Sevgilisi sarhoş olup sızınca çok sinirlenen kadın, adamın penisine tam 9 tane vida saplamış. Ne düşünüyorsunuz?

dmladmla
Adam penisine saplanan vidaların acısını uyandığında hissetmiş. Benim bile içim sızladı yahu, bir adam penisine sokulan 9 vidayı nasıl hissetmez? Bundan sonra kendime manyak demicem görüyorum ki ben kesinlikle manyak değilmişim bunun yanında :D Siz neler düşünüyorsunuz? haberin kaynağı
Sevgilisi sarhoş olup sızınca çok sinirlenen kadın, adamın penisine tam 9 tane vida saplamış. Ne düşünüyorsunuz?