Kilotsuz gezmek zararlımıdır

evde veya dışarda kilotsuz gezmek zararlımıdır ? kilot giyiyıorum sadece merak ettim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Şimdi hani siz kızlarda vajinal akıntı diye bir durum var. E tabi bir de ıslanma mevzusu. Külot giymezsen bu gibi durumlarda hoop direk pantolonun veya eşpfmanın artık ne varsa ona akacak dolayısıyla dışarıdan belli olacak. Bir de vajinanın nemini emecek pamuklu çamaşır giymek kadınlara tavsiye edilir hep. Bu faktörden de mahrum kalmış olursun.

Erkekler Ne Diyor 18

• Kıyafetin yırtılmazsa ve her gün kıyafet değiştiriyorsan sorun olmaz.

• Evde sorun yok da dışarda sorun olabilir belki zararlı değil de?

• Giyiyorsun ama güzel hoş desek giymeyeceksin :) Giymek iyidir.Düşünsene onca sapık yolda etek altı videosu çekiyor ya biri sana denk gelse? Dikkat et.Bıraktım sağlık tarafını bunu düşün

• iç gıdıklayıcı bir soru olmuş :)kıyafetin uygunsa ve de adet değilsen olur

• neye zararı olabilirki en fazla dışardayken çatalın görünür o da egilmesini bilmeyip kabak gibi egilirsen :D

• herhangi bir zararı yoktur ancak sarkmlara neden olabilir ileride..

• iç çamasırı erkeklerde penisin dışarıdan belli olmaması için kullanılır.bayanlarda ise adet dönemlerinde sıvı tutması için ortaya cıkmıs bişiydir giymesende olur ama zamanla giydigine baglı olarak tahriş durumu da oluşabilir.

• bence kişilik meselesi edeb adab diye bişey var sağlık açısından bakrsak bir mahsuru yok eğer regl değilsen

• insanın başına ne gelirse ya meraktan gelir ya meraktan... sadece dikkat çekmek için açılmış başlık gereksiz.

• saglık degıldır kadınlar ıcın sanırım mıkrop kapma rıskı daha cok helekı etek gıymısse

• araya kaçıyo yaw kötü oluyo :D haha

• biz erkekler için iyi bişey, giyme bence görelim ne varsa :)

• ewde kulotsuz gezerım sortun esofmanın altına giymem

• özellikle kadınlar için iç çamaşırı giymemenin hijyen açısından zararları vardır. kadın cinsel organı dışarıdan gelebilecek virüslere, bakterilere karşı çok hassastır. iç çamaşırı vajinayı bunlara karşı korur.

• Hijyen çok onemli kukun enfeksiyon kapar...:).

• ben sana satayım üç alana bir beleş sdfgsh

• sivrisinek ısırır, kene kaçar... Mnyklar sizden davacıyım...

• evet tahriş oluyor şey :(

Kızlar Ne Diyor 9

• Soru çok güzel bayıldım

• Şimdi bu soruya cevap veremiyor bir çok üye çünki siyasetle ilgileniyorlar yoksa sen bunu 1 hafta son su Taksim olayları bitince yemin ederim 50 yorum alırsın.Şimdi hayvanlara su vermeyle, insanların yaralarını sarmakla, twitterde siyasi yorum atmakla vs ilgileniyorlar.Sana tavsiyem bu soruyu 10 gün sonra eski hallerine döndüklerine yaz.Bol şanslar dilerim :)

• soru çok enteresan

• birkere temiz değildir

• ben mini eteğin altına ya da taytın altına giymiyorum güzel durmadığı için

• gezenine denk gelirsem sorarım canım :D

• Ciplak uyuyanlardan misin :)

• pantolon veya eşortman araya kaçarsa çok kötü olur bide farketmezsen vay haline :)

• hahahahaha :D koptum lan

• bende soruya koptum :)

• soru çok garipmiş.

Yükleniyor...