Başkasıyla ortak olarak kesinlikle kullanmamanız gereken şeyler! Siz hangilerini kullanıyorsunuz?

Deirym
Başkasıyla ortak olarak kesinlikle kullanmamanız gereken şeyler! Siz hangilerini kullanıyorsunuz?

Günümüzde bildiğiniz gibi evimizde veya dışarıda bazı şeyleri ister istemez ortak kullanmak zorunda kalıyoruz. Peki araştırmalara ve dermatologlara göre kesinlikle ortak olmaması gereken şeyler işte şunlar:

1- Havlu

2- Deodorant

3- Topuk Taşı

4- Traş Makinesi

5- Ruj

6- Kulaklık

7- Sabun

8- El ve Yüz Kremi

9- Lif

10- Diş Macunu

11- Diş Fırçası

12- Küpe

13- Tırnak Makası

14- Jilet

15- Cımbız

Ben ailemle kaldığımda el havlusunu ve diş macununu ortak kullanıyorum sadece. Ondan da şu an vazgeçmem gerekiyor sanırım artık :D

Siz hangilerini ortak kullanıyorsunuz herhangi biriyle?
Güncellemeler
+1 yıl
Deodorant ile denmek istenen şey Roll On arkadaşlar :)
Güncellemeler
+1 yıl
..
Başkasıyla ortak olarak kesinlikle kullanmamanız gereken şeyler! Siz hangilerini kullanıyorsunuz?