Kirpik uzaması ve gürleşmesi için ne yapmalıyım ?

arkadaşlar kirpiklerim eskiden çok gürdü ve uzundu rimel sürünce takma kirpik gibi oluyordu gözlerimde mavi olunca çok tatlı oluyodum böyle :) herneyse şimdi rimel süre süre kirpiklerim inceldi ve seyreldi ne yapmam lazım ? kirpiklerimin gürleşmesi ve uzaması için badem yağı uzatıyor dediler denedim ama faydasını görmedim :S

0|0
13|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• 2|0
    0|0
  • kestane suyu-limon suyu-aseton-cif-pril-jole-acıbıbersalcası-mayonez-kolonyağı nı hepsinden 1 er damla karıştır. 5 dakika kısık ateşte pişir. sonra kulak temizleyici pamuk yardımıyla kirpiklerine sür 15 dakika hiç açma gözlerini ve bu mesajı 9 kişiye gönder sonra gözlerini aç sevdiğin çocugu göreceksin.

0|0
    4|1
  • Ben çocukken kirpiklerimi ufaktanda olsa kestiğimi bilirdim çok şükür hala varlar hala iyiler :)

0|0
    1|0
  • kozmetik sektöründe çalışan arkadaşlar şıp diye cevaplayacaktır.

0|0
    0|0
  • sarımsak sür derler hep gürleşmesi için

0|0
    0|0
    • kirpiğe sarımsak :| o kaşla saça sürülür ya kızın gözünü takıcaksın:D

• hint yağı tatlı badem yağı bir de halis fabrikasyon olmayan zeytin yağını rimeliniz ile sürünüz.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 13

• aktarlarda kirpik yağları var rimel seklinde fiyatıda uygun onu dene sanki bende işe yaradı düzenli kullanmamama rağmen;)

0|1
    0|0
  • Badem yagi iyi gelior. Benimkilerde sukur gur ve uzun ama bi aralar dokuldu komple badem yagi ise yaradi gercekten...

0|0
    0|0
  • sarımsağı kirpiklere sakın ha sürmeyin yanarsınız ya yağını alın ya da yutun ben yutuyorum hem saçlarınızada iyi gelicektir

0|0
    0|0
  • Kirpikleri gürleştirmek için:

Eşit ölçüde hint yağı ve badem yağını bir şişede karıştırıp 15 gün boyunca akşamları yatmadan önce gözlerinize kaçırmamaya dikkat ederek kirpiklerinize dipten uca doğru sürün.

0|0
    0|0
  • badem yagı ve cevız yagı ıkısını karıstır ve hep kırpık dıplerıne sur bıde kırpıklerıne rımelden once transparan rımel sur

0|0
    0|0
  • arko krem varya ondan parmak uçlarına sür ve kirpiklerine nazikçe sür farkı göreceksin sabah akşam yap

0|0
    0|0
    • kremi kazara göze kaçırırsan...al sana süper konjüktivit... :))

• sarımsak :) çok kotu kokar ama uzatıyo

0|0
    1|0
  • bence şuan hiç bişey yapma. yıpranmışlar

0|0
    0|0
  • badem yağı ve hint yağı diye biliyorum ama sürerken fazla abartma yakar gözlerini

0|0
    0|0
  • vazelin kullan bir kulak pamuğunu yatmadan önce sür ve uyu faydasını görüceksin

0|0
    0|0
    • 2ay

Kirpik gercekten uzarmi bilmiyorum ama biraz daha gur canli parlak gorunur ben kendimde bu sonuca ulastim cok azda uzadi diyebilirim ama daha bir hafta uyguladim badem zeytin ve kaysi cekirdegi yagi yatmadan once surdum yattim sabah temizledim

• badem yagila hint aygni karstr sur her gece yatmazdan once ben surmsdum kacmasin gozun icine yakiyor

0|0
    0|0
  • nasıl yani şimdi rimel kirpiğe zararmı veriyor ben sürekli sürüyorum.

0|0
    0|0
  • kullandığın badem yağı tatlımıydı acımı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...