• Sor
  • Bence

Kirpik uzaması ve gürleşmesi için ne yapmalıyım ?

arkadaşlar kirpiklerim eskiden çok gürdü ve uzundu rimel sürünce takma kirpik gibi oluyordu gözlerimde mavi olunca çok tatlı oluyodum böyle :)... Daha Fazla

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben çocukken kirpiklerimi ufaktanda olsa kestiğimi bilirdim çok şükür hala varlar hala iyiler :)

• kestane suyu-limon suyu-aseton-cif-pril-jole-acıbıbersalcası-mayonez-kolonyağı nı hepsinden 1 er damla karıştır. 5 dakika kısık ateşte pişir. sonra kulak temizleyici pamuk yardımıyla kirpiklerine sür 15 dakika hiç açma gözlerini ve bu mesajı 9 kişiye gönder sonra gözlerini aç sevdiğin çocugu göreceksin.

• sesli güldüm :)

• Yuhhh beee :D:D

• :)

• kozmetik sektöründe çalışan arkadaşlar şıp diye cevaplayacaktır.

• sarımsak sür derler hep gürleşmesi için

• kirpiğe sarımsak :| o kaşla saça sürülür ya kızın gözünü takıcaksın:D

• hint yağı tatlı badem yağı bir de halis fabrikasyon olmayan zeytin yağını rimeliniz ile sürünüz.

Kızlar Ne Diyor 11

• aktarlarda kirpik yağları var rimel seklinde fiyatıda uygun onu dene sanki bende işe yaradı düzenli kullanmamama rağmen;)

• bak arkadaşımın fikri güzel...artıladım seni.

• badem yağı ve hint yağı diye biliyorum ama sürerken fazla abartma yakar gözlerini

• benimkini yakmsdi fena yhaaa

• bence şuan hiç bişey yapma. yıpranmışlar

• sarımsak :) çok kotu kokar ama uzatıyo

• Kirpikleri gürleştirmek için:

Eşit ölçüde hint yağı ve badem yağını bir şişede karıştırıp 15 gün boyunca akşamları yatmadan önce gözlerinize kaçırmamaya dikkat ederek kirpiklerinize dipten uca doğru sürün.

• badem yagila hint aygni karstr sur her gece yatmazdan once ben surmsdum kacmasin gozun icine yakiyor

• nasıl yani şimdi rimel kirpiğe zararmı veriyor ben sürekli sürüyorum.

• badem yagı ve cevız yagı ıkısını karıstır ve hep kırpık dıplerıne sur bıde kırpıklerıne rımelden once transparan rımel sur

• arko krem varya ondan parmak uçlarına sür ve kirpiklerine nazikçe sür farkı göreceksin sabah akşam yap

• kremi kazara göze kaçırırsan...al sana süper konjüktivit... :))

• kullandığın badem yağı tatlımıydı acımı?

• tatlı badem yağı

• hayda , bak ne diycem kirpiklerinin ucundan mmakasla birazcık kes

• Badem yagi iyi gelior. Benimkilerde sukur gur ve uzun ama bi aralar dokuldu komple badem yagi ise yaradi gercekten...

• tatlı badem yağı mı ? birde aktarda satılanlardan mı kullandın ?

• tatlı badem yağı

Yükleniyor...