• Sor
  • Bence

Hangi hastaneyi tercih ediyorsunuz?

Nedenleri yoruma alalım :-) Devlet çok süründürüyor, özeller de burkulmayı kırık yapıyor olmadık masraflar, bahaneler buluyor. :\

Anket Sorusu

En İyi Görüş

• iyibir tespit TÜRKİYE GERÇEĞİ malesef

• bu kibar davranışın için teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 31

• Özel hastaneler

• B: Özel hastanelerçünkü devlet hastanesindekı dktorlar görevini tam yapmıyor ve gerekli techizat donanım yeterlı degıl ve temiz değil

• Öğrenci adam olduğumuz için mecburen devlet hastahanesini kullanıyoruz.

• acıbadem sigortalıyım ve sadece o hastaneleri kullanıyorum..

• En yakın hastane en iyi hastanedir :) Selçuklu Tıp

• bana her yer hastane sektörde olduğumdan sıkıntı yok bana ;)

• devlet

• Devlet genelde sallıyor ya başından. Tabi yığılma olunca mecburen öyle oluyor. İmkan varsa özel iyi bence.

• Afedersnız o devlet hastanelerının taa a.q doktor efendi kendisine muhtacız gözüyle bakıp 2 dakikada muayne edip başından*ediyor saat gelsin eve cıkp gidiym die düşünüyor. bir filme gidersn 500 kişi sıra var yarım saatte 2 kişiye bakarlar sonra cıkarlar bir canları sıkılır çay kahve içerler ama millet nede olsa onlara muhtaç mal mal sıra bekler. tam sıran gelir içeri girersn hademe gelir bu benım ebem der sıranı kapar. çaycı gelir bu g'tüm der sıranı alr. Gecenlerde göz için randevu aldım ınternetten saat 11 e 15 dakika önceden gittim. saat 12 oldu hala almadı kapıya tıkladım: afedersiniz 11 e randevum vardı 12 oldu daha sıra gelmedi dedim kadın hemen bagrdı sen kapıyı kapat ben sıra nasıl gelir göstercem sana die.benı aldılar muayne oldm cıkarkende sizin taa ... diyp cıktım.Ama şu var ki bazı özel hastaneler sayılı tabi bunlar gerçekten işin hakkını veriyorlar. burkulmayı kırık yapıyorlar demişsn sen git acıbadem gibi ya da alman.amerikan hastanelerine hizmeti gör

• 5 çayımı özel hastanede içerim her zaman.

• şaka gibi ama arkadaşım karnında cok büyük sancı vardı özel hastaneye götürdük apandisit patlamıs hemen almalıyız ameliyata dedi sonra öğrendik ki gaz sancısıymıs saka gibi ama gerçek

• ssk'm olmadıgında yesıl kartla devlete gıdıyordum mecburen.ssk olunca özellere gidiyorum.tabi her özele gitmem.gittiğim standart bır hastane var her branştan doktor ıslerını cok ıyı bılıyorlar.sırf para almak ıcın masraf cıkarmıyolar hem.

• sağlık problemi olduğunda özel hastaneyi tercih ederim.evimize yakın bir hastane var.şimdiye kadar da hiç bir çelişkili durum yaşamadık.bence sağlık sektörünü ticaret olarak görmeyen bir özel hastane en iyisi..

• Paran Bolsa Özele git :D

• arkadaş hangi hastaneyi tecih ediyorsunuz yazmışsnz ama, arkadaşlar sağlık konusunda gerçekten çok bilgisizsiniz direk devlet hastanesine niye gidip, orda yığılma yaratıyorsunuz sizin yüzünüzden ihtiyacı olan insan sıra bekliyor, Türkiyedeki herkesin bir aile hekimi var, olaganüstü bir durum yoksa önce aile hekiminize gidip 1. basamak sağlık hizmetini aldıktan sonra eğer doktorunuz gerek görür ise 2. basamak sağlık hizmeti veren devlet hastanelerine veya 3. basamak sağlık hizmeti veren üniversite hastanelerine gideceksiniz. aile hekimliğine niye gitmiyorsunuz devlet boşunamı kurdu bu sistemi, adam cahil, grip oluyor koşuyor devlet hastanesine sonra diyor sıra oluyor, olur tabi.

• google amca varken bende de bu tecrübe varken benden iyi doktor ve hastahane yok çok ciddi bişi olunca zaten ambulans nere götüse oraya götüverecek

• hangi şehirdesin ona göre söyleyelim

• Devlet hastaneleri çok iyi...

• Özel hastane sani konukoğlu.

• özel hastane.

• Devlet hastaneleri

• 3-5 fazla ver özelde rahatlıkla tedavi ol.

• Bel fıtığı şüphesiyle film çektirmek için 300 kişilik sırayla karşılaştığımdan beridir (yarım saatte 2 kişiyi almaları da cabası) devlet hastanesinin önünden bile geçmem

• özellerde para sövüşlüyor

• özel hastane

• sikortam biteli hastaneye gitmedim :( haydarpaşa numune ilk tercihim ama

• Özel hastaneler... Çünkü hizmet kalitesi biraz daha üst seviyede...

• devlet hastanelerinden nefret ediyorum hiç gitmiyorum

• ACIBADEM hastanelerinden aşağısı kurtarmaz ;)

• Devlet hastaneleri

Kızlar Ne Diyor 18

• Hastahane tercih etmemeye çalışıyorm :S ama özel daha iyi mecbur

• Özel

• Genelde devlet..Ama ufak tefek şeyler için bi' ton sıra beklememek için özeli de tercih ediyorum.

• özel.

• devlet özele asla güvenmiyorum özel hastanede ameliyata girdim ve yanlış ameliyat geçirdim 3 sene boyunca eski sağlığıma kavuşmaya çalıştım oldu ama 3 senem gitti

• Özel hastane

• Devlet hastaneleri

• duruma göre değişiyormesela küçükken alerji tedavimi cerrahpaşada olmuştum ama şimdi gün içinde kendimi rahatsız hisettiğimde hemen 5 dk özele gidiyorum daha ziyada ufak tefek şeyler için özele gidiyorm

• tabi ki özel hastaneler ama her özel hastanede iyi değil...

• Özel ..

• canım nasıl isterse genelde özele gidiyorum devlette resmen süründürüolar insanı

• Devlet

• Özel hastaneler. Kim ne derse desin muamele farklı oluyor.

• Türkan Saylan-Ataşehir. çok da memnunum ama genel anlamda araştırma-donanım için her zaman devlet hst.leri en iyisidir.

• Devlet hastanesi.

• ben devlet hastanesınde çalışıyorum yorumları okurken uzuldum de ... hıc kımse işin gercegını bılmıyor maalesef kı ... doktorlarımız elınden gelenı yapıyorlar evet aralarında işini severek yapmayanlar da var ama cogunlugu memnun halınden ben cok bılırım kı hastanın cebıne yol parasını koyan evını arayıp hastanın durumunu soran hasta ulaşsın bır durum oldugunda dıye gece gunduz araması ıcın cep numarası veren doktorlarımız var ... ben doktor degılım sekreterım ama bu gordugum seylerı yasadıgım olayları da goz ardı etmesıne mılletımızın gonlum razı olmuyor ...enfeksıyon serısınde yatan ve benı ıcerı almıyor dıye kı u hastanın saglıgı için çok önemlı bır durum bılenler bılır doktoru dovdu ... daha bunun gıbı neler neler asla doktorlar hastayı magdur etmezler

• Özel hastaneler

• Özel hastaneleri daha çok tercih ederim.

Yükleniyor...