SABAH AKŞAM aralarda çok az YEMEK ZAYIFLATIR MI? Kilo mu aldırır?

Gizli Üye
İyi günler efenim. Umarım iyisinizdir. Her neyse soruma geçeyim en iyisi ben.

Ben bu sayfaya gelmeden önce 59 kilo civarıydım. Şimdi 55-56 kiloyum efenim.
Nasıl oldu ya gelirsek sadece sabah akşam yiyorum mesala
Sabah saat 10 gibi adam akıllı 1 adet haşlanmış yumurtası olan 1 dilim kepek ekmekli bol Söğütlü 1 dilim peynirli kahvaltımı yapıyorum. Saat 11-12 gibi bir fincan filtre kahve veya şekersiz Türk kahvesi içiyorum. Saat 13-14 gibi ya salata yiyorum yağsız ya da 2 kaşık yoğurt içine 1 çay kaşığı yulaf kepeği atıp yiyorum (Çoğunlukla salata). Saat 16-17 gibi Ya meyve ya bir salatalık ya da yoğurt yiyorum. Akşamda 4-5 kaşık sebze 1 dilim kepek ekmeği yanında 2 kaşık yoğurdumu eksik etmiyorum. Gece de yatmadan 2 saat önce bu çoğunlukla 22.00 oluyor yarım çay kaşığı tarçınlı sütümü içiyorum (İçine bir adet meyve atıyorum bazen.) Ama çevremdekiler böyle yemenin sağlıksız olduğunu söylüyor. Öğlenleri sebze veya adam akıllı yemem gerektiğini aksi taktirde kemikten verdiğimi söylüyorlar. Ve doğruyu söylemek gerekirse halsiz hissediyorum. Ve ufak abur cubur yesem kilo alma korkusu sarıyor... Acaba iyi bir beslenmemi? Önerilerinizi bekliyorum?
SABAH AKŞAM aralarda çok az YEMEK ZAYIFLATIR MI? Kilo mu aldırır?