Chocolate slim kullanan varmi?

Chocolate slim kullanan varmi?4 haftada 20 kilo zayiflatiyomuş metabolizmayi 5 kat hizlandiriyomuş tamamen doğalmiş ve karaciğere çok faydaliymiş ama guvenemiyorum 49euro fiyati var parayla canimizdan olmayalim bide şimdii sizce denemelimiyim aranizda bu tur şeyler kullanipta saglikli zayiflayan varmi?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bu tür ilaçlar sadece su atmani sagliyor onuda birsure sonra tekrar alacaksin zaten.
    Önemli olan yağ yakmak oda sadece aldığından fazlasını vermekle mümkün.

1|0
    0|0
    • Para tuzagi!
      O kadar icerigin dogal olmasi gulunc kesin kimyasal urun mevcutdur.

En İyi Kız Görüşü

• Öyle şeylerden medet umma 4 haftada 20 kilo imkansız zaten

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Yav sence böyle bişi olsa herkes filinta gibi dolaşırdı

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hiiiiiç öyle bişeyler almayı düşünme. Vücuduna zarar verirsin

1|0
    0|0
  • Dezpack gibi hep o zıkkımı mı içeceksin

0|0
    0|0
    • Dezpack bir ise yariyomu onumu denesem?

• @Bil_ge Kullanma dostum normal yollarla kilo ver. Hep para tuzağı çünkü

• tr6. chocoslim. pro bu siteden ürünü aldım ve gelen ürünün üzerinde üretim yeri adana yazıyordu. Hemen işgillendin ve aradım dedim üretim yeri neden adana saçma bir açıklama ile karşılaştım efendim ürün Fransa da üretilmişte bizlerde Fransızca bilmiyor muşuz o yüzden üzerine Adana yazılmış. ürünün üzerinde yazan firmayı aradım dedim bu ürünü satıyor musunuz nerde üretiliyor? Karşımda ki kişi evet satıyoruz, Adana da üretiliyor dedi Telefonda ki fasafiso ise FRANSA diye tutturuyor.
      . chocoslim. pro bu internet sitesi ”Tenpa Doğrudan Satış” olarak geçmekte ve bu konu ile ilgili şikayet var da özellikle çok fazla yorum yazılmış. Hiç bir şekilde geri dönüş veya ödeme yapmadan insanları uzun süredir soyuyorlar.
      İnternet sitesinde herhangi bir şirketin adı geçmiyor.
      . Şikayet varda ki yorumları dikkatle okursanız eminim bu firma ile ilgili fikirleriniz daha da netleşecektir.
      Fatura vs. de göndermediler dikkat edin bu siteye. Şikayet var da güzelce inceleyin derim.

• Kullnma öyle şeyler sğlıklı oln uzun süreli azar azar zayıflamak

0|0
    0|0
Yükleniyor...