• Sor
  • Bence

Popo bölgesindeki tüylerden nasıl kurtulabilirim ?

Popo bölgemde tüylenme var, jiletle de alamıyorum sonuçta zor bir bölge. Ne yapabilirim ? Çok kötü duruyor.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 16

• Tüyler koyu mu?

• evet

• Lazerle aldırman en iyisi.İstanbulda mısın?

• sizin oralarda ağdacı yokmuı ?

• utanıyorum gitmeye tamam mı :D

• Öncekileri Göster
    • valla utansanda sıkılsanda birgün mutlaka gideceksin ayrıca jilet kullanmak ilerde sana çok sıkıntı verecek. Tüylerin kalınlaşarak kıla dönüşecek yumuşak olması istenen bölgeler tıraş olmuş erkek yüsü gibi sertleşecek. Benden söylemesi.

• kıl dönmesi bile olabilirsin...

• sarartıcı kullanabilirsin jiletle alma daha cok cıkar cok az varsada oylede tuy seklınde oylede sexy olunur :)

• daha iyi işte sıcak tutar

• Veet tüy dökücü sprey (Köpük) ya da Emmak tüy dökücü toz kullan :)

• eger cok kotu deılse gerek yok aldırmana seven erkekler var ayrıca cok canını sıkıyorsa arkadasına ya da kuafore gırt ama kısın cozum ıstıyorsan llazer derımm baskada bısey demem

• gel ben alım onları

• sakıııızzzz :D

• bence hiç deneme daha çok çıkar ayrıca popo bölgesindeki tüyler seni neden rahatsız ediyor ki mesela ben bir erkek olarak bayanların popo sunu kıllı tercih ederim

• helal sana benı de bazen cezbeder

• hanımefendi bu sorun sürekli hastalarım tarafından tamamen nasıl bitirebilirim diyee soru geliyorr tamammen bitmez her kadının sorunudur ama kadınlar cekinirler dilee getirmeyee sizi teb ederim öz güveninizden dolayı kişinin yasına göre epilasyon yöntemleri öneriyorum ben lazer falan sakın derim yardımcı olmamı isterseniz mesajlaa dönüp konuyu hatırlatınız

• lazer tedavisi

• epilasyon yaptır ya da lazerle

• çok basit kurufasulye yeyip erketede bekliyorsun elinde çakmakla :D

• Kaliteli bi' tüy dökücü..

• En iyisi ağdayla almak. Ama benim kızarkadaşım olsaydın,orandaki kılları hiç sorun etmezdim,çünkü bana kötü gelmiyor,aksine hoş bile geliyor

• ilginç :D

• çok ciddiyim ben,hoşuma gidiyor

• Ağda ile kılları tutup pıt pıt çek.

Kızlar Ne Diyor 14

• kuaför ala dediler .D

• ya kuaföre git ya da doktor eldiveni ile al

• Şu site bir kurtulmadı kıl tüy muhabbettinden arkadaş.Ağda diye bişey var..

• ağda ile aldıran çok

• kuafore gıt agda yapsın.bes dakıka surmuyor.evde jıletmıs tuy dokucuymus ugrasma.utanma da ben acamam ben yapamam dıye.sankı sadece sende tüy varmıs gıbı davranma.ona acmaya utanacaksın da erkek arkadasına nasıl acacaksın...

• Ağda bence

• dötünü kim görüyo aynen :D rahatsızsan ya lazer ya ağda başka yol yok

• tüy dökücü köpük kullan sonrada çok gelmeden ağda yaptır utanmazsın bylelikle

• kufaföre gidiyosun o hallediyo :)

• Ameliyat eldiveniyle alabilirsin. Eldiveni giy tut çek,hiç zor değil.

• acımaz mı ya

• La ya kil donmesi olursa ? laserle yaktir kizz

• ağda yaptır

• Ağdayı denedin mi canım? Ayna yardımı ile ağdayla alabilirsin. Dediğim ağdayı bir anda yapıştırıp çekme elin ile topla. Sonuçta fazla acıyan bir bölge değil canını yakmaz hem rahat edersin.

• ayna yardımıyla da nasıl yapıcam :((((

• Sonuçta eğildiğin zaman göremiyo olabilirsin aynayı yere koy bakarak al

• agda yaptır

• Çakmakla yak :):)

Yükleniyor...