• Sor
  • Bence

Burundan kan gelmesi neden olur?

gece yarısı bir uayndım ki burnumdan kan geliyor tabi banyoya koştum ama çok aktı üstüm başım sırf kan oldu ilk defa oluyor böyle acaba neden olabilir?bilgisi olan varmı çok önemli bir sorun olabilirmi

Güncellemeler:
cevaplar için teşkkür ederim ama yine aşırı derece kanama oldu ve durduramıyorum mecbur hastaneye gidicem ..

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• teşkkür ederim

• Öncekileri Göster
    • Rica ederim.Gidince sonucu da bildirirsen sevinirim.

• ilginc bu kadar ince düşünen insanlar varmıydı :) sağoll demek ki aralarda oluyor

Erkekler Ne Diyor 5

• Bazen vucut kirli kanı atamaz ve kirli kan bir şekilde cıkmak durumunda. tekrarı olursa doktora git. kılcal damar catlamasından olabiliyor.

• kılcal damarlarda çatlama olmuş olabilir doktora koşmalısın acil

• doktor değilim ama burnundaki eski bir yara veya bir damar çatlaması olabilir. bayağı kan geldiğinden bahsettiğine göre kulak burun boğaza bi görün derim.

• ani tansiyon yükselmesi,yada ters bir hareket yapmışsan uykunda damara gelen yerde bir hasar olmuştur ona bağlıdır...

• yani o kadar büyütülcek bir durum yok? korktum biraz :(

• Öncekileri Göster
    • teşkkür ederim tekrarlarsa tabiki

• :))

• benımde kucuk kardesımın burnun sureklı kan gelıyordu sanırım burnundakı damarda sorun varmıs ufak bır operayonla dıktıler

• hımm sağol vinci :)

• reca ederım gızlı :)

• :)))

Kızlar Ne Diyor 4

• Tekralamasini beklemeden git bence nolur nolmaz, gec kalmis olma sonradan

• Kesinlikle tansiyonla ilgili tansiyon yükselince burundaki kılcan damarlar patlama yapıyo aksine kanaması ii olmuş kendini bir doktora göstermeni tavsiye ederim geçmiş olsun

• hemen kötü düşünme büyük ihtimal burnunu dondurcaklardır

• herşey olabilir ki. Tansiyon yükselmesinde de oluyo kan çok şiddetli geliyo ama normal bi sızma değil

• yani doktora gitmelimi ilk defa oldu ?tekrarlarsa giderim

• tekrarlarsa git bence de

Yükleniyor...