Koştuğumda, yürüdüğümde nefesim çok daralıyor ve kalbim çok hızlı atıyor, neden olabilir?

Arkadaşlar normalde okula gittiğim zaman sabahları yürürken falan çok tıkanıyorum nefes nefese kalıyorum. Sonra basım dönmüyor ama böyle başıma bir ağırlık geliyo sanki bütün her yer kararcakmış gibi hissediyorum ama kararmıyo tabi. Bir de Kalbim o kadar feci atıyorki anlatamam sonra 30 40 tur koşmuşum gibi kalbim hiphızlı atıyo. Özellikle de acele biyere gitmem gerekirken koştuğumda kalbim çok kötü hızlı atıyor onu bırakın midemde bulanıyor uzun süre kendime gelemiyorum mide bulantısından. Kusmak geliyor içimden bazen kusuyorum. Bide bu aralar sol kolum üzüldüğümde çok sızlıyor. Parmak uçlarımdan başlayıp sol omuzuma kadar bi şizi hissediyorum. Üzüldüğümde oluyo bu. Sizce sebebi nedir? daha önce doktora gittim ben bütün her şeyim tamam hiçbir şeyim çıkmadı. Kanımda da bişey yok yani tamamen iyi olduğumu soledi doktorlar. Ama sizce neden kaynaklanıyo olabilir bu? Çok merak ediyorum..

Güncellemeler:
Bide küçük bi hareket yapsam kalbim hızlı atıyo.Örnek: Kapı çaldı uyuyorum yataktan kalkıp kapıyı açmam gerek kalbim yine koşmuş gibi çok hızlı atıyor.
Sigara kullanmıyorum

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

 • anlatıklarına bakılırsa kardiyolojiye gidip kapsamlı bir muayne eko ekg ve bazı kan tahlillerini de yaptırman gerekli...bunlara bakılması lazım...sanki panik ataksın gibi de ifadlerin psikiyatri gördümü

  1|0
  • Şikayet

   Annemde panik atak vardır demişti

  • Şikayet

   hımm...bir git istersen...