• Sor
  • Bence

Koştuğumda, yürüdüğümde nefesim çok daralıyor ve kalbim çok hızlı atıyor, neden olabilir?

Arkadaşlar normalde okula gittiğim zaman sabahları yürürken falan çok tıkanıyorum nefes nefese kalıyorum. Sonra basım dönmüyor ama böyle başıma bir... Daha Fazla

Güncellemeler:
Bide küçük bi hareket yapsam kalbim hızlı atıyo.Örnek: Kapı çaldı uyuyorum yataktan kalkıp kapıyı açmam gerek kalbim yine koşmuş gibi çok hızlı atıyor.
Sigara kullanmıyorum

En İyi Görüş

• anlatıklarına bakılırsa kardiyolojiye gidip kapsamlı bir muayne eko ekg ve bazı kan tahlillerini de yaptırman gerekli...bunlara bakılması lazım...sanki panik ataksın gibi de ifadlerin psikiyatri gördümü

• Annemde panik atak vardır demişti

• hımm...bir git istersen...

Erkekler Ne Diyor 10

• Bi an önce doktora görünmelisin derim

• kalbinde problem olabilir ya da panik atak hastası olabilirsin bir kardiyorloğa görünsen iyi edersin

• kalbinde yada ciğerinde yağlanma olabilir sadece kan tahliline baktırma. detaylı bi check up yaptır. üzüldüğünde olan sızlama psikolojik kesinlikle

• ekg ye girmeni tavsiye ederim.

• Doktora Git Hemen. Sigarayıda Bırak.

• sigara kullanmıyorum

• Öncekileri Göster
    • Sevgilim var :D

• o zaman ona söyle seni sakinleştirsin sende büyük ihtimalle panik atak var sakin ol sakinleş panik yapma gibi kelimeler seni rahatlatabilir sevgilin bunları söylesin sana

• içinde daral geçen hastalıklara bayılıyorum, çok geçmiş olsun size

• e doktora git güzelim nerden bilelim biz

• millete ne soruyon doktora git

• doktora gitmelisin kardiyoloji bölümüne git bu sefer kalpte ritim bozukluğu olabilir

Kızlar Ne Diyor 9

• acil kardiyologa, mümkünse hemen yarın.

• Stresten... Biraz kafana takma her şeyiiii..

• efor testi yaptır

• bu cevabı burada aranacak kadar basit bir konu değil.lütfen en kısa zamanda doktora git.farklı doktorlara tekrar git.canım ülkemde küçücük çocuklara faranjit teşhisi koyuyorlar 3 gün sonra menenjitten yaşamını yitiriyor...

• Aaa kız resmen beni anlattı bi çizelge üzerinde bende hemen gidiyorrum kardiyologa :DD gel kız beraber gidek:D

• :D:D:D

• solunum yolunda sorun vardır mutlaka doktora görün

• kilo fazlaligin varsa acilen zayifla.

• hayır yok 52 kiloyum

• nedne doktora gitmiyorsun

• Gidicem inşallah

• Ben de alamıyorum şu sıralar. Gece boğuluyordum lan. Biri bana da bir şey söylesin. :(.

• sigarayı bırak. sonra doktora.

• sigara kullanmıyorum

• o zaman hemen doktora.

Yükleniyor...