Kilo alamıyorum neden

ne yapmam gerekiyor düzenli beslensemde yeterli olmuyor tavsiye verecek birisi varsa sevinirim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• yıllarca hatta 30 yaşına kadar bende senin gibi bir deri bir kemiktim:) öyleki belimdeki kemeri bazen 2 tur atardım,ne yaptıysam bir türlü kilo alamıyordum ama şimdi 10kg fazlası olan ve birazda göbeği olan biriyim,zayıflık konusnda eğer sağlıksal bir sorunun yoksa hiç dert etme gerçi bu durumdan en çok annen rahatsız oluyordur :)) amainan bana vallahi billehi tallahi zayıfken şu anki halimden çok daha sağlıklı atik hareketli idim kilo almak için uğraşma yaş ilerledikce zaten kilo alacak hatta şimdiki halini çok ama çok özleyeckesin. sen sen ol zayıf kalmaya gayret et derim nekadr zayıf olursan ol günlük aktivitelerini yapabiliyor normal bir hayat yaşıyorsan sorun yok demektir:) bu soruru istersen şişmanlara sor senin gibi olamk içni neler yapıyorlarmış gör:):):):))

Kızlar Ne Diyor 4

• valla bnde alamıyorum ... bişey bulursan faydalı .. benıde haberdar et..

• Spora başlayın .)

• Miniainsanmi olsunlar ne sporu beaa:D
      Bol bol yeyin.

• spor mu :) uçarak gezelm sonra :)
      ben gece gündüz yesm de olmuyor :)

• zeytinyağlıları dene 2 haftada alırsın :)

• 1 şişe zeytin yağını 1 haftda bitrdik bir faydasını göremedim. başka önerilerin ? :)

• vala bnde 52 kiloyum zayıflamayı sorsan bilirimde kilo almak ters ya =)

• Hergün bir kilo patates kızart ye diycem ama hiç sağlıklı olmaz, en güzeli kendi hareketlerini kontrol et çok aşırı hareket ediyorsan kilo alamazsın aten, hem zayıf olmak kilolu olmaktan çok daha güzel ve sağlıklı unutma bence:)

• yemek yiyip uyu %100 etkisini göreceksindir :)

Erkekler Ne Diyor 6

• karbonhidrat tozu kullan

• spor +düzenli beslenme işini görür

• Spora başla .

• bence tipin iyi neyi dert ettin bilemiyorum

• çok iyi tavsiye veririm bak profil resmime anlarsın :D benim yaptıklarımın tersini yapman yeterli :D

• saat 12 de burger pizza lahmacun ye. sonra yat uyu. bunu 2 ay bilemedin 3 ay yap. bakalım gerçekten kilo alamıyor musun.

• bu mideye zararlı. mide ozaman sindirmede zorlanır bu sefer rahatsız eder

• Öncekileri Göster
    • bu kadar şeye öğrencinin parası yeter mi :D

• öğrenci her zaman açtır her zaman parasızdır ve her zaman yiyecek bir şeyler bulur. önemli olan aldığı değildir önemli olan gece 12 de bir şeyler yemesidir. ekmek yesin yine kilo alır.

Yükleniyor...