Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Tebeşir tozu gerçekten ateş çıkarır mı

çıkarırsa bile boyutu falan ne kadar olmalı suya katıp içiyolarmış heralde çıkarır mı geceden içip yatsam ?

1|0
8|7

En İyi Erkek Görüşü

• Zararlı etkilerinden haberdar olursan hiç yeltenmezsin.

0|0
    • boşver zararını ya

• Nasıl boşver? Bu kadar mı basit sağlığın

• ben zaten ölmüşüm

Erkekler Ne Diyor 7

• bende kucukken filmlerden gorduydum hakatten la deneyen var mıben az bişi denediydim sanki ama .. hatırlamıyom etki etmediydi galiba :D kucuktuk tabi ..

0|0
  • Travmaya sebep olur felç geçirebilirsin geçmiş olsun.

0|0
    • inşallah hadi bakalım

• Estafrullah yapma etme kızım manyaklaşma.

• bız göermedık faydasını

0|0
  • Boşuna içme bir b.k olmuyo

0|0
  • klasik bişi ben çok içtim bir b*k olmadı safsata bunlar .

0|0
  • Ateşlendiriyim istiyosan seni ?

0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Cikarir tabi

0|0
  • çıkarır biazat gördüm hastnelik olanı

0|0
  • ateş çıkarma değilde direk geberirsin demedi deme zehirler mazallah

1|0
  • cok zararlı icme

0|0
  • ne kadar içtiğine bağlı bişey. ama sakın çok çıksın diye fazla içme zarar verir

0|0
  • tebeşir suyunu içtim hiçbişey olmadı aynı en az yarım saat 1 saat bekledim aynı ben devamm :(

0|0
  • Ben ilkokulda tebeşir yedim. Azcık ama. Ve ne oldu biliyomusun.. Üzerinden tam 7 sene geçti ve ben hala tedavi görüyorum. Beni kansere kadar sürükledi be ben ölümden döndüm. Canını mı yakmak istiyosun? Faça çek ! Ölmek mi istiyosun? Köprüden aşağı atla ! Ateşim çıksın bu kızın çektiği acıların aynısını çekiyim mi istiyosun? bir bütün tbeşirin tosunu suyla karıştırıp iç ! Sen ölür gidersin , bir iki gün yasını tutar , unuturlar. Sonunda acı çeken yine sen olursun. Sen acılarınla savaşmadıkça daha çok çöküceksin. Ölmek istiyosan da bu boş işlerle uğraşma. Ya silahla kafana sık , ya da ağrı kesici al bitane ağzına onu em. YUTMA , em. Al sana iki tane daha ölüm seçeneği. Hadi iyi günler...

0|0
  • zehirlenirsin hastanelik olursun hastanede midene hortum sokup yıkarlar ölmezsin ama hastane seni ölümden döndürür bilmiş ol

1|0
Yükleniyor...