Tebeşir tozu gerçekten ateş çıkarır mı

çıkarırsa bile boyutu falan ne kadar olmalı suya katıp içiyolarmış heralde çıkarır mı geceden içip yatsam ?

1|0
8|7

En İyi Erkek Görüşü

• Zararlı etkilerinden haberdar olursan hiç yeltenmezsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bende kucukken filmlerden gorduydum hakatten la deneyen var mıben az bişi denediydim sanki ama .. hatırlamıyom etki etmediydi galiba :D kucuktuk tabi ..

0|0
    0|0
  • Boşuna içme bir b.k olmuyo

0|0
    0|0
  • Travmaya sebep olur felç geçirebilirsin geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • bız göermedık faydasını

0|0
    0|0
  • klasik bişi ben çok içtim bir b*k olmadı safsata bunlar .

0|0
    0|0
  • Ateşlendiriyim istiyosan seni ?

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben ilkokulda tebeşir yedim. Azcık ama. Ve ne oldu biliyomusun.. Üzerinden tam 7 sene geçti ve ben hala tedavi görüyorum. Beni kansere kadar sürükledi be ben ölümden döndüm. Canını mı yakmak istiyosun? Faça çek ! Ölmek mi istiyosun? Köprüden aşağı atla ! Ateşim çıksın bu kızın çektiği acıların aynısını çekiyim mi istiyosun? bir bütün tbeşirin tosunu suyla karıştırıp iç ! Sen ölür gidersin , bir iki gün yasını tutar , unuturlar. Sonunda acı çeken yine sen olursun. Sen acılarınla savaşmadıkça daha çok çöküceksin. Ölmek istiyosan da bu boş işlerle uğraşma. Ya silahla kafana sık , ya da ağrı kesici al bitane ağzına onu em. YUTMA , em. Al sana iki tane daha ölüm seçeneği. Hadi iyi günler...

0|0
    0|0
  • Cikarir tabi

0|0
    0|0
  • çıkarır biazat gördüm hastnelik olanı

0|0
    0|0
  • ateş çıkarma değilde direk geberirsin demedi deme zehirler mazallah

1|0
    0|0
  • cok zararlı icme

0|0
    0|0
  • ne kadar içtiğine bağlı bişey. ama sakın çok çıksın diye fazla içme zarar verir

0|0
    0|0
  • tebeşir suyunu içtim hiçbişey olmadı aynı en az yarım saat 1 saat bekledim aynı ben devamm :(

0|0
    0|0
  • zehirlenirsin hastanelik olursun hastanede midene hortum sokup yıkarlar ölmezsin ama hastane seni ölümden döndürür bilmiş ol

1|0
    0|0
Yükleniyor...