• Sor
  • Bence

Ağda sonrası sivilceler için ne yapabilirim?

agda yaptigim zaman sivilcelenme oluyor cildim hassas beyaz tenliyim nerdeyse bütün kıl kökleri sivilce oluyor nasil gecer yardim edinn.

En İyi Görüş

• hassas ciltlerde bazı bölgelerde bu durum olabiliyor maalesef.sivilce değil de daha çok alerji gibi oluyor.normal bir cilt ise 2-3 saat su değidrmemek ve fazla tahriş olmaması için el değmemek ya da kıyafet varsa sürtünmesini engellemek çözüm olabiliyor.ama cildin hassas ise bunların hiçbiri çözüm değil :( ağdadan vazgeçip ip ya da farklı bir yol bul.gerçi nerede bu sorunu yaşadığına göre değişir bu öneri

• sizi erkek olmaya davet ediyorum:) böyle dertleniriniz olmuyor çok:D

• sizin de yüzünüz alerji ya da kesik olabiliyor :P
      davete icabet etmek gerek ama ben edemeyeceğim soul üzgünm :)

Erkekler Ne Diyor 3

• onu benim saf kuzenim yapti! ( erkek ) sirtindaki killar icin :)) sonuc ayniydi seninkiyle. ama bisi yaptimi hatirlamiyorum. Sorarimm

• mutlaka nemlendirici kullan yada bebe yağı gibi uzun süreli ve etkili yumuşatıcılar...

• bepanten krem kullan hepsini bitirir bi günde

Kızlar Ne Diyor 13

• benimde 1 haftaya anca geçiyor yinede sivilcelerden sorna köklerinde ufak kırmızı noktalar kalıyor ne yapacağımı bende bilmiyorum :(gizli sen bir çare bulabildin mihala burdysan cevap ver

• Kıl köklerin iltihaplanıyor.Başka bir yöntem bul temizlik için. Yoksa bu şekilde devam ederse doktora git ancak antibiyotik ile geçer sanada ilaç yaza bunun için.

• Bendede oluyor bu, yaralar çıkıyor resmen. Çok rahatsız edici bir durum.

• Ağda yapmadan önce cildini pudralarsan olmaz diye biliyorum.

• inan senin için üzüldüm çünkü siz beyaz tenlilerin kaderi bu :) aman üzülme geçer tabiki agda sonrası en geç 1 günde geçiyor sanırım ve çözümü yok

• keşke 1 gün olsa benim 2 hafta duruo tüyler çıkacağı zaman geçio anca :S

• offf bacımmm valla içim cız etti o zaman sende hani bu sadece 1 numara bronzlatıcı krem varya onu sür dışarı çıkarken ve lekede yapmaz merak etme hıı dersen ki flörtümle buluşcam ee nolcak o zaman allem et kullem et lambaları söndür :)) başka ne diyim

• o geçici bişey oluyor. senin ki geçmiyormu?

• ya 2 hafta duruo hiç gitmio tüyler çıkacağı zaman geçio :S

• ya bu bende de oluyo bazen sen bir çözüm buldun mu baya da zaman geçmiş ama:(

• ağda kullanma derim.

• kese yapmalısın öncesinde ve sonrasında.

• ağda yaptıktan sonra 2 saaat su değdrme cildine

• hassas ciltler için ısıt-yapıştır ağdalar var onlardan kullandın mı

• hayır ama bir ara kuaföre gtttim sir ağda yaptırdm da çok sivilce yaptı

• o çok yapar ya bendede yapıyo..batık yapıyo..şu ağda bantlarını kullan veet miydi neydi bir dene hassas ciltler için olandan canım

• tamam yarın dışarı çıkıcam o zaman alırm deniyimbakalm :)

• benim cildim de cok hassas oyuzden agda yapmamalisin yaparsanda nemlendirici bez kullanmalisin, makine kullan okadar silvvilce cikmiyor ozaman..

Yükleniyor...