• Sor
  • Bence

Gözlerim yorulunca, sol gözüm hafifçe kayıyor ve çift görüyorum...

Gözlerim yorulunca, sol gözüm hafifçe kayıyor ve çift görüyorum...Bunun bir tedavisi var mı? :( Neden böyle oluyor bilmiyorum :(

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• gözünde yorulma vardır. Muhtemelen gözlük tedavisi alırsın..

• Alıyorum... Bilgisayar kullanınca genelde hafif bir kayma oluyor ve çift görüyorum... dinlenince geçiyor ama ben böyle olmasından çok çok rahatsızım :( ameliyat tedavisi var mı bilmiyorum. :(

• Öncekileri Göster
    • çook teşekkür ederimm

• rica ederim, geçmiş olsun..

Erkekler Ne Diyor 7

• göz kaslarında veya sinirlerde yıpranma ve muhtemel yorgunluk belirtisi, iyi bir uyku, monütörden ve Televizyondan uzak birkaç hafta (mümkün ise), bir de dinlendirici gözlük ile toparlarsınız. ama peşine düşmez iseniz göz tembelliği kalıcı hale de gelebilir. önem verirseniz iyi olur.

• göz yansıması sanırım dedigin şey normal bence

• Çift görme paralel olması gereken görme aksının bozulması sonucunda oluşur. Görme aksındaki kayma sonucunda şaşılık oluşur. Bu durumda hasta, tek gözüyle baktığında tek gördüğü halde her iki gözle baktığında objelerin retinaya farklı açılarda düşmesi nedeni ile çift görür. Çift görme göz kaslarında, göz kaslarına giden sinirlerde veya beyindeki bir hastalık sonucunda oluşabilir.Son zamanlarda kafa üstü filan düştün mü ?

• hayır. göz tembelliğim var sol gözümde

• Tek gözle baktığında çift görme varsa öncelikle bir göz hekimine gitmeni öneririm.

• tek gözle bakınca çift görmüyorum

• Öncekileri Göster
    • alt yorumlardan sonra pek de ümidim kalmadı... :(

• Neden ki hangi alt yorumlardan umitsizlik sizi bitirir lütfen. sakin olmanız lazım.

• göz doktoruna git.Bide altta bir dangalak sözde espri yapmış.Sktr et onu

• :( teşekkür ederim araya girdiğiniz için..

• Senin* koyarımg*tkimsin lan sen

• Merak etme ıp adresinden ulaşacağım sana ben pis adama bulaştın*edeceğim seni ben* kodumun yavşağı.

• link :)))

• ne kadar komik (!)

• Öncekileri Göster
    • Yukarıda ki pezevengin ki küfür değil benim ki küfür heee .

• evet onun dediklerini hak ediyosun sen az bile diyo.

Kızlar Ne Diyor 3

• göz küçülmesi olan insanlarda göz kayması riski yüksek bence bir hastaneye git derim göz kasların koordinasyonunu yitirme durumu oluyor yaş ilerleyince.

• Miyetenia gravis diye bir rahatsızlık var. anlatt8kların cok yakın geldi bana

• göz kasların zayıflamıştır. egzersizle güçlendirebilirsin

Yükleniyor...