Gözlerim yorulunca, sol gözüm hafifçe kayıyor ve çift görüyorum...

Gözlerim yorulunca, sol gözüm hafifçe kayıyor ve çift görüyorum...Bunun bir tedavisi var mı? :( Neden böyle oluyor bilmiyorum :(

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• gözünde yorulma vardır. Muhtemelen gözlük tedavisi alırsın..

• rica ederim, geçmiş olsun..

• çook teşekkür ederimm

• eğer ileri derece de bir sorunun yoksa mutlaka yarar. Erken teşhis önemli yani. Ayrıca karanlıkta pc başına geçmek bu durumun en büyük düşmanıdır. Her zaman ışık açıkta pc'de takıl..

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 6

• göz yansıması sanırım dedigin şey normal bence

• Çift görme paralel olması gereken görme aksının bozulması sonucunda oluşur. Görme aksındaki kayma sonucunda şaşılık oluşur. Bu durumda hasta, tek gözüyle baktığında tek gördüğü halde her iki gözle baktığında objelerin retinaya farklı açılarda düşmesi nedeni ile çift görür. Çift görme göz kaslarında, göz kaslarına giden sinirlerde veya beyindeki bir hastalık sonucunda oluşabilir.Son zamanlarda kafa üstü filan düştün mü ?

• hayır. göz tembelliğim var sol gözümde

• göz kaslarında veya sinirlerde yıpranma ve muhtemel yorgunluk belirtisi, iyi bir uyku, monütörden ve Televizyondan uzak birkaç hafta (mümkün ise), bir de dinlendirici gözlük ile toparlarsınız. ama peşine düşmez iseniz göz tembelliği kalıcı hale de gelebilir. önem verirseniz iyi olur.

• Tek gözle baktığında çift görme varsa öncelikle bir göz hekimine gitmeni öneririm.

• Neden ki hangi alt yorumlardan umitsizlik sizi bitirir lütfen. sakin olmanız lazım.

• alt yorumlardan sonra pek de ümidim kalmadı... :(

• Bu gibi durumlarda size tavsiyem vesvese yapmayın ve strese gelmeyin vucud fabrikası strese gelmez . umitvar olmalısınız ve umitsizlik aleminize girmesin.

• Öncekileri Göster
  • göz doktoruna git.Bide altta bir dangalak sözde espri yapmış.Sktr et onu

• Merak etme ıp adresinden ulaşacağım sana ben pis adama bulaştın*edeceğim seni ben* kodumun yavşağı.

• Senin* koyarımg*tkimsin lan sen

• :( teşekkür ederim araya girdiğiniz için..

• link :)))

• evet onun dediklerini hak ediyosun sen az bile diyo.

• Yukarıda ki pezevengin ki küfür değil benim ki küfür heee .

• korkak. korkağın tekisin sen anında gizli olmuşsun .!

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 2

• göz küçülmesi olan insanlarda göz kayması riski yüksek bence bir hastaneye git derim göz kasların koordinasyonunu yitirme durumu oluyor yaş ilerleyince.

• göz kasların zayıflamıştır. egzersizle güçlendirebilirsin

Yükleniyor...