Arkadaslar sizden kücük bir ricada bulunabilir miyim?

musiclower
Benim teyzem kalp krizi gecirdi durumu kritik , kötü kaç gündür yoğun bakimda , bana doğru duzgun ne halde oldugunu soylemiyorlar ama galiba ya bitkisel hayatta , ya beyin durdu ya koma gbi tam bisey demiyorlar bana onun gibi bir sey... Sizden Ricam ; Teyzem için Dua edin nolur. Aranizda Vicdanli , Empati kurup beni anlayan Teyzem icin yurekten dua eden olursa bende o kisi icin dua ederim. Lütfen 😢😭😫🙏
Dua ederim 🙏 Allah razi olsun
Dua etmem, sagol yinede 😢
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
+1 yıl
Dua eden arkadaşlarım ; Çok teşekkür ediyorum , Allah sizlerden Razı olsun , Allah tüm dilek ve dualarınızı kabul etsin , Allah sevdiğinize Kavuştursun ve Allah size inşallah Cenneti nasip eylesin Amin
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaslar teyzem vefat etmis.
Arkadaslar sizden kücük bir ricada bulunabilir miyim?