• Sor
  • Bence

Sigara içmeyeceğim dediğim halde içtim. Bu hata ilişkiye ara verdirmeye sebep mi ya da ayrılmaya bahane mi?

iyi kötü bir ilişki yaşıyorum. kısaca sorunumu söylim söz vermiştim sigara içmemek için iki kez yine bu konu üzende tartışmıştık yine içmicem demiştim ama geçenlerde aramız bozuldu diye bi tane içeyim dedim içmedim attım bunuda duymuş artık nerden duyduysa ve bana dediği sen tuttuğun sözün arkadasında durmuyosun ben sana güvenemiyorum artık biraz ara verelim dedi düşünmem gerek bana zaman ver dedi.. ne demek bu bi sigara yüzünden yapılırmı, tamam söz verdim ama bir an kafam bozuldu içmek istedim onuda içmedim. hani içsem içim acımayacak.onu çok seviyorum bu hatam hariç ne sözü verdiysem Allah a şükür tuttum. hatamı kabul ettim ama ara vermek yada bu ayrılmak için bahane midir sizce?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Burda sorun "sigara içmen" değil "söz verdiğin halde sigara içmen".Burda aranızın açık olduğu için sigara içmeye kalkman asıl senin bahanen oluyor.Bi söz verdiysen aranız açık olunca bunu tutmayacaksınız anlamına gelmiyor ki. Yanlış anlama sadece senin için demiyorum benim sevgilimde böyle. Ve inan sevgilin şu an senin sağlığın için uğraşıyorsa şanslısın. Onu fazla yorma bi süre sonra bıkıp hiçbir şeyine karışmaması daha kötü. Seni sevmese zaten uğraşmaz.

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 2

• Sorun sigara içip içmemen değil sorun verdiğin sözü tutmamak, sırf bu yüzden ilişki dahi bitebilir.Hemen gönlünü al bir daha da verdiğin sözleri tut.

• güvensizlik yaratmışsın. yani bu ileride şuraya gittim diycek fakat başka yerde olucak gibisinden kızda kötü şeyler uyandırmış olabilirsin. gönlünü al kızın. senii hergele seniii :)

Yükleniyor...