Lens ve solüsyon marka önerileriniz neler?

ben randevu alıp doktora gideceğim gözlerim bozuk lens yazdırmak istiyorum şeffaf lens olucak hangi marka önerirsiniz ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Lens Önerim: CibaVision Day&NightSolüsyon: Opti-Free (Kesinlikle bundan başka solüsyon kullanma)

• Opti-free en iyisidir katılıyorum ama Air Optix' tende çok memnunum ben.

Erkekler Ne Diyor 5

• Ciba Vision Air Optik Aqua kesinlikle süper bir lens basch lomb felan hikaye

• freshlook lens iyidir

• Kendi lens depom var , sen numaranı al bana , ama dokatora gözlük değil lens numarası yazdır, senin için en iyi lensi sana söylerim solüsyonla birlikte

• ya ben hem gözlük hem lens yazdırmak istiyorum yazarmı doktor her ikisinide

• Öncekileri Göster
    • benim lens numaram -1.00 bana ne marka lens ve solüsyon önerebilirsin birde ben renkli+numaralı takmak istiyorum ama rahat olmaz demişti doktor senin bi bilgin varmı?

• @kararsızduygusal bausch&lomb kullanabilirsin. büyük lens numaran yok. solüsyon olarakta biotrue önerebilirim. takabilrisn renkli numarada bir sorun yok.

• solüsyon markası opti free kullanıyorum ben

• nikon lensler iyidirr :P

Kızlar Ne Diyor 5

• Opti-Free iyidir

• Elegance lens solüsyonu,soft lens

• ben artık lens te profesyonel oldum 9 yıldır kullanıyorum dereceli yada derecesiz renkli lenslerde elegance tavsiye etmiyorum cok yapay oldugunu beelli ediyor fres lock elegance dan daha uygun fiyatı ama cok cok dogal duran bir mrkA kesinlikle fres lock tavsiye derim renkli lenste yada renkli dereceli lenste kesinlikle memnun kalırsın..

• ya zaten gözlerim mavi o yüzden renkli tercih etmedim ilmiyorum nasıl alsam acaba :(

• renkli degil şeffefsa Cibavision Day oneririm

• Öneriyoooorum elegance numberone .y

• Bence doktora sorsan daha iyi olur. Benim bi arkadaşım da lens kullanıyordu ve göz numarası daha da ilerledi şimdi doktorun önerdiği lens markasını kullanıyor.

Yükleniyor...