Boy uzatmak için ne yapmak lazım?

boy uzatmak için ne yapmak lazım yaşım 19 evde uzatmaya çalışıcam ona göre yorum yazarsanız sevinirim.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Odana ya da evin uygun olan bir köşesine veya bi kapı arasına barfiks demiri koydur. Ordan her geçtiğinde zıplar ve sallanırsın basket oynar gibi. 23 yaşına kadar yolun var. Bol bol süt iç, balık yağı hapları var eczanede onlardan al düzenli kullan.Irsiyse pek fazla uzayamazsın ama yine de bu dediklerimi yaparsan 5 6 cm en az uzarsın.Bi de sabahları uyanırken bi şey yapılıyor ya adı aklıma gelmedi :) gelince söylerim. Saçma ama işe yarıyormuş.

• geldimi şimdi üzerinden 7 saat geçmiş gelmiştir herhalde :D

• Öncekileri Göster
    • tamam teşekkür ederim deniyecem.

• Rica ederim.

Kızlar Ne Diyor 6

• elma topla :)

• olabilir bak bu :D

• baskettt:)))

• evde mi basket oynuyim :D

• Öncekileri Göster
    • asosyalimde ondan dışarda ondan olmaz diyorum

• işteee
      böylelikle bunu da yenersinnn

• Basketbol oyna. Spor yap. Kesin faydası olur..

• boy uzatmak için haplar var eczanelere danışabilirsin.

• benim neden haberim yok!

• bn ne bilim :D

• Barfix çekebilirsin,süt,peynir,yoğurt tüket.Uyku düzenini sağla ve stresten uzak dur.

• topuklu ayakkabı giy :)

• evde yapmak için çok uygun...kopardın

• :) :)

Erkekler Ne Diyor 9

• zıpla tavana deymeye çalış,uzun bi koridor varsa zıplayarak koş,barfiks çek

• Süt süt süt tabi yaşın kaç bilmiyorum ama 23 yaşına kadar insan uzuyor

• valla mı daha yaş 19 hocam benim

• Öncekileri Göster
    • kemikleri geliştiriyo diye biliyorum ben sütü boy uzatçağını pek zannetmiyorum

• Ama şu yaşa kadar önemli bir artış görmediysende fayda göremessin süt vs..

• bol protein tüket. günlük egzersizler yap. bende yapmaya devam ediyorum. yaşım 18 boy 192. daha uzar mı bilmem

• Ne tur ezgersizler yapiyosun, 18oldugun halde 192iysen 15,16,17 yaslarda boyun kacti birdenmi boy attin? Darisi benim basima 18 yasindayim 178 boydayim hergun esneme ve ziplama ezgersizleri yapip sut iciyorum..

• ailemde en uzun kişi 1.85. ben 193 olmuşum. en önemlisi yediklerine dikkat et.boy uzatmaya yarayan egzersizleri google dan bulursun

• erkeklerde 18de, kızlardada 16 da tamamen boy uzaması durur..sporla beslenmeyle veya baska faktörlerle boyun hiç bi ilgisi yoktur yada cok cok az vardır..işin yüsde 99u aile yani genetiktir..o yüsden boş işlerle vakit kaybetme..bundan sora uzamazsın..60dan sora tam tersi kısaklmaya baslicaksın...

• aileyle alakası olmadığından eminim bende tam tersi ailem 1.55 1.60 abimle ben 25 30 cm var aramızda o nasıl oluyo o zaman.

• 2 erkek kardesde kromozomal analitik degişir, aynı sekilde 2 kız kardesdede..eger bi kız bi erkek olsaydınız, kız cocuk anne baba ortalamasıonın 10 cm altında, erkek çocukda yaklasık bu ortalamanın 10 cm üstünde kalıo..ama 2. çocuk, 1.cocukla aynı cinsiyette olursa ki sen 2.erkekmişsin ailede, o tamamen farklı bi boyda olabilio..benim amcamla babam arasındada 25 cm var...mesela abini hesapla, annnle babanın ortalamasının yaklasık 7-8 cm üstüdür boyu..

• Zıplama egzersizleri yap. Yaşın geçtiyse basketbol oynayamassın yada yüz

• yaş 19

• Kızlarda 14,Erkeklerde 16 yaşından sonra %98 boy uzaması durur.Yapıcağın bişey yok.

• boy kac? valla benimde yas19 boy 170 hic bakmıyorum

• yaş 19 boy 177

• ii ya dert etme

• yok ya dert etmiyorum zaten

• süt içmek lazım.

• süt boy uzatırmı ben sadece kmikleri geliştirir diye biliyorum

• doğru biliyorsun,süt faydalıdır boy için ,bence denemelisin..

• teşekkür ederim

• bol süt ve süt ürünleri tüketmeni ..kendini salladırmanı..basketbol da iyidir..

• kendimi nasıl sallıyım biraz daha açarmısın konuyu

• Öncekileri Göster
    • kapının üstlerinden tut ayaklarınıda yerden kess :D

• :)))

Yükleniyor...