Boğazım ağrıyor ve öksürüyorum, ne iyi gelir?

Hayırlı akşamlar arkadaşlararkadaşlar çok kötuyum ya bogazım felaket yanıyor ve batıyor öksürük var zor nefes alıyorum ve nefes aldıkca göğsüm ağrıyor nane limon içtim baal yuttum ama bı ıse yaramadı baş ağrısıda basladı yaklasık 1 ay once yıne bole oldu gece 2 de acıle gıttık iğne yedım ilaç yazdılar sabaha ancak toparlanmıstım doktora gıtmeden duzelmenın bı yolu yok mu? o zaman burun tıkanıklıgıda vardı sanda çok şükür o yok ama nefesım kesılıyor ve bogazım cok acıyor :((((

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Tamamen beni anlatmışsın bende geçen hafta bu yüzden acile gitmiştim bana da ilaç yazmışlardı hiçbir işe yaramamıştı bak sana formülü söylüyorum ya kendin yap ya da annen yapsın "bol limonlu şehriye çorbası"iyileştirmezse bekliyorum. o kadar eminim iyileştireceğinden geçmiş olsun.2 günde iyileşirsin

• yemek yedım ama sehrıye hıc aklıma gelmedı

• Öncekileri Göster
    • muhtemelen ciğerlerini üşüttün akut bronşit olabilir acile git bir iğne yaparlar en azından rahatlarsın

• eşim uyuyor kendım gıdemem ona da kıyamam ya sabah ıse gıdecek bıde oda halsız ondada asırı bas agrıı var oyuzden yatıyor:((((((

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 3

• Geçmiş olsun da ilaç kullanmadan geçmez sanırım, doktora git sen.

• off

• 2gün

ıhlamur bal ve zencefıl ama artık sanırım ıyı oldun:)

• ballı zencefil gerçekten işe yarıyor geçmiş olsun

• evde zencefil yok olsa ole yapacaktım

Yükleniyor...