• Sor
  • Bence

Kil maskesi kullananlar

aranızda kullanıp deneyen varmı. sivilce ve lekeleri için işe yaradığını söylüyorlar dün aktardam aldım içine biraz su ve limon katıp yüzüme sürdüm kuruyuncaya kadar bekledi. uzun süreli kullananlar varsa işe yaradı mııı

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• canım bak cilt beslemek için senin dediğin bu:Besleyici maske Kil zengin içeriği ile cildi besliyor. Kil maskesi için 1 avuç kili 2 çorba kaşığı ılık su ve birkaç damla zeytinyağı ile sulandırıp, göz çevresi hariç tüm yüzünüze ve boynunuza sürün. Eğer cildiniz yağlı ise karışıma birkaç damla limon suyu ilave edin. Eğer kuru ise bir tatlı kaşığı bal ekleyip karıştırın. 5 dakika bekleyip ılık su ile durulayın. ama Kahverengi cilt lekeleri ve kızarıklıkları hafifletme Cilt lekelerini gidermek için kil maskesi etkili bir yöntem. Ancak bu kez maskeye yabanmersini püresi ilave etmelisiniz. bu tvde izledim marank ve saraçoğlunun tarifleri. canım.. :)Sivilceleri temizleme Sivilceleri sıkmayın, kurumasını bekleyin. Beyaz kil maskesine 2 damla limon suyu ve 2 damla zeytinyağı ekleyip karıştırın. Akşam yatmadan önce pamuklu kulak çubuğunu karışıma batırıp sivilcelerin üzerine hafif bastırarak maskeyi yedirin. Bir süre bekleyip cildinizi yıkayın.

• çok teşekkür ederim, eksik malzemeleri de alırım en kısa zamanda:)

• rica edrimm.. :)

Erkekler Ne Diyor 3

• sürekli duyuyorum bunu he :D sağlam bir kazık işi var kesin :)

• yosun ve kil karışımı maske kullanıyorum şahsen memnunum...1 yıldır sorunda yok...kuru cildim olduğu için ama salt kil maskesi kullanmıyorum kil nemini alıyor cildin o yüzden yağlı değilse cildin kullanma suratında kızarıklıklar oluşur...bende olmuştu kesmiştim...ama sivilce siyah nokta gibi mevzulara çok iyi geliyor en azından bende yaradı..

• yosunu duymuştum, hatırlattığın iyi oldu teşekkürler:)

• çok da faydalı sayılmaz

Kızlar Ne Diyor 7

• bn kullandım güzel oluyo

• evet sürekli kullanıyorum yeşil olanı yaglı cilt siyah nokta ve akneler için beyaz olanı kuru ciltler icin ben bu şekilde kurtuldum siyah nokta ve sivilce izlerinden

• bende denicem bakalım inş işe yarar, ilaç kullansamda tekrar cıkıyorlar bıktım artık

• bide aktardan kükürtlü sabunuda dene istersen mecit efendi markalı olanı haftada 1 onuda kullanabilirsin oda faydalı

• çok önceden kullanmıştım, olabilir tabii tekrar başlarım ona da

• hiçbir işe yaramadı ..

• ne kdar kullandın peki bide hazır maskemi aldın yoksa keneden mi yaptın

• Öncekileri Göster
    • evet yağlı, dur bakalım bazıları da işe yaradığını söylemiş herkesin cilt yapısına göre değişir, kullanmaya devam edicem iyi gelmezse dediğini alırım, teşekkürler.)

• Ö.D DEDİĞİMİ ÇİÇEKLERİNDEN ÖZEL SİPARİŞLE BULABİLRSN İYİ GNLER ;)

• Sivilceleri kurutuyor.Cildi sıkı ve gergin yapıyor bende seviyorum.

• markası nedr kullandığının doğacı kil maskesi mi

• markası yok, kavanoz içindeydi dökme olarak aldım

• doğcı kil maskesini çıkarmışş kutunun içinde bir sürmek kalıyor da işe yarar mı bilmem

• düzenli ve doğru kullandığında siyah noktaları yok ediyor ciddi şekilde lekelere de iyi geliyor ama bir iki kez yapmakla hiç bir işe yaramaz.

• devam edicem, haftada bir gün yapıcam

Yükleniyor...