Alnımda bile saç var lütfen iki dakikanızı ayırıp bakabilir misiniz?

Gizli Üye
Arkadaslar meraba 21 yasındayım saçlarım o kadar sıkıkı alnımda bile var kücücük alnım var cidden piskolojim bozuldu alın saç cizgim fotograftakine benziyor daha dar alnımı genişletmek istiyorum lütfen lazer epilasyon hakkında bilgi sahibi arkadaslar yorum yapsın.
Normalde olması gereken alın saç çizgisi:
Alnımda bile saç var lütfen iki dakikanızı ayırıp bakabilir misiniz?

benimki ( foto bana ait değil ama buna benziyo
Alnımda bile saç var lütfen iki dakikanızı ayırıp bakabilir misiniz?