Depresyon ve panik atak nasıl atlatılır?

berkecanberke
Merhaba Kardeşlerim. Benim bundan 6 sene önce bir panik atak geçirdim. Çalışırken kuaför de. Ben sandım klima çarptı. Halbuki panik atak geçirmişim. bunu 6 sene sonra tekrar geçirip doktora danışınca anladım. Anlattım durumu. Panik bozukluk olduğumu söyledi 3 tane anti deprasan bir tane uyku habı verdi. Neyse kullandım 1 ay. Bu 1 ay içersinde 1 hafta panik atak olup 2 gün olmuyordum bazen 1 hafta olmayıp 1 hafta sonra tekrar başladığı da oluyordu. neyse 1 ay 1.5 aya yakın panik atak ve depresyon geçirdim. İkisi çok zor oluyor be abi Düşünsenize. Ölümden korkuyorsun. Aynı zamanda hiçbirşeyden zevk almıyorsun. Şöyle diyeyim arkdaşlar birazdaha açayım size. Tam birşeye gülüyorum. Beynim diyorki. 'Hooop dur. sen Depresyondasın hiçbirşeyden zevk alamazsın ' Diyip moralim bozuluyor. Sabahları iyiyim. Çok iyi değilim. Akşamları çok canım sıkılıyor. Mesela dışarı çıkıyorum. Aklıma hemen akşam eve dönünce ne yapıcam? yapıcak birşey yok diyip dışarı çıkmadan canım sıkılıyor. Ben giyinmeyi çok seven birisiydim. Yeni birşey alınca çok sevinirdim. Hele ki pahalı birşey alınca. Ama depresyon ve Panik atak olalı ' Amaaan alsam ne olur ' Diyor içim Zevk alamıyorum. Neyse arakadaşlar. Nerdeyse 3 aydır panik atak ve depresyonum yoktu Şimdilerde tekrar başladı sanki gene zevk alamıyorum yavaş yavaş Buna (Sex) de dahil. İçimden gelmiyor gelse bile 2 hafta da bir geliyor Neredeyse. Akşamları vaktimi YOUNOW da yayın izleyerek geçirmek zorunda kalıyorum. çünkü kafam diğer gibi Ölümde, Hayattan bıkmakta , Her an birşey olacakmış sanki , Sanki evin içinde Cin , Şeytan Var. 20 yaşındayım eviniçinde bir tıkırtı olsa o evi terk ederim. O derece Kaçarım Abimin yanına. Bu derece korkuyorum. Hayat hep böyle YOUNOW da yayın izlemekle mi geçicek? Birgün anam babam ölecek ve yanlız kalıcam. 3 senedir üniversite 1 okuyorum. İçimden gelmiyor Hİç ders çalışmak. Birazda geleceğimden endişeliyim. Bir balta sapı olamayacağım için. Ne yapayım ben arkadaşlar Bana Terapi olurmusunuz?
Güncellemeler
+1 yıl
Depresyon ve Panik atağım var yardım edermisiniz arkdaşlarım. ? Lütfen 5 Dakikanızı ayırıp bana yardım edermisiniz?
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar Bendeki bu durumu bir türlü çözemedim?
Depresyon ve panik atak nasıl atlatılır?