En hızlı kilo verdiren diyet hangisi? Acil zayıflamam lazım

kızlar ya bugüne kadar yaptığnız diyetler arasında en hızlı kilo vermenizi sağlayan diyet ne oldu? kaç günde kaç kilo verdinizz. malum yaz geliyo ve 8 kilo fazlam var.. pls help meeeeee :(

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• hızı kılo vermekten ziyade bazal metabolızmayı hızlandırıcak bir diyet uygulanmalı spora mutlaka önem ver tahıl ürünleriyle beslen tuzu kes şeker kullanma bir insanın gunluk şeker limiti 13 küp şeker sınırında olmalıdır. beyaz ekmek yerine kepekli ekmek yerine tam bugday ekmek ye. günde 10 bardak su mutlaka iç. kahvaltılarında nesfit kullanabilirsin mutlaka yararı oluo. 10 bardak su içemediğin zamanlar yagsız süt içebilirsin gunde 3 bardak. pirinç asla tüketme onun yerine bulgur ve makarna tüket. makarna tükettiğinde yourt asla kullanma besin degerini etkiliyor. ayda 1 kez kırmızı et haftada birkez beyaz et tüketebilirsin. balık tükettiğinde asla ekmek yeme haslanmış patates ye. gıdacı ve diyetisyen oldugum için bunları tavsiye ediyorum.

Erkekler Ne Diyor 20

• ayı öldüren diyeti

• o nasıl oluyor?

• bende bilmiyorum o an uydurdum :D

• sebepsiz güldüm :D

• dukan diyeti yapmıştı arkadaş, işe yaramıştı. Biraz sert bir diyet ama. Bence protein ağırlıklı beslen, az ve sık ye, ekmek-pirinç-makarna-hamur vb.'den uzak dur ve yatmana 3 saat kala yeme yeterli.

• kahvaltı : yarım somun ekmeğin içine 4 haşlanmış yumurta, biraz patates , salatalık ve domates koy yanında da soğuk kola ile afiyetle ye öğle yemeği : 1 adet steak house burger çok aç değilsen whooper da olur . Patates ve kola büyük boy olcak yalnız ikindi : Ne bulduysan atıştır burayı sana bırakıyorum akşam : Tüm tavuğu parçaladıktan sonra fırın tepsisine koy . Üzerine pul biber , kara biber , tuz , salça , yağ , biber , soğan , patlıcan koy . sonra fırına at . 1 saat sonra pişmiş olacak . 2 ev arkadaşınla beraber afiyetle yiyin . Yanında pepsi olmalı soğuk bu benim kendi diyetim tavsiye ederim sıkıntı olmuyor

• sadece acıktığında yemek ye bir de yemeklerden önce ağzına kadar dolu 1 bardak su iç. akşam da 7den sonra bişi yememeye çalış. bir de mekik çekmeye çalış. yeter. diğer diyetlerle 5 kilo verirsin ama sonra 10 kilo alırsın. böyle yaparsan düzenli kilo verirsin sonra da kilo almazsın

• Bak sana diyim nasıl vereceğini aburcuburu tamamen keseceksin ve günde en az 2 saat yürüyüş yapacaksın veya hareketli bir aktivite. Sebze ağırlıklı besleneceksin arada taze balık yiyeceksin. Gazlı içeceklerden kesinlikle uzak duracaksın 1 aya kalmaz hissedersin değişikliği.

• fena göbek var gitmiyor arkadaş :) plajlardaki göbekli adam ben olcam haha

• squad challange nedir diye bir ara... bunu yapmekik cek.. 10 ile basla ve gunde 5 arttirsinav cek. 1 ile basla ve 1 hafta boyunca en az 10 tane cek. Ilk haftadan sonra kademeli olarak gune 2 arttir.yuru - gunde en az 10kmsu ic, yaglarin erisin kolaycamaden suyu ic, kaybettigin elementeri geri kazansin vucuduneger gercekten zayiflamak istiyorsan 3 ay sonra hem sporcu vucuduna hem de bedenen ve zihnen formunun doruguna ulasirsin yukarda dedigimle

• Zayıflıyıcam diye aç susuz kalma sporla zayıflamaya çalış kaç kız arkadaşım diyet yüzünden hastanelik oldu diyetisyene git iyice konuş

• doğa sporu tavsiye ederim

• Kışın ye babam yeee yaz gelince öter turnam deeeee, yok öyle , en ii diyet azına sahip olabilmektir, yediklerine dikkat et yeter..

• ah kadınlar ahh.. her sene şu telaşı yaşayacağınıza kışın boğazınızı biraz tutsanız :D tekrar tekrar yayınlanan türk filmleri gibisiniz valla :D

• kaç külosunuz özür dilerim?

• neye özür diledin şimdi sen ? :D

• 64

• eee neyi fazlaki bunun bence çok güzel sexsi sinizdirde:) zayıfları sevmez erkekler

• ben ekmeği şekeri tuz u kolalı ve gazlı her türlü yiyeceği hayatımdan çıkardım.haşlanmış olarak yiyorum.olmazsa olmazım salata ve yağsız yoğurt.bence bunu dene.her öğün ye bişey olmaz..kiloda verirsin.

• boşver diyeti istediğini ye ama spor yap

• bilgisayar başında popo büyüterek zayıflanmaz ya da sürekli yatarak biraz egzersiz yapın ya bütün kadınlar kilolu hemen hemen :S ülkenin trajını düşürüyorsunuz

• SabahlarıPeynir + Kepek Ekmeği 1 Dilim + Su + Zeytin + Bal + Fıstık Yada Fındık Ezmesi + Ara Öğünlerde Bol Bol Kuru Üzüm..Akşamda Yağsız Tuzsuz Salata.Tabi Bununla Birlikte Cardio + Crunch..1 gün Dinlenme 1 gün spor

• Ablacım sana en güzel diyeti söylim mi? Kışın çok yemeyeceksin. Dikkat edeceksin ki koca bir yazı aç geçirme diye. OK :)

• 1 ay yemek yeme. Olmezsen baya bir zayiflarsin.

• Günde 30 kilo vermişler. Günde ne kilo vermesi, gram verilir kilo değil. Ayrıca 2-3 yılda aldığın kiloyu neden o kadar hızlı vereceksin ? Ayda en fazla 2-3 kilo vermen gerekli. Fazlası tüm vücut dengeni bozar. ;) Ayrıca diyet ile kilo verilmez, diyet spor ile desteklenerek verilir. Tek başına diyet te eğer az bir fazlan var ise çok sorun olmasa da vereceğin kilo fazla ise yararlı bir çözüm değildir.

• En iyi diyet spordur tavsiye ederim

• boyun ve kilon kaç

• 1.68 boy 64 kilo

• tamam 10 numara hatunsun :p ne yapmaya calısyorsun sen

Kızlar Ne Diyor 35

• Ekmeği, pilavı, makarnayı az ye

• hiç yemiyorum zaten

• dukan diyeti

• dukan diyeti ama çok zararlı haberin olsun

• Açıkcası pek sağlıklı diyet değil ama 3,5 ile 4 kilo verdiriyor.5 günlük bir dyet ;1. gün : Sadece akşama kadar süt. ( Başka hiçbirşey yok.)2. gün : Patates haşlama.3. gün: Sadece yumurta.4. gün: Muz.5. gün : Haşlanmış tavuk.Yazdıklarımı sadece yiyeceksin ek olarak hiçbirey yok Ben yaptım 4 kilo verdim. Su bol bol iç.

• bu diyeti 1 hafta yapan hala hayattaysa şükretsin . Ben ölürüm 4. gün mefta olurum bu diyetle

• Öncekileri Göster
    • Benimde bir arkadaşım taktı kafayı sadece dometes salatalık yedi bir tane uzun süre aonra hastanelik oldu

• Sağlıksız olduğunu başta söylemiştim. Karar size kalmış birşey..

• suya limon sık ve iç daha sonra spor yap cabuk eritirsin ;)

• bence her sabah 20 dk tempolu koş 3 ögün saatli yemek ye sebze ye süper zayıflarsın

• Sana vereceğim en sağlıklı öneri bir diyetisyene gitmen olur. Çünkü birçok diyet denedim evet hızlı bir şekilde çok fazla kilo verdiğimide bilirim ama geri öyle ya da böyle alnıyor. Ki zaten yağdan değil sudan veriyorsun. Yaza daha var 8 kiloyu diyetisyen eşliğinde sana uygun bir diyetle 1.5 2 ayda rahat verirsin ve bir daha geri almazsın da.

• ya ama ben diyetisyene gidip te haftada bir kilo vermek istemiyorum işte sorun orda :( isveç çok iyi verdiriyo ama baska yontemler var mı diye merak ettim

• Öncekileri Göster
    • AAAAAAH AHH :) ya ama geçen seneden bu yana böyle diyetlerde 2 3 4 derken toplamda 15 kilo verdim ve hiç geri almadım.. sanırım bu yuzden vazgecemiyorum bu diyetlerden. saglıksız olduklarını bile bile :)

• 2 sene sonra almıştım ben geri kilolarımı :( Bence vazgeçmelisin aynı şeyleri yaşama :(

• Hizli verirsen sonra oyle bir hizla alirsin ki ve daha fazlasini felegin sasar vallahi

• doktor kontrolünde zayıflamanı öneririm metabozlizmanı bozabilirsin

• kilolarini bana verebilirsin 45 kiloyum :)

• aşık ol gör bak 2-3 ayda 10 kilodan fazla veriyosun

• şöyle anlatayım canım.hergün spor yaptım (Dans + Yürüyüş + Evde yapılabilecek hareketler)lif ve protein ağırlıklı beslendimher öğünden önce ve yatmadan önce sirkeli-ballı su içtimGNC Appetrex ve Ginkgo Biloba hapını takviye olarak kullandımBol Bol mate, funda, yeşil çay, papatya ve beşi bir arada çayı içtim.akşam 5:30dan sonra ne olursa olsun katı gıda yemedim3 Litre su içtim hergün1 bardak soğuk süt içtim egzersizlerden sonra

• güzel. @soran: sütü yağsız iç, bu arada gingko biloba beyin faaliyetleri, depresyon ve halsizlik için faydalı ama yağ yakımına katkısı yok. Ballı sirkenin mantığı nedir çözemedim.

• evet aynen süt yağsız. gingko biloba hapı da enerji veriyor beyin faaliyetlerini arttırıyor. ballı sirkeli su da metabolizmayı hızlandırır cildimizi güzelleştirir

• karatay diyeti diyorum 2 hafta oldu yaklasik 5 kilo verdim. Evet, az yiyeceksin. Saglikli yiyeceksin. Yesillik, arada findik fistik, tatli yok, tuz yok, seker yok. Bol su, su, su. Ve gercekten buna kafanda baslaman gerekiyor. Tamam kesin diye. Ha dur sundan da tadayim bundan da yiyeyim yok. Kisacasi hayir demeyi bileceksin.

• 1 ayda 10 kilo vermıştım hiç unutmuorum:D ama diyet cok uzun ya. bol meyveli bir dıyettı. specal k yı dene:D

• yok onu yap zayıflarsın yok bunu yap zayıflarsın diyenlerden değilim. bunun tek yolu var yemiyceksin arkadasım sürekli yağsız şekersiz yiyceksin sürekli ot yiyceksin bol su içiceksin bol spor yapıcaksın bu işin çözümü bu

• günlük yemeklerini yarıya indirip günlük hareketlerini 2 katına çıkarıp sağlıklı kilo verebilirsin.. bir de bazı basit kurallar var pirinç makarna gibi karbondihidratlarle ekmek tüketmemek mesela. bunlara dikkat edersen güzelce kilo verebilirsin

• karpuz diyeti yaz için ideal :)

• patates diyeti link burda link güvenilir bir site ayrıca bazı diyet listeleri çok masratflı oluyor :) bu en iyisi...

• Ben 15 kilo verdim ama diyet yapmadım baya zor gunler gecirmistim hic bisey yemek istemiyodu canim ama hic sadece suyla yasadim diyebilirim saglikli degil tabi ama bogazini tutarsan gider zaten

• Ya vallahi ben şrdaki diyeti yapıyorum diyetliyiz.com/2013/07/4-ayda-22-kilo-nasl-verdim-nasl-verilir.html 4 ayda 22 kilo vermis yapan kisi bende 9. gündeyim 1.5 kilo verdim bakalım nolcak

• Canim yaz geliyor degil, geldi. Eger cabuk ve kalici sonuc almak istiyorsan spor yapicaksin, diyete bir yere varamazsin maalesef.

• hiç bişey yeme

• 1.BESLENME LİSTESİSABAH : Bir dilim çavdar ekmeği , bir kibrit kutusu kadar peynir, tere, maydonoz,limonÖĞLEN : Bir dilim ekmek, bir tavuk baget veya 3 köfte, 1 kase yoğurtİKİNDİ : Bir yağsız tost, bir ayran, bir büyük portakalAKŞAM : Bir kasee çorba veya bir dilim ekmek, 6 kaşık etsiz sebze yemeği,salata,yoğurt2.BESLENME LİSTESİ:SABAH: 1bardak süt, 4 müsli, 1 portakalÖĞLE: 1 dilim ekmek, 6 kaşık etsiz sebze yemeği, salata yoğurtİKİNDİ: 1 bardak süt, 4 erik, 10 bademAKŞAM: 1 kase çorba, yoğurt, salataKIZLAR ZAYIFLAMAK İSTİYORSUNUZ EGER SUYU BAŞ TACINIZ YAPMANIZ GEREKİYOR YANİ MUTLAKA 3 LİTRE SU İÇMEMİZ LAZIMkızlar ÖĞLEN yemeyinde doktorun dediyine göre sadece tavuk ve köfte deyil balık ve yumurta bile yiyebiliriz , ve tabikide spor yaparak

• ya diyet değil de protein ağırlıklı beslenme ile spor yapmak en sağlamı

• herbalife kullan

• nasıl yani hap mı kullanayım yok artık

• Öncekileri Göster
    • o zararlıymış ya

• hayir ben kullandim, hic bir zararini gormedim, hata 1saat once bir kutu daha aldim

• Sabah klasik diyet kalvaltısı ara öğün diyet yoğurt ve iki kuru kayısı öğle yemeği ızgara ye akşamda salata yoğurt 5 veya 6 dan sonra yemek yeme ve mutlaka sabah veya akşam yürü ben 1 ayda 5 kilo verdim .bol şans sabır işi unuma ilk 1 ay kilo verdiğin anlaşılmaz 1 ay sonunda bir anda kilo verdiğini görürsün bol bol su içmeyide ihmal etme

• limon suyu ve coban çökerten diye ot var onun cayını yap ic annemi cökertmisti:)bide az yiyecen

• nası bişey bu çoban çökerten ilk defa duyuyorumm

• bende pek bimiyormda cicegi var papatyaya benziyo ama ise yarıyo

• 2 ayda 6 kilo verdim diyet yapmadım ekmeği kestim sadece sporla tabi yediğime dikkat ettim kola çikolata kızartmadan uzak durdum arada kaçırdım çok hızlı kilo verme oran buran sarkar çirkin olur söyliyim aceleye gelmez böyle şeyler canım yürüyüş yap bol bol su iç sporla ugrasıyorum ben en cok:))

• yeme bacım yeme

• Spor yap

• Daha Fazla
Yükleniyor...