Dudak çatlaması için ne yapmalıyım?

dudaklarım çatlayıp bazen yarılıp kanıyor cok kötü bisi ne yapmalyım

Güncellemeler:
teşekkür

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Dudaklarını yalama.Bol su iç.Dudaklarına vazelin sür.Bol bol havuç,portakal ve limon tüket..Vazelini gece yatmadan önce de sür mutlaka.Ayrıca çatlayan dudaklara bal sürerek 15 dakika bekletmek iyi gelir.

• Bir de kakao yağı dudak çatlaklarına iyi gelir.Aktarlardan temin et.

Kızlar Ne Diyor 23

• nemlendirici kullanabilirsin, erkekler içinde olanları var işe yarıyo...

• Nivea yada vaseline al benimde çatlamıştı gittim nemlendirici aldım anında düzeldi.

• Tam cevap veriyordum ki yorumlar haklı ve oldukça fazla vazgeçtim.

• niveanın kabı yesil olanı iyi ,evdeykende aklılna geldikce vazelin sür

• nemlendirici kullan

• Yağlı tut

• bol su iç dişlerini fırçalama işlemin o.O :D bittikten sonra dudaklarını da fırçala ölü deriler gidiyor.. bir kaç gün de bol bol nemlendirici sür. nemlendirici istemiyorsn bepanthene mi ne o krem var o da iyi geliyo

• dudak nemlendirici kullanmalısın.

• dudak lipstiklerinden kullan eger ise yaramiyorsa bepanten merhem kullan

• dudak kıremi kullan çilekli tadıda güzel.

• diş fırçana nemlendırıcı krem sür dudaklarını fırcalaa ama yavas fırcala kanamasın..

• Vazelin kullan , nemlendirici falan hikaye

• elinden balm eksik olmasın her dk sür bir de dişlerini fırçaladıktan sonra dudaklarını da fırcala üstündeki ölü derileri alır...

• vazelin sür veya nıwea dudak koruyucusu al kullan devamlı

• blistex dudak koruyucularından kullan eczanelerde satılıyor

• nemlendırıcı kullan gece yatarken sur hıc bıseycıgın kalmaz

• arkadaş kremi tarif etmis. Diğer diyebileceğim bol su

• Bal, vazelin, zeytin yağ ve tarçın karışımını, diş fırçası ile dudaklarını sür ve fırçala aynı zamanda dolgunlaşır dudaklar.

• çikoooooooo :( dudakları diş fırçasıyla fırçala :(

• arkadaşların belirttiği ölü deri olayını hallettikten sonra sürekli nemlendirici sürmen lazım. niveanınkiler iyi geliyor. rujunu da sürekli tazelemeni öneririm. şu anki durumunda dudaklarını dilinle ıslatma daha beter olur.

• bu dediğin çatlak dudak nemlendircileriyle hemen geçmez.eczaneden çatlak için krem al.olmadı vazelin sür.ha düzeldikten sonra çatlak olmasıını önlemek için dudak kremi kullan.

• fırçala ölü derisi atar yeniler. birde nemlendirici kullan..

• Gece yatmadan rujda sürebilrsin:)))Gerçekten bak belki rüyana yakışıklı bi kız gelir.Temkinli olarak:))

Erkekler Ne Diyor 8

Yükleniyor...