• Sor
  • Bence

3 gündür karnım ağrıyor, neden?

3 gündür ara ara karnım ağrıyor ve midem bulanıyor.. adet değilim ve daha zaman var. hamilelik de söz konusu değil.. peki neden böyleyim? yardımcı... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Dışarda ya da bilmediğin biryerde birşey yemiş olabilir misin?

• hayır her zaman yediklerimi yedim

Erkekler Ne Diyor 9

• ? yeterli bilgi yok canım

• sor söyliyeyim o zaman

• karnının hangi bölgesi ağrıyor
      mesela ağrıların yemekten öncemi yemekten sonra mı başlıyor
      sonra ateşin çıkıyormu
      büyük tuvaletinin rengi değiştimi değiştiyse ne rektir
      meselaa ishalin vamı yoksa kabızmısın
      daha önce bir ameliyet karnından geçirdin mi geçirdinse ne zaman önce
      herhangi bir sürekli ilaç veya doktor takibini gerektirecek hastalığın var mı
      kaç yaşındasınn
      alt kısımda akıntın var mı varsa rengi ne renk ve kokusu varsa kokusu nasıll

• gaz sıkışması.:)

• asunama nerde var salgın dünyadamı

• Marmarada şu an..

• tm dünyada değilmi marmara

• Lady gaga karin agrısı sıkayetıyle doktora gıdyo . Karnında 5 kılo sperm oldugu soylenyo :D

• 5 Kilo dile kolay qardaş asparagas bu haber :D Tüm dünyayı mı elinden geçirdi bu hatun

• Öncekileri Göster
    • boş verelim diyosun ama deli oldum şimdi de .d

• bilmiyorum şaşırdım napsak ki? :D

• soğuk almış olabilirsin sıcak şeyler tüket biraz

• apandisit,üşütme,mideyle ilgili problemler,barsak prpblemleri hepsi karın ağrısı yapabilir..karın ağrısıda başağrısı gibi dfallı dudaklıdır...bence bir doktora git ve tetkikklerin yapılsın

• Yediğin birşeylermi dokundu acaba bol bol su iç mideni temizlesin iyice

• Bi salgın var..sadece mide bulantısı ve kısa süreli ishal şeklinde. Sanırım midendekileri istifra şeklinde çıkardıkdan sonra rahatlayabileceksin. Mikrobik bir durum yani...geçmiş olsun...

• fakat bende ağrı var bir de ishal değilim :/

• Öncekileri Göster
    • Önemsiz diye bişi yok..ilaçsız geçer ancak uzun sürer ve sen de bu süre boyunca gereksiz yere acı çekerek bedenini hırpalamış olursun. Ben sadece tahmin ediyorum, buradaki yorumların/cevapların hepsi tahmindir. Eğer ağrı girdiğinde seni çömeltecek derecedeyse farklı birşey de olabilir. Böbreklerinden kum süzülüyor da olabilir, o derece şiddetli ağrı varsa hemen bir Uzmana görünmelisin...

• o derece değil daha hafif

Kızlar Ne Diyor 5

• Bir gaita ya da idrar tahlili yaptırmanda fayda var.Geçmiş olsun buarada

• bakteriyel bir sorun olabilir, bir doktora görün bence. bu sıra çok insanda var, neme lazım...

• Üşütmüş olabilirsin.Geçmiş olsun

• gerçekten çok güldürdün beni ya:)burdakiler müneccim b..ku mu yedi ki senin neyin olduğunu tahmin etsin.gideceksin doktora ve anlayacaksın neyin olduğunu.Allah iyiliğini versin :)

• yaşayan görmüş geçirmiş vardır olamaz mı?

• anlattığın tablo nonspesifik bir tablo.basit bir besin zehirlenmesinden ciddi durumlara varabilecek kadar geniş bir yelpazeyi içerebilir.sağlık bu şakaya gelmez..buraya yazıp da acaba başkası da yaşamış mıdır acaba ne olabilir diye sorulabilecek kadar basit bir şey hiç değil.he sorarsan da aldığın yorumlar bunlar olur işte.evet ben de cevap vereyim o zaman: gaz sıkışması :))))

• iyi de 3 gündür mü gaz çıkamadı hiç gazım sıkışmıyordu benim ilk bu tabi öyleyse..

• hap at nide sicak sakal sovuk olmsdur ebende eolmusdu ole sik-sik

Yükleniyor...