Prozac şurup hakkında bilgisi olan var mı?

doktor bana bunu yazdı.bugünden beri içiyorum.nasıldır sizce?

Güncellemeler:
ya bana doktor bunu yazmak bile istemiyodu.ilaç yazmicam sana dedi.ben de lütfen biraz gerginliğimi azaltıcak bişeyler verin dedim.sabahları stresten kusuyodum.küçük ölçekle içiyorum ya.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kullanmaya basladiktan bir sure sonra yuzunde anlamsiz siritislar beliriyor. bende oyleydi herkeste ayni etkiyi mi yapiyor bilmiyorum. uzun sureli kullandiginda etkili oldugu soylenen bir ilac ama ben uzun sureli kullanmadim. bir sisesini bitirdikten sonra devam etmedim. ihtiyacta duymadim.

Erkekler Ne Diyor 6

• pasiflora iç reçetesiz

prozac tehlikeli

• omega 3 olan besinler al bu ilaçlara gerek kalmaz ...

• sakinleştirici. ben uykusuzluk ve sinir krizi sebebiyle içmiştim. faydalı olduğunu düşünüyorum. geçici de olsa beni sakinleştirdi.

• bence de faydalı gibii..

• hap değilmiydi o ya şurubudamı varmış?

• var var.

• Bir nevi antidepresan ilaçtır.

Atarax ve risperdal gibi ilaçlarlaaynı etkiye sahiptir.

İntihar ettirdiği yönünde şeyler söylensede bu kişinin aslında iç dünyasıyla alakalıdır.

Doktoruna güven.

• edit : Senin aldığın ilaç seni öldürecek bir etkiye sahip değildir..

Hafif bir güven duygusu yaratır.ASıl sorun seni geren şeyde saklı

• Doktor yazmışsa kesinlikle uzak durmalısın.

Kızlar Ne Diyor 6

• yaa ben de bi sene kullandım ben de dökülme yaptı saçlarmı azalttı sizde var mı böle bi sorun

• Ben de bugün kullanmaya başladım, işe yarayacağını düşünüyorum. Ama tadı çok kötü

• yaa ben de bi sene kullandım ben de dökülme yaptı saçlarmı azalttı sizde var mı böle bi sorun

• şurup yerine hap kullan istersen. Lustral kullandım uzun süre, doktorunla konuş değiştir istersen

• evet..aslında ilk içtiğimde çok mutlu yaptı beni ama bugün baya bi ağladım :(

• güzel ilaç.kullanmaya devam;)

• bencedee:)

• ben kullandım bi süre bence kullanma derrim çünkü bağımlılık yaratıo bi süre sonra

• benim deride pullanma yapmıştı

• Benim bir arkadasım kullanmıştı onu 1 yıl boyunca ve intihara kalkıştı doktoruna güzelce danış derim ben

• ben prozac tablet kullandım uzunca bir süre. doktorunun sözünden çıkma kim ne derse desin ve bir şikayetin olursa ona bildir. düzenli kullanırsan sıkıntılarını atlatmanda yardımcı olabilir ancak mutlaka terapiyi de sürdürmen gerekir.

Yükleniyor...