• Sor
  • Bence

Limon göze iyi geliyormuş, deneyeyim mi sizce?

Duyduğuma göre göz kanlanmasına yada kızarıklığına limon ıyı geliyormuş.. Bir de sizlere sormak istedim gözüme birer damla limon sıkarsam faydası olur mu yoksa kör mü olurum? Beni çok rahatsız ediyor bu sorun..

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 11

• Bence göz çok hassas bir organ.Bırak limon damlatmayı,göz damlası bile alırken doktora muayene olmadan alma eczacıya sorup.Göze zarar verebilir çünkü.

• sorun göz kanlanmasıysa visine diye bir göz damlası war anında etki ediyor parlaklıkda werio

• asit

• limon kullanılır, benim çapak sorunu limon ile geçti, özellikle sanayide felan kaynakçılar çok kullanır, bir de bal var, hele hele saf bal bulabilirsen süper, limondan fazla acıtıyo ama cıncık gibi olur

• limon sıkılırmı göze ya git balığa sık limonu:D sakın yapma öyle bişi gözüne kolonya dökmekten farkı olmaz bana göre

• ... Bunun için Tıp Fakültesi kuruldu !

• limon kadar doğal temizleyici yoktur...

• gözden bahsediyor ama

• kullanmış gibi konuşma ben kullandım...

• annemim 1 nuamaralı göz dezenfektanı ve dinlendiricisi...var herhalde ki faydası kullanıyor yada plasebo...

• ya iyi de meyve asidi de olsa asitli sonuçta, düzenli kullanım zarar vermez mi doktorcum?

• ben tasvip etmiyorum zaten...asidik olmasından dolayı belki o an için temizileyici özelliği vardır..bunun yanında gözü sulandırıp gözyaşını artıdığı içinde fayda ettiğini sanıyoruz...artı bir de konjuktivit tehlikesi d,irekt es geçiliyor...

• Hıyarı dilim olarak gözüne koy yada patatesi dilim olarak koyarsan göz altı morluğu ve gözün rahatlaması için iyi gelir.

• kör etmek babamda kullanıyo acısına dayabileceksen dene rahatlatır şifası vardır dediğin gibi :)

• dogru söyluyon demi denicem bak

• niye yalan söliyim ki babamda damlatıyo gözlerine ...

• anladim denemekte yarar var

Kızlar Ne Diyor 9

• deneme yaaa göz bu bişey oluurr

• Yanmaya katlanabileceksen yap

• Evet.Ben genelde gözüm kanlandığın da, arpacık çıktığında limon sıkarım.Limon geçirir.Bir zararı yok.Ben yapıyorum.Limon göze parlaklıkta verir.

• evet ben 2,3ayda bi damlatıyorum aşırı yaşarıypr ama gözü parlatıyo:)

• o parlaklik gozun fazla sulanmasindan sanirim. bugulu gozlerle etrafa bakmayi seviyorsunuz herhalde.

• hıhı evet:)

• hiç öyle birşey duymadım iyice araştırmalısın

• bndee duymuştumm aama yaakaar dıye tahmin edıyorum parmagının ucuna sür limon bıraz gözune deydır dene

• kızım safmısınız_? limon limon gözün yanar kırık kör olun ..

• ah şu kocakarılar yok mu bende denedim bi kere az kalsn gözümü kaybediyordum deneme sakın doktorlardanda o kadar azar işittim gözlerin yeşil mavi ela ise kızarması normal eğer limon sıkarsan gözlerin kan çanağına döner benden söylemesi ha göz alerjiside olabilir göz doktoruna git damla versin iyi gelir

• valla sevgılı gızlı kullanıcı bnde senden duyuyorum bunu :)

Yükleniyor...