Göze limon damlatmak iyi mi? Limon göze iyi geliyormuş, deneyeyim mi sizce?

Duyduğuma göre göz kanlanmasına yada kızarıklığına limon ıyı geliyormuş.. Bir de sizlere sormak istedim gözüme birer damla limon sıkarsam faydası olur mu yoksa kör mü olurum? Beni çok rahatsız ediyor bu sorun..

0|0
3149

En İyi Erkek Görüşü

• Sakın böyle bir şey yapma gözüne zarar verebilirsin.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ah şu kocakarılar yok mu bende denedim bi kere az kalsn gözümü kaybediyordum deneme sakın doktorlardanda o kadar azar işittim gözlerin yeşil mavi ela ise kızarması normal eğer limon sıkarsan gözlerin kan çanağına döner benden söylemesi ha göz alerjiside olabilir göz doktoruna git damla versin iyi gelir

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 48

• Limon Hafife Alınacak Birşey değildir Bunu Sana Söyleyim ve gözede hasas bir orgalanlardan biri zaten sıkmarsan sıktınıa pişman olursun yaraya Tuz Döksen Ne Olursa Ondada O olur

0|0
    0|0
  • Bence göz çok hassas bir organ.Bırak limon damlatmayı,göz damlası bile alırken doktora muayene olmadan alma eczacıya sorup.Göze zarar verebilir çünkü.

1|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • evet evet iyice gözünün içine sık limonu

0|0
    0|0
  • Tek başına damlatmak zarar verebilir sanırım. Sonuçta sitrik asit var içinde bildiğim kadarıyla.

Göze havuç ve maydonoz iyi gelir. Yiyeceksin bol bol.

0|0
    0|0
  • Limon suyu bir çeşit asittir.

0|0
    0|0
  • Işıl ışıl oluyor.

0|0
    0|0
  • ozaman kezzap cillop gibi yapar gözleri :)

0|0
    0|0
  • çayın buharına tut hem mikrobu kırar hem parlatır...

0|0
    0|0
  • Tuz ruhu daha iyi diyorlar da ben bilmem

0|0
    0|0
  • Manyaklik o l*n

0|0
    0|0
  • Kıvrandırır seni sakın ha uygulama kalkma.

0|0
    0|0
  • tarçın sürmek gözün nurunu artırır derler.nur derken ne demek istennmiştir bilemem.fakat denenebilir.tarçını haşlayınca dibinde kalan tortusu sürülecek heralde bilemiyorum..limon asitli göze zarar verebilir.şahsen halis zeytinyağını tercih ederim.

0|0
    0|0
    • tarçın sürmesi gözün içine değil dışına mı sürülecek .suyumu sürülecek yoksa tortusumu sürülecek bilemiyorum.

• var bende duydum zararı olmadıgını ve gozu parlıyormuş oyle dıyorlar olaya sahıt olmadım ama yaptıgını soyleyenlerı duydum pek bır fark yok ama illakı zararı olugunu dusunuyorum sımdı olmasa bıle ılerıde çıkar acısı

0|0
    0|0
  • sorun göz kanlanmasıysa visine diye bir göz damlası war anında etki ediyor parlaklıkda werio

0|0
    0|0
  • var çok yakıyor alerji dolayısıyla çok kaşındığı için damlattırmıştım arkadaşa böyle bir acı yok sakın deneme parlak mı olursun artık körmü bilemem

1|0
    0|0
  • iyi geliordurr

0|0
    0|0
  • asit

0|0
    0|0
  • Gözdeki kızarıklıkları anında yok eder fakir müptezel teknikleri vol:8

0|0
    0|0
  • mazot benzin limon sirke yakan herşey göze iyi gelir hem temizler hem parlatır

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    28

Kızlar Ne Diyor 30

• evet ben 2,3ayda bi damlatıyorum aşırı yaşarıypr ama gözü parlatıyo:)

1|0
    0|0
  • Çok korkunç :(

0|0
    0|0
  • bugün taammüden atalete tam teşebbüsten hükmüm var. oblomov görse alnımdan öperdi.

3|0
    0|1
  • deneme yaaa

göz bu bişey oluurr

0|0
    0|0
  • Evet.Ben genelde gözüm kanlandığın da, arpacık çıktığında limon sıkarım.Limon geçirir.Bir zararı yok.Ben yapıyorum.Limon göze parlaklıkta verir.

0|0
    0|0
  • Yanmaya katlanabileceksen yap

0|0
    0|0
  • bilerek yapmadim ama gozume cok saglam birkac damla fiskirmisti. evet parladi. hayir degmez.

0|0
    0|0
  • Parlatıyor ama yanar yani göze alıyormusun

0|0
    0|0
  • parlatıyor parlatayım mı abla.

0|0
    0|0
  • sür meeeeeeeeee!:)

0|0
    0|0
  • İyi gelse bile dogrudan sıkıldıgını sanmam. Yersen falan iyi geliyordur belki ama gozun en iyi dostu havuctur unutma.

0|0
    0|0
  • 7.sınıftayken en yakın arkadaşımla merak edip sıkmıştık parlamıştı ve baya gözyaşı akmıştı. Ağlamış gibi görünüyordu iğrençti

0|0
    0|0
  • hiç duymamıştım

0|0
    0|0
  • parlak yapıyormuş

0|0
    0|0
  • Kucukken sıkmslar bana ama simdi sıktırmam ya yanarK

0|0
    0|0
  • Küçükken diş macunu yerine fırçama sabun sürüp dişimi fırçalamıştım,evet..

1|0
    0|1
  • bndee duymuştumm aama yaakaar dıye tahmin edıyorum parmagının ucuna sür limon bıraz gözune deydır dene

0|0
    0|0
  • Sen bir dene bakalım,guzel olursa bizde yapalım

0|0
    0|0
  • bir doktordan duymuştum nette ki videolardan zararlıymış sanırım

0|0
    0|0
  • O nerden çıktı :) kör olcan

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam