Göze limon damlatmak iyi mi? Limon göze iyi geliyormuş, deneyeyim mi sizce?

Duyduğuma göre göz kanlanmasına yada kızarıklığına limon ıyı geliyormuş.. Bir de sizlere sormak istedim gözüme birer damla limon sıkarsam faydası olur mu yoksa kör mü olurum? Beni çok rahatsız ediyor bu sorun..

0|0
31|49

En İyi Erkek Görüşü

• Sakın böyle bir şey yapma gözüne zarar verebilirsin.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ah şu kocakarılar yok mu bende denedim bi kere az kalsn gözümü kaybediyordum deneme sakın doktorlardanda o kadar azar işittim gözlerin yeşil mavi ela ise kızarması normal eğer limon sıkarsan gözlerin kan çanağına döner benden söylemesi ha göz alerjiside olabilir göz doktoruna git damla versin iyi gelir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 48

• Bence göz çok hassas bir organ.Bırak limon damlatmayı,göz damlası bile alırken doktora muayene olmadan alma eczacıya sorup.Göze zarar verebilir çünkü.

1|0
    0|0
  • Limon Hafife Alınacak Birşey değildir Bunu Sana Söyleyim ve gözede hasas bir orgalanlardan biri zaten sıkmarsan sıktınıa pişman olursun yaraya Tuz Döksen Ne Olursa Ondada O olur

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Tek başına damlatmak zarar verebilir sanırım. Sonuçta sitrik asit var içinde bildiğim kadarıyla.

Göze havuç ve maydonoz iyi gelir. Yiyeceksin bol bol.

0|0
    0|0
  • Limon suyu bir çeşit asittir.

0|0
    0|0
  • Işıl ışıl oluyor.

0|0
    0|0
  • evet evet iyice gözünün içine sık limonu

0|0
    0|0
  • ozaman kezzap cillop gibi yapar gözleri :)

0|0
    0|0
  • Manyaklik o l*n

0|0
    0|0
  • Kıvrandırır seni sakın ha uygulama kalkma.

0|0
    0|0
  • tarçın sürmek gözün nurunu artırır derler.nur derken ne demek istennmiştir bilemem.fakat denenebilir.tarçını haşlayınca dibinde kalan tortusu sürülecek heralde bilemiyorum..limon asitli göze zarar verebilir.şahsen halis zeytinyağını tercih ederim.

0|0
    0|0
    • tarçın sürmesi gözün içine değil dışına mı sürülecek .suyumu sürülecek yoksa tortusumu sürülecek bilemiyorum.

• var bende duydum zararı olmadıgını ve gozu parlıyormuş oyle dıyorlar olaya sahıt olmadım ama yaptıgını soyleyenlerı duydum pek bır fark yok ama illakı zararı olugunu dusunuyorum sımdı olmasa bıle ılerıde çıkar acısı

0|0
    0|0
  • sorun göz kanlanmasıysa visine diye bir göz damlası war anında etki ediyor parlaklıkda werio

0|0
    0|0
  • Tuz ruhu daha iyi diyorlar da ben bilmem

0|0
    0|0
  • iyi geliordurr

0|0
    0|0
  • var çok yakıyor alerji dolayısıyla çok kaşındığı için damlattırmıştım arkadaşa böyle bir acı yok sakın deneme parlak mı olursun artık körmü bilemem

1|0
    0|0
  • asit

0|0
    0|0
  • Gözdeki kızarıklıkları anında yok eder fakir müptezel teknikleri vol:8

0|0
    0|0
  • mazot benzin limon sirke yakan herşey göze iyi gelir hem temizler hem parlatır

1|0
    0|0
  • çayın buharına tut hem mikrobu kırar hem parlatır...

0|0
    0|0
  • 1 yaşima daha girdim :D

0|0
    0|0
  • evet, hatta sülfirik asit daha iyi geliyomuş gözlere. (aman şaka yapıyorum, söylentiye bakarak gerçek sanıp gözüne asit damlatan bile olur falan)

0|0
    0|0
  • limon kullanılır, benim çapak sorunu limon ile geçti, özellikle sanayide felan kaynakçılar çok kullanır, bir de bal var, hele hele saf bal bulabilirsen süper, limondan fazla acıtıyo ama cıncık gibi olur

0|0
    0|0
  • limon sıkılırmı göze ya git balığa sık limonu:D sakın yapma öyle bişi gözüne kolonya dökmekten farkı olmaz bana göre

0|0
    0|0
  • annemim 1 nuamaralı göz dezenfektanı ve dinlendiricisi...var herhalde ki faydası kullanıyor yada plasebo...

0|0
    0|0
    • ya iyi de meyve asidi de olsa asitli sonuçta, düzenli kullanım zarar vermez mi doktorcum?

• ben tasvip etmiyorum zaten...asidik olmasından dolayı belki o an için temizileyici özelliği vardır..bunun yanında gözü sulandırıp gözyaşını artıdığı içinde fayda ettiğini sanıyoruz...artı bir de konjuktivit tehlikesi d,irekt es geçiliyor...

• Hıyarı dilim olarak gözüne koy yada patatesi dilim olarak koyarsan göz altı morluğu ve gözün rahatlaması için iyi gelir.

0|0
    0|0
  • Çocukken yapılırmış gözler irileşsin ortaya çıksın diye

0|0
    0|0
  • Aşırı yararlı, kör bile eder o derece.

0|0
    0|0
  • kesınlıklee tavsıyee etmıyorum asıt oranı cok yuksek ben denedımöluyorum sandım

0|0
    0|0
  • çok gördüm

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 30

• evet ben 2,3ayda bi damlatıyorum aşırı yaşarıypr ama gözü parlatıyo:)

1|0
    0|0
  • Çok korkunç :(

0|0
    0|0
  • deneme yaaa

göz bu bişey oluurr

0|0
    0|0
  • Evet.Ben genelde gözüm kanlandığın da, arpacık çıktığında limon sıkarım.Limon geçirir.Bir zararı yok.Ben yapıyorum.Limon göze parlaklıkta verir.

0|0
    0|0
  • bugün taammüden atalete tam teşebbüsten hükmüm var. oblomov görse alnımdan öperdi.

3|0
    0|1
  • bilerek yapmadim ama gozume cok saglam birkac damla fiskirmisti. evet parladi. hayir degmez.

0|0
    0|0
  • Parlatıyor ama yanar yani göze alıyormusun

0|0
    0|0
  • parlatıyor parlatayım mı abla.

0|0
    0|0
  • sür meeeeeeeeee!:)

0|0
    0|0
  • Yanmaya katlanabileceksen yap

0|0
    0|0
  • parlak yapıyormuş

0|0
    0|0
  • İyi gelse bile dogrudan sıkıldıgını sanmam. Yersen falan iyi geliyordur belki ama gozun en iyi dostu havuctur unutma.

0|0
    0|0
  • Kucukken sıkmslar bana ama simdi sıktırmam ya yanarK

0|0
    0|0
  • Küçükken diş macunu yerine fırçama sabun sürüp dişimi fırçalamıştım,evet..

1|0
    0|1
  • 7.sınıftayken en yakın arkadaşımla merak edip sıkmıştık parlamıştı ve baya gözyaşı akmıştı. Ağlamış gibi görünüyordu iğrençti

0|0
    0|0
  • bndee duymuştumm aama yaakaar dıye tahmin edıyorum parmagının ucuna sür limon bıraz gözune deydır dene

0|0
    0|0
  • hiç duymamıştım

0|0
    0|0
  • Sen bir dene bakalım,guzel olursa bizde yapalım

0|0
    0|0
  • bir doktordan duymuştum nette ki videolardan zararlıymış sanırım

0|0
    0|0
  • O nerden çıktı :) kör olcan

0|0
    0|0
  • Ben genelde yerim ya 😃😃

0|0
    0|0
  • hiç öyle birşey duymadım iyice araştırmalısın

0|0
    0|0
  • Bir kez denedim dünyam başıma yıkıldı sandım çok feci denemeyin derim 😊😊

0|0
    0|0
  • sabunda sür iyice ovala karşim

0|0
    0|0
  • kızım safmısınız_? limon limon gözün yanar kırık kör olun ..

0|0
    0|0
  • valla sevgılı gızlı kullanıcı bnde senden duyuyorum bunu :)

0|0
    0|0
  • Acayip yakıyo

0|0
    0|0
  • Hiç bir zararı yoktur gönül rahatlığıyla kullanabilirsin.ama çok aciyor dayanabilir misin bilmem.gözdeki mikrop için kullanılır

0|0
    0|0
  • limon biraz zararlı diye dumuştum ama visine diye bir göz damlası var o çok iyi hemen parlaklık veriyor

0|0
    0|0
  • bebekken bana damlatmışlar gözlerim paaaasssparlar şimdi valla dalga geçmiyorum ciddiyim.

0|0
    0|0
    • pardon pasparlaak :)

Yükleniyor...