Gano excel kullanan varmı?

Bir arkadasim tavsiye etti cok etkili oldugunu soyluyor.internette yorum bulamadim hic.satanlar degilde kullananlar yazarsa sevinirim ne gibi faydalarini gordunuz

Güncellemeler:
Reiki mantarindan yapiliyormus kullanan yokmu hiç?

1|2
23|18

En İyi Kız Görüşü

• Bu reishi mantarini kullanan kişiler sonradan satışını demeyelim bu işin bayiligine üye olup kendilerine fiyat olarak daha uygun rakamlarla getirtiyorlar şahsen ben babamın rahatsızlığını dolayı tek tek siparis veriyordum. . sonradan baktım ki siparislerde hem daha uygun fiyatlı geliyor hem de eğer bunu is olarak yapmak istersen 6 bayi yonlendiriyosun hem sağlığını hem ticaretini ustleniyorsun

0|1
    0|0
    • Ürün hakkında detaylı bilgi almak isteyen arkadaşlar bana özelden mesaj atabilirsiniz inanmak herşeyin başı ve bu ürün bir mucize tanık olduklarımla söylüyorum. ...

• 2ay

@Ebrarsimay gano hakkinda bilgi almak isterseniz 05059727570 numaradan ulasabilirsiniz

• 15gün

@sağlıkçı76
      Gençler ben kullanmaya sıçak bakıyorum. İnternetten biraz araştırma yaptım ve sonuç güzel sanırım.

En İyi Erkek Görüşü

• Ahaha ilk defa duydum ve ofis programı sandım :)

0|2
    0|1
    • kırmızı mantar diyolar çok faydalıymış falan avon oriflame tarzı satışı yapılıyor

• @ganoüyesi ürünler güzel ve faideli oldugunu gördüm.

• 13gün

Aynen hocam ismi bir değişik. İngilizce ya ondandır :) banada değişik geldi. Ancak bazı sitelerde yorumlara vs. baktım yani ilaç sanırım kullanılmaya değer. Merak edenler için: icerigir.com/gano-excel-kullanici-yorumlari/

Kızlar Ne Diyor 22

• önceklikle arkadaşlar ganoexel tarım bakanlığı onaylı bir ekgıda takviyesidir. Kesinlikle ilaç değildir. İçerisindeki etken maddelerle bağışıklık sistemimizi güçlendirdiği için tüm rahatsızlıklarda kullanılmasıyla büyük oranda başarı sağlanmaktadır. Zaten bütün rahatsızlıklar bağışıklık sistemimimizin güçsüz olmasından kaynaklanmaktadır değilmi. virüsler, bakteriler tüm enfeksiyon odakları metabolizmamızda mevcuttur. savunma mekanizmamız zayıfladığı anda atağa geçerler. ganoderma lucidum mucizevi bir ekgıda takviyesidirki birçok kullanıcıdan çok olumlu sonuçlar alınmaktadır.

0|0
    1|0
    • 6 ay önce tanıştım bu mucizeyle eklemlerinde sıkıntı olan mental dönemdeki bir çocuğun yürüdüğünü kemoterapi görmesi gereken hastanın kemoterapiye kalmadığını şekeri 600den aşağı düşmeyen bir hastanın şekerinin120 lere düştüğüne ve daha birçok rahatsızlıkta (astım, sedef, tüp bebek) sonuç gördüm. Şimdi tüm bunlara şahit olmuşken insanların hayatına böylesine dokunmasına şahit olmuşken nasıl olurda bilmeyenlere duyurmayım. Kırmızıreishi gerçekten bir mucize ve iyi ki tanıdım...

• sizinle bir sonucumu paylaşmak istedim arkadaşlar bir arkadaşımın kolunda beze vardı bugün aradı ve çok küçüldüğünü söyledi...

• Bu ilaca annem başladı.. Annem böyle syleri çok araştırır. Yaklaşık iki yıldır araştırıyor anca ikna oldu. Kansere çare diye anlatılıyor. Ve gerçekten etki edenleri tanıyor annem. Her derde deva bir ilaç sanırım. Bende şimdi sabununa başlıcam. İnşAllah etkisi olur. Unutmazsam ve etkisi olursa mutlaka haber veririm.

0|0
    0|0
  • Ben bir haftadir sicak cikolatasini kullaniyorum tadi cok guzel..

0|1
    0|0
  • Bn gano excel trsnsparant sabunu 2 aydr kullaniyrm yuzmdki kahvetngi lekrler gecmedi ya. s

2|1
    0|1
  • Gano excel ürünlerini artik eczanelerde ve güzellik salonlarinda bulabilirsiniz. Ben guzellik salonunda çalışıyorum ürünleri cok rahatlikla kullaniyoruz ve satış yapiyoruz.

0|0
    0|0
  • gano excel 3ü 1 arada kullanıyorum.1 günde 400 gram kilo veriyorum. çok memnunum tavsiye ederim...

0|0
    0|0
  • Bende bu ürünlerin tanıtımına bir sağlık çalışanı arkadaşımın tavsiyesi üzerine katıldım. Öncesinden de araştırmıştım ve denenmeye değer olduğuna karar verip üye oldum. 1.5 aydır kullanıyorum kapsül, kahve ve sabununu. Değişiklik oldumu derseniz. Bariz bir rahatsızlığım yok ama grip olduğum zaman 1 aydan önce antibiyotik olmadan iyileşemezdim. Bu ürünü kullandıktan sonra grip olduğum günün akşamına iyileştim. Daha enerji doluyum gün içinde. Yemek yeme isteğimi azalttı. Ve normal kahve içemez oldum artık. Bunun yanında kullanarak ayda 4 kilo veren bir arkadaşım oldu, onun bağırsak problemi vardı çünkü. ben zararını değil faydasını gördüm kendi adıma.

1|0
    0|0
    • kilo verdirttiği doğrudur. 5.6 saat acıktırmıyo. az kalori alıp 1 günde 300.400 gram kalori verebiliyosunuz. bünyeye göre değişebilir. ben çok memnunum. herkese tavsiye edebilirim. zayıflamak isteyen ac karnına içsin. etkisini görecektir. emin olun...

• Bende ganoexel ailesine girmiş bulunuyorum.. ürünlerin gerçekten faydası var ben de kullanıyorum dış macunu classic kahvesini mocca kahvesini gevrek sabun ve kapsülü bir buçuk aydır hiç bir zararını görmedim dedimki ben bu ürünleri kullanıyorum madem neden kendim üye olup siparislerimi kendim verimiyim işte bu yüzden üye oldum biliyorum ki ben faydasını gördüm ve birçok kişiye bunu onerecegim önerirken de onlara bu ürünleri kullanarak para kazanmak ister misiniz? Neden olmasinki;-)

0|0
    0|0
  • Bende sabununu kullanmaya baslicam bugun bakalim faydasi olcak mi renk tonunu düzeltir mi sizce kullanan var mi sabununu

0|0
    0|0
    • Arkadaşım transparan sabununu kullaniyo, rengini düzelttiğini söylemişti

• 3ay

@Aishas inanmayın ya bende sabununu kullandım berbat etti cildimi hep bunlar ticaret işte insanlara umut vererek günaha giriyorlar. ek besin olabilir ama kansere de çare olacağını da sanmıyorum.

• 3ay

@meerii zaten kansere birebir faydası olduğu fikri değil söylediğimiz bağışıklık sistemini yükselterek tedaviyi hızlandırıp yan etkilerini ortadan kaldırıyo olumlu yönde destek veriyor bu kanıtlanmış bir gerçek

• Gano excel sabun. kapsül. ve cayini sedef hastaligi olan ve senelerce tip dalinda kullandigi ilaçlardan fayda görmeyen amcama tavsiye ettim ve 2 aydir kullanıyor ciddi anlamda iyileşme oldu. sabun çok güzel. ciltte leke sivilce birakmiyor hergun düzenli şekilde kullanilirsa

0|1
    0|0
    • 3ay

fiyatları ne kadar peki. nerden bulabilirim. sedef hastasıyım da. yan etkisi falan var mı?

• 2ay

@yalnızkovboyyy sevim hanim bayi arkadaslarmizdan yardim alamadiysaniz bende yardimci olabilirim bu konuda size

• 1ay

@yalnızkovboyyy şimdiyekadar hiçbir yan etkisi görülmemiştir ilaçların içindeki kimyasalların daha fazla yanetkisi vardır emin olun üstelik nettende bakarsanız cilt hastalıklarında kesin çözümler sunmuştur...

• Valla ben 1 aydır kullanıyorum hiçbir faydasını göremedim. Aksine iştahım açıldı ve 2 kilo aldım. Ben mi yanlış yapıyorum bilmiyorum ama aynen denildiği gibi sabah aç karnına içiyorum

0|0
    0|0
    • Saatleriniz ve bunu yapma araliginiz yanlıştır bir ay içerisinde git gide icme surelerinizi arttirmaliydiniz:)

• 6 ay kadar önce tanıtımına gidip ikna olup üye oldum bir koli geldi ben annemin ayak ağrıları için aldım koli gelince içinden çıkan katalog daki alt bilgi ürüne karşı şüpheye düşmeme sebep oldu notta ilaç değildir sağlık ürünü olarak satılmaz yazıyordu bende itimat etmedim herkese dağıttım dil macununu verdiğim arkadaşım 1 aya kalmaz bittiğinde eski macuna döndüğünü ama zehir gibi geldiğini nerden bulduysam yine istediğini ağzındaki yaralara çok iyi geldiğini söyledi yulafın birini teyzeme vermiştim ondan da aynı tepkiyi Alınca ( diğer yulaflar daha çabuk acıktırıyo bununla haftada 1.5 kilo dikkat etmeden verebildim) deyince annem de kapsülünü kullanmaya başladı şimdi ağrıları hala var ama en azından geceleri ağrılarla uyanmıyor. Bunları yaşayınca çevremdeki herkese Gano yu anlatmaya başladım çok çok yakın arkadaşım ben yapamam bu büyük bir yükümlülük insanların umutlarıyla oynayamam ya yalansa!! Dedi israr etmedim çünkü bende hala emin değildim. Belki tesadüftür... Denizli devlet hastanesi onkolojide doktor sekreteridir arkadaşım geçen hafta beni aradı Heyecanlı bir sesle Ayşe be yapıyosan doğru yapıyosun 50 kiloya Düşen hasta 2 ay ortadan kayboldu 65 kiloya çıkmış doktorum bile şaşırdı dedi ne olmuş dedim anlamadım... Adam kemoterapiyi bırakıp 2 ay Köyüne gitmiş ganoyu içmiş ben inanamadım diyo arkadaşım Saçları çıkmaya Başlamış diyo doktoru hastaya ne yapıyorsan aynen devam et Demiş. bir haftadır düşünüyorum arkadaşım hala üye değil ben satışını yapıp anlatamam ben hastaları sana göndereyim diyor ben ilgilenemem dedim bir başka kız yapıyor şu an hastane de dedi bugün evet bir maddi getirisi var biliyorum ama benim bir mağazam var ve burdan gelecek para çok da işime yaramaz ama insanların derdine çare bulmasına faydam olsun istiyorum artık gerçekten inanıyorum...

3|0
    0|0
  • ben kapsülünü ve cayını aldım.. üç gün oldu... bunları kullanırken yemegi azaltacak mıyım acaba bunları nasıl kullanacam bilgi verebilirseniz cok sevinirim

0|0
    0|0
    • denzbll yemekten önce sıcak çikolatasını iç kilo veriyor tok tutuyor yemek yiyemiyorsunuz fazla eğer kilo almak istiyorsan yemekten sonra tüketmeniz gerekir arkadaşım 4 haftada 10 kilo verdi üstelik yağlardan verdi

• 2ay

@Songülistanbul göbekteki yağlar içindeki 3 kullanılacak

• Şeker hastası tanısı kondu bu ürünün çok iyi ggeldigini ögrendim nasıl alıcam ve faydaları yan etkisi var mı

0|0
    2|1
    • Almak istersen ben Gano Excelde direktörüyüm yardımcı olabilirim istersen şeker hastalığı için ganoderma kapsül, çay, ve sade kahveyi düzenli kullanırsan şekerini düzenler ☕

• Migren için hangi ürünleri kullanmalıyım? Bilgi verirseniz sevinirim

0|0
    1|0
    • Gano dermanin üçü bir arada kahvesi ya da isteginize göre sade kahvesini kullanabilirsiniz. Bununlq birlikte kapsullerine de baslarsaniz bir ay gecmeden etkili sonuç alırsınız.

• @Ganoexcell fiyat hakkında bilgi alabilirmiyim

• @Ganoexcell Bana da yardımcı olur musunuz? Mail atarsanız sormak istediklerim var.. battalbuket. BB@gmail. com

• gano excelin içinde e471 ve e472 a var bunlar domuz katkısı değil mi arkadaşlar aydınlatırmısınız bizi

0|0
    0|0
    • Evet bu numaralar var bazi ürünlerinde, ben bunlara karşı çok dikkatliyim. Bu rakamlar üçe ayrılıyor: kesin domuz katkısı içerenler, kesin bilgi olmayanlar, ve sağlığa zararli olanlar. e471 ve e472 kesin olmayanlar arasına giriyo ve Gano'nun ürünleri yurt dışından geldiğinden bir-iki koruyucu gıda maddesi gerektiği için kullandıklarını düşünüyorum. Bide özellikle e471'i bir çok şeyin içinde görüyorum

• gano ürünlerini satan arkadaşlardan fiyat bilgisi alabilirmiyim

0|0
    0|0
  • ben bir aydır. çay hap ve sabununu bir arada kullanıyorum.. vitiligo için deniyorum.. bunu yanında enerjim yükseldi.. saç dökülmem durdu.. ellerimdeki lekelerde azalma var.
    şeker hastalıgında sonuç alındıgını gördüm.. sedefte çok etkili..
    sayfalara bakarsanız şu an bir sürü doktorum öz dahil.. amerikadaki programında var.. reishi mantarının faydalarını anlatıyorlar.
    . tam iyileşme saglarsam bu sayfada paylaşacagım..
    ben gamoderma ullanıyorum.. keçi sütlü sabununu ve çayını
    alzemır içinse ganoexelyum kullanıyor arkadaşımın annesi.. yüzde seksen oranında durdu.. mucizelere inanan biriyim.. bagışıklık sistemini güçlemdirdğimizde hastalıkları yenicegimize inanıyorum.. bünyenin bozdugu birşeyi tekrar bünye iyileştirebilir mantıgındayım.. yiyeceklerede dikkat edilmeli.. herkese şifa diliyorum.

0|0
    0|0
    • amin inşallah canım kesinlikle katılıyorum sana. Annemle babamın ağız yaraları bir kez kullanmayla rahatladı. Her yönüyle harika bir ekgıda...

• Gano exs hangi urunu zayiflamaya yardimci olur acaba

0|0
    0|0
  • Ben babamin şeker hastalığina çözüm ararken tanıştım ganoexcelil clasic kahvesi babama çok iyi geldi severek aynî zamanda sabunu ve florürsüz diş macunu cok yararlı.

0|0
    0|0
  • gano ecxel ürünlerini 1 yıldır bende kullanıyorum ve bir çok şikayetimde azalma hatta iyilerşme oldu. Memnun kaldığım için üyüeliğimi yaptırdım hatta.
    bilgi almak isteyen olursa yardımcı olmaya çalışırım

0|0
    0|0
  • ben 62 kilo 1.62 boyda bir kizim:D benim 55 kilo olmak gibi bir istegim var.. kendim diyet yapiyorum ama on gunde bir kilo zor veriyorum ve cok yoruldum:S urun hakkinda bilgi almak istiorum. ne kadar oldugu nasil kullanildigini vs.. burada satici arkadaslr var ama kime basvurucagimi bilemedim acikcasi :S bana ulasirsaniz sevinirim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Arkadaşlar her vücut yapısı farklıdır bazılarında etkisini daha uzun sürede gösterir biraz da ürüne inanmakla ilgili yıllardır nörologlar beyin cerrahları koca koca Ankaradaki profösörler annemin baş ağrısına denemedikleri ilaç kalmadı ağrısı geçmedi annemde belinde 5 fıtık 3 kanal daralması boynunda 3 fıtık var astımı var yüksek tansiyonu var var da var gano excel ürünlerinin hepsini kullanıyor veee kadın çarşıya pazara uçarak gidip geliyor ben kendim bütün ürünlerini kullanıyorum sabununu traş olurken bile kullanıyorum ilk etapta yüzümü biraz sızlattı ama cildim alıştı ben diş macununun nanelisini sevmezdim gano fresh diş macununu çok rahat kullanıyorum kız kardeşim babam İstanbulun hem anadolu hem avrupa yakasında teyzelerim dayılarım akrabalarım hepsi kullanıyor Ankarada ailem ve çevrem kullanıyor Çanakkaleden Bursadan Balıkesirden İzmirden Erzincandan Sivastan tanıdıklar istiyor ilgi duyan çok mesela şeker sevmeyenler bile 3ü 1 arada ganoyu çok beğeniyor diş macunu çok talep görüyor kahve tiryakileri classic'e bayılıyor benim 63 yaşında 70 yaşında klasik gano içen dostlarım var transparent sabun çok tutuluyor berberim bile onu kullanıyor dairede bunalan memurlar gano kahvelerle canlanıyorlar daha örnek çok

0|0
    0|0
  • ben diş macununu kullanıyorum. çok faydasını gördüm

0|0
    0|0
  • Kardeşim ben şeffaf sabun diş macunu kaullanıyorum ve faydasını gördüm şimdi de sabah akşam ganoderma kullanıyorum bağışıklık sistemini güçlendiriyor çok güzel ürünleri gerçekten bir yerden bul kullan

0|0
    0|0
  • Bir kaç seminerine gittim tamen ayak

0|0
    0|0
  • Peder klasik ve excel almisti sanirim 2 yil once falan ben anlamadim ya yani ben o zamanlar nescafe gold + tozundan kahve yapardim iyiydi bu o kadar guzel drgilsi. Gano excel'in bana bir etkisi olmadi. aynen ilaclarda oldugu gibi

0|0
    0|0
  • kardeşim ben işin içindeyim bana sor ne sorcaksan bu arada ben classic kahvesini kullanıyorum yağları süper yakıyor.

0|0
    0|0
  • Öncelikle üye olmadan alöak zor o nedenle ben de üyeyim. Diş macunu, kavve, sabun, şeffaf sabun ve cereal kullanıyorum Ha bir de sıcak çikolata. Sorun nedir?

0|0
    0|0
    • Belirgin bir sorun yok vücut tazeleyeci olduğunu hatta kansere dahi faydali olduğunu söylediler bu kadar faydası olan bir ürünün duyulmamis olmasi garibime gitti o yuzden

• Kaç zamanda verdin 3 kiloyu?

• 3ay

Sabah aç Karnına kapsül akşam da yatmadn oncemi

• sabununu kullandım arkadaşım saç dmkülmem vardı iyi geldi hatta en önemlisi egzema vardı ve şimdi çok iyiyim. kullanıcı adım satıcı olduğumu gösteriyor ama saçım ve egzamama iyi geldiği için satmaya başladım zaten.

0|0
    0|0
    • Bn kullaniorum yuzumdeki lekeler gecmedi nden bna faydasi olmadi

• @melekbebek yüzünüzdekiler ne lekesi acaba? Eğer sivilcelerle alakali bir şey değilse transparan sabunu kullanmaniz gerekir. Tabi düzenli ve en az 15 dakika yüzünüzde tutma şartıyla

• gano excel e üye olarak ürünleri geliş fiyatına alabilir ve isterseniz altınıza üyeler yapıp bunu iş fırsatınada dönüştürebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • ben bu işin ticaretini falan yapmıyorum fakat kahvesini çayını sabununu diş macununu haatta kapsülünü kullanıyorum müthiş bir şey kesinlikle harika ürünler yaklaşık 1 ay süre içinde reflüm geçti ve müthiş enerjik hissettiriyor bence kesinlikle mucize inanmayanlara şiddetle tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Ben GanoExcel'e sadece ticareti için girdim ve bayilik aldim bana gelen ürünlerden hem kullanip hemde satmaya başladim ürünleri kullanırken fark ettim ki migren hastalığım iyilesmis ve vucudumun daha dirençli oldugunu fark ettim bu arada çevremde kilo problemi olan hastalara verdim ve 2 ayda 13 kilo verenlere şahit oldum çok faydali ürün herkese tavsiye ederim ve işi öğrenip ek gelir olarak yapmalarini öneririm iyi parasi var 😁😁

0|0
    0|2
    • 3ay

Kullanımı nasl oluyor

• 3ay

Ben zayıflamak istiyorum be gano Classic ve gano fchokolade ürününü birlikte kullanmamısölediler doğrumudur

• gano excel kullanıcısıyımdır. hayatta duyabileceginiz en güvenilir network marketing işidir. dolandırıcılık, haram yoktur. iş helal kazanç saglar. detaylı bilgi isteyen burdan bana mesaj atabilir, bilgilerimi paylaşmak isterim. be buraya sizi ikna etmek amaçlı degil sadece bilgi vermek amaçlı yazıyorum. ikna olup olmamak size kalmıs, sonuçta her insanın düşüncesi vardır :)

0|0
    0|0
    • Ya ben 1 aydır kullanıyorum hiçbir faydasını görmedim aksine iştahım açıldı kilo aldım :(

• Bu firmaya girisimizi yaptik sonra bir sorun oldu cikmak gibi bir sansikiz var mı . Acaba

0|0
    0|0
    • Bu işin bayiliğini almış olmanız size bir sorumluluk yüklemez zaten. Alışveriş yapmamanız yeterli aktif olmamanız için.

• bu ürünü kullanarak annem ve ablam boyun fıtığından kurtuldu, ablamın arkadaşı rahim kanserinden kurtuldu, eniştem ise şeker hastalığından kurtuldu, önceden yiyemediği tatlıları şimdi çok rahat yiyebiliyor.

0|0
    0|0
  • Ürün hakkında bilgi almak isteyen hem ürünlerden faydalanıp hemde kazanç sağlayabilirsiniz ilginen ve bilgi almak isteyen arkadaslar bu numaradan bana ulasabilirsiniz.
    0536 430 91 85

0|0
    0|0
  • Bu ürün mucizevi bir ürün Türkiyede yeni yeni fakat çok hızlı şekilde büyüyen bir ürün 6 aydır araştırmasını yapıyorum bu hafta içerisinde uyeligim gerçekleşecek

0|0
    0|0
  • ben çocuğumun kabızlık ve kendiminde sürekli halsizlik problemi için bir tavsiye üzerine aldım ve etkisi süper oldu örnegin oğlum 5 yaşına kadar sürekli kabızdı ve artık olmuyor bense sabahları dinç uyanıyorum ve bana bunu tavsiye eden kişi tek böbreğini kaybettikten sonra duyup kullanmaya başladı ve şu an sağlıklı bir şekilde hayatını sürdürüyor bu reishi mantarı yani ganoderma özütübana ulaşanlara nelere iyi ğeldiği hakkında detaylı mail atabilirim

0|0
    0|0
Yükleniyor...