Gano excel kullanan varmı?

Bir arkadasim tavsiye etti cok etkili oldugunu soyluyor.internette yorum bulamadim hic.satanlar degilde kullananlar yazarsa sevinirim ne gibi faydalarini gordunuz

Güncellemeler:
Reiki mantarindan yapiliyormus kullanan yokmu hiç?

1|2
2721

En İyi Kız Görüşü

• Bu reishi mantarini kullanan kişiler sonradan satışını demeyelim bu işin bayiligine üye olup kendilerine fiyat olarak daha uygun rakamlarla getirtiyorlar şahsen ben babamın rahatsızlığını dolayı tek tek siparis veriyordum. . sonradan baktım ki siparislerde hem daha uygun fiyatlı geliyor hem de eğer bunu is olarak yapmak istersen 6 bayi yonlendiriyosun hem sağlığını hem ticaretini ustleniyorsun

1|1
    0|0
    • Ürün hakkında detaylı bilgi almak isteyen arkadaşlar bana özelden mesaj atabilirsiniz inanmak herşeyin başı ve bu ürün bir mucize tanık olduklarımla söylüyorum. ...

• @Fatmakutluay merhaba bende sivilce ve sivilce izi icin alicam fakat hangi sabunu onerirsiniz? Iki cesit var galiba

• @ttugba1234 resmini paylasir misin sabunun kabinin lutfen

En İyi Erkek Görüşü

• Ahaha ilk defa duydum ve ofis programı sandım :)

0|2
    0|1
    • kırmızı mantar diyolar çok faydalıymış falan avon oriflame tarzı satışı yapılıyor

• @ganoüyesi ürünler güzel ve faideli oldugunu gördüm.

• Aynen hocam ismi bir değişik. İngilizce ya ondandır :) banada değişik geldi. Ancak bazı sitelerde yorumlara vs. baktım yani ilaç sanırım kullanılmaya değer. Merak edenler için: icerigir.com/gano-excel-kullanici-yorumlari/

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 26

Erkekler Ne Diyor 20

• Kardeşim ben şeffaf sabun diş macunu kaullanıyorum ve faydasını gördüm şimdi de sabah akşam ganoderma kullanıyorum bağışıklık sistemini güçlendiriyor çok güzel ürünleri gerçekten bir yerden bul kullan

0|0
    0|0
  • kardeşim ben işin içindeyim bana sor ne sorcaksan bu arada ben classic kahvesini kullanıyorum yağları süper yakıyor.

0|0
    0|0
  • sabununu kullandım arkadaşım saç dmkülmem vardı iyi geldi hatta en önemlisi egzema vardı ve şimdi çok iyiyim. kullanıcı adım satıcı olduğumu gösteriyor ama saçım ve egzamama iyi geldiği için satmaya başladım zaten.

0|0
    0|0
    • Bn kullaniorum yuzumdeki lekeler gecmedi nden bna faydasi olmadi

• @melekbebek yüzünüzdekiler ne lekesi acaba? Eğer sivilcelerle alakali bir şey değilse transparan sabunu kullanmaniz gerekir. Tabi düzenli ve en az 15 dakika yüzünüzde tutma şartıyla

• Öncelikle üye olmadan alöak zor o nedenle ben de üyeyim. Diş macunu, kavve, sabun, şeffaf sabun ve cereal kullanıyorum Ha bir de sıcak çikolata. Sorun nedir?

0|0
    0|0
    • Belirgin bir sorun yok vücut tazeleyeci olduğunu hatta kansere dahi faydali olduğunu söylediler bu kadar faydası olan bir ürünün duyulmamis olmasi garibime gitti o yuzden

• Sabah aç Karnına kapsül akşam da yatmadn oncemi

• @imzasiz aç karnına tükeldiğini zaman sıcak çikoltayı kilo veriliyor

Yükleniyor...