Gano excel kullanan varmı?

Bir arkadasim tavsiye etti cok etkili oldugunu soyluyor.internette yorum bulamadim hic.satanlar degilde kullananlar yazarsa sevinirim ne gibi faydalarini gordunuz

Güncellemeler:
Reiki mantarindan yapiliyormus kullanan yokmu hiç?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ahaha ilk defa duydum ve ofis programı sandım :)

• kırmızı mantar diyolar çok faydalıymış falan avon oriflame tarzı satışı yapılıyor

• Öncekileri Göster
    • banada öyle geldi 3 aydır kullanan bir arkadışım var cildi gözle görülür biçimde güzelleşti ben merak edip sordum o anlatti oyüzden merak ettim internette hiç yorum yok tuhafıma geldi

• Nereden araştırdınız para koparla işi olduğunu? Ben de okumak isterim. Biraz detay verseniz.

Kızlar Ne Diyor 2

• 15gün

O ne ki ahkahsk

• 17gün

Gano excel ürünlerini artik eczanelerde ve güzellik salonlarinda bulabilirsiniz. Ben guzellik salonunda çalışıyorum ürünleri cok rahatlikla kullaniyoruz ve satış yapiyoruz.

Erkekler Ne Diyor 5

• 15gün

Kardeşim ben şeffaf sabun diş macunu kaullanıyorum ve faydasını gördüm şimdi de sabah akşam ganoderma kullanıyorum bağışıklık sistemini güçlendiriyor çok güzel ürünleri gerçekten bir yerden bul kullan hatta bak buradan da alabilirsin www.facebook.com/denizliganoexcel

• 2ay

Ben Kullanıyorum ve Bayiliğini yapıyorum, Süper Bir Ürün Hiç Bir Yan Etiksi Yok, Aksine Yararı Var !!

İsterseniz Yardımcı Olabilirim.

• Öncelikle üye olmadan alöak zor o nedenle ben de üyeyim. Diş macunu, kavve, sabun, şeffaf sabun ve cereal kullanıyorum Ha bir de sıcak çikolata. Sorun nedir?

• Belirgin bir sorun yok vücut tazeleyeci olduğunu hatta kansere dahi faydali olduğunu söylediler bu kadar faydası olan bir ürünün duyulmamis olmasi garibime gitti o yuzden

• Dünyada biliniyor ama Türkiye'de yeni. Network marketing yöntemi ile sattığı için bulmakta zorlanılabilinir. Öte yandan kırmızı mantarlı bazı ürünler eczanelerde var. Ben klasik kahve ile reflü sorunumu, ve diş macunu ile diş eti kanama işimi 15 günden kısa sürede çözdüm. Ayrıca müsli ve sıcak çikolata ile kahvaltı ederek öğlen hafif bir salata ile geçiştirmeyi becerebiliyorum bu sayede 3 kg verdim zaten amacım 82 den 77 inmekti sanırım o da olur. Aynı zamanda iş olarak da kurmaya başladım

• kardeşim ben işin içindeyim bana sor ne sorcaksan bu arada ben classic kahvesini kullanıyorum yağları süper yakıyor.

• sabununu kullandım arkadaşım saç dmkülmem vardı iyi geldi hatta en önemlisi egzema vardı ve şimdi çok iyiyim. kullanıcı adım satıcı olduğumu gösteriyor ama saçım ve egzamama iyi geldiği için satmaya başladım zaten.

Yükleniyor...