Gano excel kullanan varmı?

Bir arkadasim tavsiye etti cok etkili oldugunu soyluyor.internette yorum bulamadim hic.satanlar degilde kullananlar yazarsa sevinirim ne gibi faydalarini gordunuz

Güncellemeler:
Reiki mantarindan yapiliyormus kullanan yokmu hiç?

1|1
23|18

En İyi Kız Görüşü

• Bu reishi mantarini kullanan kişiler sonradan satışını demeyelim bu işin bayiligine üye olup kendilerine fiyat olarak daha uygun rakamlarla getirtiyorlar şahsen ben babamın rahatsızlığını dolayı tek tek siparis veriyordum. . sonradan baktım ki siparislerde hem daha uygun fiyatlı geliyor hem de eğer bunu is olarak yapmak istersen 6 bayi yonlendiriyosun hem sağlığını hem ticaretini ustleniyorsun

0|0
    • Şikayet
      2ay

Ürün hakkında detaylı bilgi almak isteyen arkadaşlar bana özelden mesaj atabilirsiniz inanmak herşeyin başı ve bu ürün bir mucize tanık olduklarımla söylüyorum. ...

• Şikayet
      2ay

@sağlıkçı76 ben size ulasmak istiyorum ama sorun su ki xper+ gibi bir seviye de olamadigim icin size ulasamiyorum :S ozlden mesaj atamiyormusum , bana ulasirsaniz cok sevinirm

• Şikayet
      2ay

@ozlem2644 fatmanalan1976@mynet. com adresinden ulaşabilirsiniz

En İyi Erkek Görüşü

• Ahaha ilk defa duydum ve ofis programı sandım :)

0|2
    • Şikayet

kırmızı mantar diyolar çok faydalıymış falan avon oriflame tarzı satışı yapılıyor

• Şikayet

Ben kullanıyorum, çevrem kullanıyor, kullanan kişilerden olumlu dıyumlar alıyorum hayatımızın vazgeçilmezi olan bir çok ürüne değinen bu marka sağlık anlayışıyla ürünleri çekici kılıyo.. herzaman kullanılan ürünler neden sağlıklı olanlardan olmasın ki :)

• Şikayet

arkadaşlar ganodermalucidium bir ekgıda takviyesidir bağışıklık sistemini olumlu yönde etkilemektedir