• Sor
  • Bence

Bitkisel bıttım sabunu faydalı mı?

bitkisel bıttım sabunu faydalımı saçım için kullanmayı düşünüyorum

Güncellemeler:
alacaksan eğer bitkiselbittimsabunu.com burdan al ben çok memnun kaldım
ww.bitkiselbittimsabunu.com

En İyi Görüş

• bacım sen kullan bak faydaları aşağıda.. bende kullandım...ıttım sabunu Siirt ilimizde yetişen özel Çitlembik yapraklarından elde edilen Çitlembik yağından yapılır.Bıttım sabununun yararları:• Saç dökülmesini ve kepeklenmeyi önler.• Antiseptik (mikrop öldürücü) özelliği olduğundan deri hastalıklarının pek çoğuna, egzamaya, mantara, ergenlik sivilcelerine, saç diplerindeki yara ve tahrişlere karşı çok etkilidir.• Varisleri rahatlatmak için kullanılır.• Gözenekleri açar.• Vücudu rahatlatır.• Doğal kabak lifi ile kullanılması tavsiye edilmektedir.• %100 doğal ve bitkiseldir.• Tamamen doğal ürünlerden üretildiğinden yan etkisi yoktur.• Saçları besleyerek yumuşak hale getirir.• Beyazlaşmış saçlara doğal güç verip zamanla siyahlaştırır.• El yapımıdır.• Saçları besler.• Saç dökülmesini önler.• İnce ve kırılan saçları güçlendirir.• Saçlara tabi parlaklık ve canlı bir görünüm kazandırır. Kuru saçları nemlendirir.• Saç diplerinde bakteri oluşumunu önler.• Kepek oluşumunu giderir.• Kaşıntıya iyi gelir.

Erkekler Ne Diyor 7

• etkili bir çzöüm

• ben kullandım bir kere ama bilmiyorum faydalımı değilmi yinede normal şampuanlardan daha iyi olduğunu düşünüyorum.

• bıttımı denemedim ben defne kullanıyorum gayette memnunum ama defne alırken dikkkatli olunmalıymış orjinali yeşil değil sarımsı parçalı bir renk oluyorumş

• ww.bitkiselbittimsabunu.com burda sipariş verdim 19 tl teşekkürler:)

• vital reklam yapma bana :P

• faydalı değil

• hemde çok faydalı şiddetle kullanmanı tavsiye ederim hiç pişman olmazın :)

• kullanma bence

Kızlar Ne Diyor 1

• bende kullandım saçları çok sert yapıyor bir kaç ay kullandım bıraktım

• ww.bitkiselbittimsabunu.com burdan alacam incelermisin

• bende ordan aldım siirtten gönderdiler sacı çok sertleştirio kazık gibi oluyor ve yıkasanda kirli gibi duruyor onu kullandığında yanında şampuan sac kremi vs. kullanmak doğruda değilmiş bilmiyorum ben 2 3 ay kullandım bıraktım sacımı kazık gibi yaptığı için ve sac dökülmen için şunu yap bende asırı derecede dökülme vardı tahmin edeceğinden daha cok doktorlar iğne vurdu kafadan ilaçlar spreyler neler kullandım durmadı dökülmesi bioxcin kullandım 1 yıl oda fayda etmedi eski kullandığım sampuana

Yükleniyor...