• Sor
  • Bence

1 ayda 10 kilo vermek mümkün mü sizce?

denenmiş bir diyet istiorum 1 ayda 10 kilo verdircek birşey spor yapıorum ama yetmio lütfen cevap verin

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• sabırlımısın ve zayıflamayı gerçekten istiyormusun .

• eee istemesek yazmayız yani ve evet sabırlıyım

• kızma isteyişin için yapıcan fedakarlıkların üzereydi eminmisin diye soruşum , ben diyetimi söylim ,istersen profilime bakıp işe yarayıp yaramadığını göre bilirsin .

sabah 2 dilim ekmek ve iyi bir kahvaltı , işte yumurta peynir falan
      öğlen sadece çorba
      akşam yine çorba ama sakın ekmek yeme , çok azda pilav ya da makarna yiyebilirsin
      su kankardeşin olmalı çünkü tok hissetmeni sağlicak

bu yemek ti sıra sporda spor suz yukardakiler pek işe yaramaz

• evde olduğun yerde her gün bir saat koş , kulaklığı kulağına tak , seni hızlandırcak müzik aç , ilk baş 10 dk ile başla gün geçtikçe arttır , ve cimlastik hareketlerini de yap , bir ayda tamamdır , ben bu söylediğim şekilde , 1 saat te 1 kilo veriyorum , 5 gün yapsam 5 kilo , buna göre dengeliyorum zamanı , vücudunu tanıman çok önemli .

Erkekler Ne Diyor 20

• bence değil. yavaş yavaş vermek daha sağlıklı. ne acelen var ki. 3-4 ayda versen olmaz mı?

• Bana günlük ne yediğini yaz.

• ben zaten 1 aydr diyet yapıorum ve az yiyorum yulaf kepeği tüketiorm hamurişini ekmeği makarnaı vs kestim ama ablamın düğünü var yani 1 ayda 10 kilo versem tam olucak ondan sordum bu soruyu

• Senden istediğim sadece düzen ve dakik eğer bunu oturtursan kısa sürede kilo verebilirsin. "Bugün saat 10 da spor yapayım baaarri " aslaa! HErgün aynı olacak ama hergün.

• 2 ayda 10 kilo verdim üstelik spor yapmadan. Yapacağın tek şey az yemek ve sağlıklı şeyler

• Sabah öğle birde ikindi bir kase nesfitle yağsız sütü karıştırıp ye ve yoğun bir spor programı yap.

• mümkün ama sonrasının iyi olacağını düşünme fazlasıyla geri alırsın

• 2.5 ayda 9 kilo verdim.1 ayda 10 verirsen zaten cok cabuk geri alırsın.herşey yavaş yavaş olması lazım.birden vermek vücuduna zarar verir.

• teşekkür eederim yorumun için

• 10 kilo vermek ölmek demek kelepçe yöntemi bile bu kadar hızlı sonuç vermiyor ki 4 kilo yukarısında ölümcül sonuçların olduğunu haberlerde gördük

• Beden Eğitimi ,Mezunuyum Yardımcı olayım... Programlar var elimde ama foto çekip atmam gerek...

• nasıl foto atcaksınki valla yardımcı olursan sevinirim

• Öncekileri Göster
    • ben şuan zaten diyet yapıorum koşu bandım var koşuyorum mekik çekiyorum falan ama ablamım düğünü var ve 10 kilo daha versem daha iyi olcak bence yani hırslıyım inşallah veririm şu kiloyuda

• yeme içme kısmı da önmli tabi... 5 öğün yemek yiceksin 3 normal öğün, 2 ara öğün. yağlılardan uzak dur... ara öğünlerde mevsim meyvesi, kepek ekmek... günün en önmli öğünü sıkı bir kahvaltı...

• zehirlern degil bir ayda bir haftada verirsin yazandan garantili :)

• işkembeni aldır önce

• çok espirilisin ?bir evin duvarları yanmış çatıları üçgen

• benim adım cemil!

• ölürsün be. zayıflıcam diye hayatını ne riske ediyon. kilolu kal. hasbin allah.

• Annemle babam diyete başladı 2.haftaları.babam 5 annem 8 kilo verdi bir haftada

• peki bunu nasıl başardılar?

• Dukan diyeti.1hafta haşlanmış et yediler.ekmek yemediler hiç. Bu haftata haşlanmış sebze yiyorlar.haşlama yiyeceksin hep.yalnız kilo verdikten sonraydı değişiyor.belli bir süre kiloyu korumak ve vücudualıştırmak için başka diyet var

• mümkünde saglıksız yollardan olr

• 1 ayda 10 dersen 12 ayda 120 eder wuwww biz 7 ayda ''0'' oluyoruz hey gidi hey :D:D:D:D

• 1 ayda bırak 10 u 20 gene verirsin :) Spor yap hafiften , günde en az 3 4 defa yeşil çay iç limonluEn geç yatmadan 6 saat önce yemek ye. Kalorisi düşük şeyler tüket çok rahat verirsin.Olmazsa isveç diyeti yap

• sağol yorumun için teşeküür ederim bana yardımmcı olduğun için

• Öncekileri Göster
    • sağol ben zaten diyete başlayalı oluyo verdimde yani biraz ama ablam evlenceği için bukadar taktım buaralar yani 10 daha versem iyi olurdu koşu alan yapıorum mekik çekiyorum ama yeşil çayı içmemiştim saol tekrar salaklça yorumlar yapanda var da :)

• Aynen öyle yapan çok olr :)

• oruç tut :D

• sevapta işlemiş olur :D

• 1 degil ama 2 ayda bogazdan keserek mümkün

• poponu kes at

• salak sana beynini at dicem bende ama beynin yok sanırım ki tartsan 1gr gelmez mal

• aşk yarası bu ilaç kapatmaz verdiğin teselli beni avutmaz dermanı yardadır sende bulunmaz boşuna benimle uğraşma doktor:(

• Şimdi eline on kg al ağırlığına bak. Bir ayda o kadar kilo vermen basit mi ? Yazarken kolay geliyor sanırım. He verirsin ama sağlığında bozulmalar olabilir. Aceleyle değil zamanla sağlıklı zayıfla.

Kızlar Ne Diyor 8

• Verirsin de ciddi sağlık sorunların olabilir 3 ayda vermen daha mantıklı saçların falan da dökülebilir mesela

• Verilirde saglıgın bozulur halsiz olurdun hastalanırsın bırak sindire sindire erisinler acelen ne

• sağlıklı ve kalıcı olmasını istiyorsan max 4 kg ver.pek kasma.vücudun iflas eder.daha da şişmanlarsın sonra.

• kardeşim sana kendi diyetimi anlatayım 3 ayda 29 kilohergün spor yaptım (Dans + Yürüyüş + Evde yapılabilecek hareketler)lif ve protein ağırlıklı beslendimher öğünden önce ve yatmadan önce sirkeli-ballı su içtimGNC Appetrex ve Ginkgo Biloba hapını takviye olarak kullandımBol Bol mate, funda, yeşil çay, papatya ve beşi bir arada çayı içtim.akşam 5:30dan sonra ne olursa olsun katı gıda yemedim3 Litre su içtim hergün1 bardak soğuk süt içtim egzersizlerden sonraayrıca zencefil-sarımsak çayımeyve-sebze ihmal etmek yokhaftada bir balık

• kepekli ekmek ve günde sadece 1 dilim oda sabahları ye sonrasında bol bol limonlu salata ye yulaflı yogurt ye yulaf tok tutar sebze yagsız sebze yemeklerı 3-4 kasık ve bol su iç bu sekılde ayda 10 kılo verırsın emın ol ( yulafı marketlerden pakette al ypgurda kat ve ye yulaf mıdede şişiyor ve tokluk hissi verıyor )

• 20 kilo geri almak için mi?

• en sağlıklı zayıflama ayda 4 kilo vererek olur.eğer böyle zayıflarsan verdiğinin daha fazlasını alırsın ilerde ve sağlığın tehlikeye girebilr.

• leslie sansone millerini denedinmi hiç. baya faydsını görenler olmus

Yükleniyor...