Koltuk altı ve genital bölge tüyleri için en iyi epilasyon yöntemi sizce nedir?

Koltukaltı ve genital bölge derisinin tahriş olmaması ve kızarmaması için hangi epilasyon yöntemini tercih etmeliyim? Koltukaltıma ve cinsel bölgeye ne zaman jiletle alsam hem kanıyor ve kaşıntı oluşuyor ve kesiliyor. Dolayısıyla artık jiletten vazgeçmek istiyorum. Koltukaltı için ağda iyi gider mi ya da genital bölge için? Başka hangi alternatif yöntemler var erkeklere uygun? Epilatörle cinsel bölge tüyleri alınmaz çok acıtır diye duydum, sizce ne yapmalıyım? (Not: Özellikle kızlara soruyorum)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• koltukaltına ağdayı yaptırırsında genitalde pek dayanamazsın jiletten sıkıldıysan tüy dökücü kremler olabilir ya da verirsin 8 seans 1000 tl lazerle toptan kurtulursun

Kızlar Ne Diyor 4

• sarımsağı rendeliyoruz siyah merhem ile beraber karıştırıyoruz daha sonra bölgeye ince bir tabaka halinde sürüyoruz ardından közlenmiş soğanı üstüne koyuyoruz 1 hafta bu uygulamaya devam edildiği takdirde tüyler dökülüyor İnşallah

• ne kadar süre bekletmemiz gerekiyor_? ilk kez duydum çok ilgimi çekti

• 15 dk bekletmeniz yeterli

• Lazeri önerebilirim.Ağda evet iyi güzel fakat ileride kıl dönmelerine neden olabilir.Jilete gelince jelle beraber kullanırsan bir şey olacağını sanmıyorum ya da tüy dökücü krem kullanabilirsin tercihimi soracak olursan lazer yaptır derim.

• ama ağdayı çoğu kişi kullanıyor şimdiye kadar kıl dönmesi şikayetine rastlamadım ancak herşey olabilir onu bilemem...

• Çam sakızı ağda en iyisi.

• Lazer epilasyon yaptırsana en rahatı kurtulursun tamamen. Cihaz önerisi istersen Alexandrite en güzeli soğuk üflemeli acısını da hissetmiyorsun çok fazla.

• hmmm tamamdır peki kaç seans sürüyor toplamda bu? ilk seans 5 dakikada bitiyormuş galiba ?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden henüz cevap yok! İlk cevap veren erkek olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...