Ateş nasıl yükselir? nasıl yükseltebilirm?

ateşimi yükseltmek istiyorum tebeşir tozu olmadan nasıl yaparım aciiil

0|0
13|11

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanda ateş ikiye ayrılır.Biri hastalık terimi olan ateş;Vücut ısısının normalin üzerine çıkması ateş olarak tanımlanır.36-37 dereceleri normal olarak kabul edilir.İkincisi cinsellik olarak yükselen ateş;Bu durumda kişinin cinsi hormonları aşırı derecede salgılanır.Cinsel temas ihtiyacı duyar.Bu ihtiyacı karşılayacak birini bulamadığında masturbasyon yapar.Bu azgınlık sırasında her an fantazi olarak farklı bir şekilde masturbasyon bile görülür.Örnek :Oraya buraya sürtme,Sabun delme,Patlıcan ,Hıyar ... gibi nesneleri masturbasyona yardımcı olmak için kullanabilir.

link

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 10

• buzlu su iç duş al dışarı çık

1|0
    0|0
  • havalar soğudu zaten gece çık dışarı kalın giyin ve koş koşabildiğin kadar tyerleyene kadar... sonra soğuk su kap eline üstüne aç azcık incelt yani.. bak nasıl ateşin çıkıyor :)))

0|0
    0|0
  • Kibritle yak kendini, ateşin yükselir hiç inmemek üzere.

2|0
    0|0
  • Baska turlu ateş bunun derdi dostlar

0|0
    0|0
  • ütüyü ısındır sonra bir giysiye bas sonrada onu alnına koy ateşn yükselir

1|0
    0|0
  • Sağlığınla oynama pişman olacağın sonuçlara katlanmak zorunda da kalmazsın böylece.

1|0
    0|0
  • ateşle oynama :))

1|0
    0|0
  • Az biraz..

0|0
    0|0
  • Emanuella 2000 aç izle hararet yap.

0|0
    0|0
  • tebeşir tozu yut ama daha zevkli yolları var

1|0
    3|1

Kızlar Ne Diyor 13

• Ateş Nasıl Çıkar?
    İnsanların vücut ısılarının artması ve ateş gibi olması sonucunda çıkan şeye ateş denir.

Ateşten ziyade hasta olmak istiyorsan o zaman tarihi geçmiş veya bozulmuş yiyecek yersin.

Yom ben illaha ateşleneceğim diyorsan gece yatarken pencereyi aç ve çıplak yat sabaha off!

Evet bunların hepsini yaparsan ki ben yaptım acile gidersin sana 3-4 şişe serum veririler + kan alırlar+
    İğne + seni devlet hastanesi derken daha kötüsün bu seferistifra başlıyor. Yani okulun varsa 10-15 gün kaytardın.

Yardımcı oluşumdur umarım bu söylediğimi yaparsan durumun vahim :)

HADİ GEÇMİŞ OLSUN CANIM :D :D :D :D :D

3|0
    0|0
  • üşütme belirtileri görüyorum merak etme yakında yükselir.

6|1
    0|1
  • soğuk suyla duş al sonra saçların ıslak balkonda kal 20 25 dk bak nasıl yükselir hey allahımm

2|0
    0|0
  • Dondurma yerken buzlu su icerken arabaya binip pencereyi sonuna kadar ac. Denenmis onayli kesin atesin cıkar tir tir titrersin:/

0|0
    0|0
  • kurutma makını yuzune tut kızarsın ve sıcak olyr :d yarm saat ısını görur :D

1|0
    0|0
  • grip aşısı yaptırıp soğuk ta kalın nasıl hasta oluyosun ben 2 haftadır bu yüzden hastayım ve şu an boğazımın acısından konuşamıyorum neredeyse

0|0
    0|0
  • Acı ye belki etki gösterir

0|0
    0|0
  • Ya Ateş'im Nasıl çıkar

0|0
    0|0
  • Yanaklarına tokat at.

0|0
    0|0
  • manyak mısın sen sonra ateş tavan yapsn beyin kanaması geçirde gör tövbe estağ..

0|0
    0|0
  • Niye kanka okula gitmeyip evde kalmak için annene yalan mı söyleyeceksin?

Ahahahaha.

0|0
    0|0
    • 25gün

valla benim quizim var saat 12 de yattım sabah 4.30 da kalktım ama yetişyor annem ateşim çıkarsa göndermez diye umut ediyorum daha önce tebeşir tozu yuttum sadece midem bulandı

• şimdi bşe yazardımda neyse..

0|0
    1|0
  • Hala okulu kirmak icin bu ates yalani isliyormu.

Ates yukseltme konusunda bi bilgim yok uzgunum.

0|0
    1|0
Yükleniyor...