Şişman çirkin kızlar ve erkekler. Ne olacak halimiz!

Ya biz çirkin insanlar ne olacak bu halimiz, bizim suçumuz değil sonuçta genlerle alakalı kimse karakter önemli, ben insanın içine bakarım demesin...... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• ya hoca valla ne kadardüz mantıkla bakmışsın ya bir her güzelin sevgilisi varmıdır acaba?

(kimse karakter önemli, ben insanın içine bakarım demesin) buna katılıyorumdahocam güzellik ilk görüşte lazım sonrasında bi işe yaramıyor söyle düşün sen güzel biriyle geziyorsun ama kız biraz dengesiz senin yanıdayken başkalarına bakıyor o senin için çirkin olur ama onu tanımayan için güzeldir sonuçta güzellik bir sivilceye bakar diksinti duyarsın

karater söyledir biriyle çıkarsın nasıl davranmasını bilen eglene bildigin biri olsun onun yanında iyi hissediyorsun kendini senin tabirinle çirkin olsun bu kız hangisini tercih ederdin senin olmacak güzelimi yoksa yanında iyi hissettigin çirkinimi ben olsam çirkini seçerdim

he sizin demicem kendini çirkin görenler diyecegim ortam olmadıgı için böyle hem ne olmuş olmasın sende görücü usulu evlenirsin zaten böyle seyleri tasvip etmiyoruz birde çirkin insan yoktur şişmansan zayıfla senin tabirinle çirkinsen güzel giyin herkesin bir alıcısı çıkar :d