Şişman çirkin kızlar ve erkekler. Ne olacak halimiz!

Ya biz çirkin insanlar ne olacak bu halimiz, bizim suçumuz değil sonuçta genlerle alakalı kimse karakter önemli, ben insanın içine bakarım demesin... Peki bu insanlar nasıl çoğalacak? Tabiki kendisi gibi çirkinle... O zaman olacak çocuklar da çirkin olacak... Uff bu çirkinlik ne bulaşıcı birşeymiş...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ya hoca valla ne kadardüz mantıkla bakmışsın ya bir her güzelin sevgilisi varmıdır acaba?(kimse karakter önemli, ben insanın içine bakarım demesin) buna katılıyorumdahocam güzellik ilk görüşte lazım sonrasında bi işe yaramıyor söyle düşün sen güzel biriyle geziyorsun ama kız biraz dengesiz senin yanıdayken başkalarına bakıyor o senin için çirkin olur ama onu tanımayan için güzeldir sonuçta güzellik bir sivilceye bakar diksinti duyarsınkarater söyledir biriyle çıkarsın nasıl davranmasını bilen eglene bildigin biri olsun onun yanında iyi hissediyorsun kendini senin tabirinle çirkin olsun bu kız hangisini tercih ederdin senin olmacak güzelimi yoksa yanında iyi hissettigin çirkinimi ben olsam çirkini seçerdimhe sizin demicem kendini çirkin görenler diyecegim ortam olmadıgı için böyle hem ne olmuş olmasın sende görücü usulu evlenirsin zaten böyle seyleri tasvip etmiyoruz birde çirkin insan yoktur şişmansan zayıfla senin tabirinle çirkinsen güzel giyin herkesin bir alıcısı çıkar :d

Kızlar Ne Diyor 8

• önemli olan güzellik çirkinlik değil.yada kilolu zayıfta değil bin insanın iç güzelliği olsun temiz huylu olsun.karakteri güzel olsun.yeter bence

• :):) üff üslubun çok komik cidden :) senin kalbin güzel olsun emin ol yüzüne yansır dünyanın en güzel insanı olursun :)

• Üslup değişik biraz

• gelecek nesilleri düşünmeliyiz seçimlerimizde

• o zaman çirkinle güzeli çaprazlayalım ki, ortalama bir ırk çıksın ortaya :D

• vay be baksen ya demek gelecek nasileri düşünüceksiniz ya sen merak etme
      allah isterse insan oglunu siler yerine öyle varlıklar getirirki bakmaya doyamassın buda allahın
      lutfudur istedigine verir

• Önemli olan cidden huy. İlerki yaşlar da güzellik-çirkinlik kalmıyor.

• iç güzellik dediğin çirkinlerin uydurması

• çirkin ve şişmanlar ölsün mü bu ne faşist bir yaklaşım böyle

• Çok çirkin ve şişmansınız keşke ölseniz.

• Bakımsız insan çirkindir. Kendine bakan her insan güzel.

Erkekler Ne Diyor 12

• Çirkin erkek kız yoktur. dünyada cirkin kız yada cirkin erkek düzgün biriyle sevgili baksana. Sadece cekim gücü vardır. bir kız ve erkek birbirine cekim gücü hissettirirse sevgili olur.Ayrıca cirkin insan yoktur bakımsız insan vardır.

• Dış görünüşe bu kadar kafanızı takmayın.

• her şişman çirkin değildir şişmalıkla çirkinlik farklı şeyler

• Çirkinlik / güzellik / yakışıklılık bir insanın kendi seçimlerinin sonucudur.

• şişmansan şişman birini bulucaksın, çirkinsen çirkin birini.. davul bile dengi dengine

• Böyle şeylere takılma moruk bakımlı olmaya özen göster çirkin erkek kadın yoktur bakımsız olanlar var bu yüzden çirkin muamelesi görüyorlar

• Kızlar genelde dış görünüşe önem vermez. Ama erkeklerin çoğu dış görünüşe önem verir. Sokakta gezersen, bir sürü şişman-çirkin erkeğin güzel kadınlarla birlikte olduğunu görürsünüz ama yakışıklı bir erkeğin yanında çirkin bir kız çok nadir görürsünüz. Yakışıklı ve zengin olup(hatta sadece zengin olması yeterli) sevgilisi çirkin olan kaç tane erkek ünlü sayabilirsiniz? Ben size söyleyim bir elin parmaklarını geçmez. Burdaki iç güzellik daha önemlidir diyen erkekleri samimi bulmuyorum. Erkeklere soruyorum obez biri sizden hoşlandığını söylese direk red mi edersiniz yoksa "belki iç güzelliği iyidir" deyip bir şans verir misiniz?Ama şöylede bir şey var, şu andan itibaren sadece yakışıklı ve güzeller çocuk yapsa, çirkinler çocuk yapmasa, 100 yıl sonra yeryüzünde hiç çirkin insan kalmaz :) 100 yıl sonrasından artık dünya yok olana kadarda insanlar "neden ben çirkinim?" demez :)

• cırkın kadın yoktur az votka vardır

• Bence durum o kadarda kötü değil öyle düşünme bence her insanın güzelliği vardır ama bunu giyimi ve bakımı ile daha güzel bir şekile getirir.

• Biri sana "çirkin" mi dedi de böyle konuşuyorsun anlamadım. Çirkin de olsan bununya yaşamayı öğren; isyan etmekten daha mantıklı. Hem; her kör satıcının, bir kör alıcısı olur. Seni beğenen birileri de çıkar elbet. Aynanın karşısına geçip kendi ofsayt taraflarını eleştireceğine, biraz daha sosyal olmayı dene. Hadi sana iyi akşamlar canım.

• Aslında elinizde çok büyük bir nimet var... O kiloları almak için hayvan gibi yiyorum ben, ama metabolizmam hızlı alamıyorum tabi. Sert bir program -spor- ile o kiloları verip, üstüne birde o vücudu sıkılaştırıp 1.5 senede süper bir vücud elde edebilirsiniz...Bende bel ve göğüs genetikleri mükemmel, ama kilo yok lanet olsun. 10 kilo daha alabilsem mükemmel olacağım.

• reklamları izlediniz :D

• Öncekileri Göster
    • kaç kilosun?

• 65

• ya bunları düşünme bile bu beden kalıcı değil bu beden sadece görevlerimi yerine getirmek için verilen bir araç.Mesela çok çirkinsin bu yüzdenı hiç evlenmedin bir bayanla beraber olmadım bir yandanda çok yakışıklı her bayanla birlikte olmuş bir adam düşün ve senin dinine olan sorumluluklarını yerine getirdğini onun isi getirmediği düşün o insan bu geçici hayatta senin fikrine göre bu insan daha mutlu olmuş olabilir ama ebedi hayatta mıtluluk senin olacaktır.tabi şuda var adam hem yakışıklı hem dini ssorumlulukların yerine getirmişse şansına küs:) dermişim buda allah vergisii deyip gzlliğine çirkinliğine takma sendeki gzlliği gören görür merak etme.

Yükleniyor...