Zayıflamak için obesımed???

obesımed kullanan var mıııı? reklamlarda görüyorum dikkatimi çekti faydası var mıdır?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ablacım o haplardan ölen kaç kişi var her bünyede farklı etki gösterir ne kadar doğal densede zararlı bir diyetısyene başvurup adam gibi bir diyetle ve sporla sağlıklı bişekilde kilo vermek varken ne diye tırnak kadar haplara yönelirsiniz ki

Erkekler Ne Diyor 5

• Hayır bunların hepsi yalan hiç birisi doğru değil en iyi zayıflamak spor yaparak zayıflamaktır bu yok ilaç kullan zayıfla kas yap bunların hepsi kandırmaca yalan.

• bence ilaç kullanma ona vericeğin parayı git kendim zayıflar daha gençsin bir spor salonu en fazla aylık 100 lira alıyor

• ya ilaç yerine kos yuru bişiler yap allah için daha iyidir

• doğal halınde zayıflamayı tercıh etmlısın ilaçların ıllakı bı zararı oluyo hele boyle reklamlardakı verdığın isme baktım ilacın bı sıtesı bıle yok

• ben kullanıyorum 100 kilo verdim

• aferin :D

Kızlar Ne Diyor 7

• ben bunlara inanmıyorum

• acı biber haplarıyla karıştırdı arkadaşlar sanırım.yağların ve şekerlerin bağırsaklardan emilimini azaltıcı maddeler içeren ilaçlar zayıflamaya yardımcı oluyolar.ben mesela kilolu bir pcos hastası olduğum için doktor metmorfin vermişti bana. prospektüse baktığımda diabetiklerin kullandığı bir ilaç olduğunu gördüm. şekerlerin emilimini azaltan bir ilaçtı o da.sen eczacıya bir sor derim.

• herzaman söylüyorum yine söylüyorum hepsi para tuzağı...maydanoz suyu,lahana çorbası ,limon suyu.vs...bü tür ilaçlar ve bu teknkler vücuun sadece su kaybetmesini sağlıyor ..ve bütün bu teknikleri bıraktığın anda iki kat fazla kilo olarak sana geri dönüyor..dengeli ve düzenli beslenip spor yapmak en güzeli..oh miss:)

• o tür ilaçlar vücudu tok tutuyor daha az yiyorsun ama emin ol bir etkisi olmaz bağırsakları tembelleştirir hatta daha az tuvalete çıkarsın

• onu bilmiyorum irem naturel kullaniyorum bir ayda 6 kg verdim

• zayiflama ilaclari sagliga zararli olabilir o yüzden dikkatli olun veya doktorunuza sorun kullanmadan önce. En güzeli spor ve egsersiz yapmakdir.

• Diyetisyen kontrolünde diyet ile birlikte spor yapmalısın.

Yükleniyor...