Popo yani kalçadaki sivilceler nasıl gider?

işim gereği oturduğum için hiç bi yerimde sivilce yokken popoda çıkıyor ne yapmalı kızlar?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Oturduğunuz yer terletecek bir malzemeden yapılmışsa. Özellikle deri ise. Bayan derisi daha hassas olduğundan üstelik birde o bölgeniz daha daha hassas olduğundan sivilcelenir. Aslında bu bebeklerin poposunun isilik olmasıyla aynı şeydir. Yalnızca biraz daha farklı görüntülüsü diyebiliriz. Oturduğunuz yere ince bir minder tarzında birşey atarsanız terlemenizi engeller ve şikaytleriniz geçecektir diye ümit ediyorum. Bunun dışında iç çamaşırınızın ve kıyafetlerinizinde o bölgenizde terlemeyi arttıracak malzemeden yapılmamış olmasına dikkat etmelisiniz. Beslenme ve cil bakımı konularında uzman olduğun için cevap vermek istedim. Her ne kadar kızlardan yardım istemiş olsanızda :P

• çok teşekkür ederim anlatımın güzeldi :)

Erkekler Ne Diyor 7

• kötü durum gerçekten kız arkadaşlar yardımcı olacaktır

• sebamed likidle günlük yıka ...iç çamaşırının temiz ve terletmeyen cinsten olmasına özen göster...

• günlük sabunlu suyla yıkayın, temiz iç çamaşırı giyin geçecektir.

• limon sür geçer

• 1 tane [Level 1] sorusu daha. "Level 1" den kastımı anlayanlara. Eğlenceli oluyor mu ?

• oturmayla sivilce olmaz alerjik bir tepkime gösteriyor olabilir vücudun

• BEnde oturuyorum ama öyle bir sorun asla olmadı.
      Yarın oturmaktan vazgeçiyorum :)

• hayır ya oturmaktan hava almadığı içinmiş netten baktım ::p

• çok oturmanız yeterli bence yani o kendi kendine potlar :)

• hahaha allakım ya:)

Kızlar Ne Diyor 3

• anında eksi sözlükte baslik açıp dalgıç geçtiler ya ne diyim

• eleştiri güzeldir gençler ama bir yerden sonra insanliga sığmıyor gibi:)

• Atmık sür geçer.

• avonda bunun için duş jeli satyılıyo onu kullan 2-3 kullanımda vücudundaki tüm sivilceler geçiyo

Yükleniyor...