• Sor
  • Bence

Sigarayı bıraktım. İmdat şimdi kilo alıyorum. Ne yapsam?

4 ay önce sigarayı bıraktım 54 kiloydum şimdi 60 kilo oldum evimin yanında yürüyüş yolu var 2-3 günde bir çıkıp tempolu yürüyüş yapıyorum ama bir işe... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Sagarayı bıraktığımda bende kilo aldım ve başlarım böyle işe diye tekrar başladım ve aynı şekilde geri verdim aldıklarımı. Günün birinde tekrar bırakma kararı alırsam önce en az 10 verip sonra bırakmayı deneyeceğim. Böylelikle kilo aldığımda ideal kiloma geleceğimden sıkıntı olmayacağını düşünüyorum.

Erkekler Ne Diyor 14

• bıraktıysan başlama,beslenmene dikkat et,sebze bakliyat yemelisin,meyve ye,saatli beslen ve porsiyonlarını ayarla,

• sakın öyle bir hata yapma arkadşaım bak ne güzel bırakmışsın 2-*3 gunde bır yürüyüşü her gune alırsan ve yedıklerını dıkkat edersen kılo almayı dururur hatta vermye başlarsın

• Ben o sigarayı bir bırakabilsem kiloyu falan düşünmüyorum. Nasıl olsa veririm malum fit ten bir mm gerideym.

• yenıden basla

• kilo geri verilir, ama sigaraya başladıktan sonra kaybedeceğin sağlığı geri kazanamazsın ey dost

• Sigarayı bırakanlar kilo alır düşüncesine sahip olduğun için ve çevrende sana böyle empoze edildiği için öyle düşünüyor ve kilo alıyorsun bence. O düşünceyi terk edersen kilo alımın duracaktır.

• Ne güzel işte bende bırakabilsem ama olmuyo.. Bence spor yap düzenli birazda yediklerine dikkat et. Zamanla bir dengeye sokarsın emin ol ..

• bırakmışken başlama sakın biraz sabret bir süre sonra zayıflarsın

• ben sigarayı bıraktığımda 67 kilo idim 3-4 hafta içinde 80 kilo oldum ama benim ideal kilom olduğu için sorun olmamıştı hatta memnun bile olmuştum kilo aldığıma..

• Sakın geri başlama. Yediğine içtiğine dikkat et. Tatlılardan şekerli yiyecek ve içeçeceklerden uzak dur hamur işi çok yeme. Ayrıca birşey yapmana gerek yok. Çok doyma az ye. Sigarayı bırakınca ilk zamanlarda böyle kilo alman normaldir. Sonrasında yine formunda olursun merak etme..

• al gitsin !

• maydanoz suyu iç içebilirsen soğan suyu iç bide faydalarını kısa zamanda görmeye başlarsın

• mhetsan : başlama, öğünü azalt.

Kızlar Ne Diyor 4

• ben bırakrım ama aksine kilo verdim el alışkanlığını yenemediğin için sürekli bir şeyler yiyorsun kahve iç kafein iyidir yemek yerine kendine içecek bir şeyler al yoğurt ye mesela

• saçmalama :D Benim iki arkadaşta 2 kilo almışlardı 3-4 ayda dediğin gbi.sonra 2 haftada verdiler :D

• çok haklı ...

• sabahları aç karna kahvaltıdan yarım saat önce bir çay kaşığı çörek otu çiynerek suyla beraber içiniz akşam yemeği içinde aynı şekilde yapınız zayıflmayala birikte daha bir çok yararı olucaktır sağlıcakla :)

• Sigaraya tekrar başla gitsin!

Yükleniyor...