Gebelik testi yaptım negatif çıktı ama ertesi gün iki çizgi çıktı

gebelik testi yaptım negatif çıktı ama ertesi gün iki çizgi çıktı sizce hamile miyim ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Şüpheli bir ilişkinin üzerinden 12, adetinizde en az 3 en fazla 10 gün geçtikten sonra kanda gebelik testi ile kesin sonuç elde edebilirsiniz. Evde yapılan testlerde hata payı az da olsa mümkündür, erken yapılması,yanlış yapılması,testin bozuk olması vs. Evde yapılan testlerde ilk 5-10 dakika önemlidir ( genelde 10 deniliyor ). Gebelik testi ilk 10 dakika içinde negatifse negatiftir. Yani ertesi gün çıkan sonuç ya da aradan 20 dakika geçtikten sonra geçen sonuç geçersizdir. Size tavsiyem, kanda bthcg testi ile bunu teyit etmeniz. Adetiniz geçiktinten sonra kanda hata payı yok denecek kadar azdır. Doktor değilim sadece araştırma ve bilgilerime dayanarak yorum yapıyorum. Umarım bu size yardımcı olmuştur

Erkekler Ne Diyor 10

• Sana üç çizgi ! hamilesin klsdfjsldkjfTekrar yeni bir test al yap. Birde hamilelik testi %100 bir gerçeklik taşımaz sadece ön bilgi amaçlıdır yani her pozitif çıkan hamile değildir kan değerleri hormonlar ile ilgili anlattırma işte :( Asıl test hastahanede yaptırılır git yaptır kesin sonucu ancak öyle öğrenirsin ..

• Fırtlatacaksın demek bu.

• hamilesin çocuğun adını mahmut koy

• Uzun zaman sonra bütün testler çift çizgi olur. Üzerinde yazan zaman diliminde çıkan çizgi önemli olan.

• 5 dakikadan sonra cıkanlara inanma... bir daha yap bakalım ... olmadı kan testiyle baktırırsın... sex yapma... bir daha...

• hamilesin ve artık kürtajda yasakkk :(

• degilsin kızım birdaha böyle birşey yapmayın gecmiş olsun.. haydar dümen.

• iki çizgi hamilesin demekse evet hamilesin :S bunun neresini soruyosun

• artık kürtaj yasak yedin b.ku bence şimdi sen.ismini kamil koyun erkek olursa

• Hamilesindir işte.

Kızlar Ne Diyor 5

• bir tane daha al .buyuk ihtimalle hamilesin

• Bazen yanıltabiliyo o testler en iyisi en guvenlisi kan testi kan teati yaptırmalısın ya da 1 tane daha yap

• 5 dk içinde çıkan geçerlidir sonra çıkan geçersizdirr okuduysan içindeki reçetede yazar

• canım bir şey sorucam ilişkiden akç gün sonra yaptırdın bu testi benim ilişkimden 1 hafta geçti çııkarmı varsa ?

• ikinci çizgi nasıldı?çok emdiğinden 2 çizgi çıkabiliyor

Yükleniyor...