Bir beden incelmek için kaç kilo vermek lazım?

Arkadaslar bir bakar mısınız ?bir beden incelmek için yaklaşık kaç kilo verilmesi lazım

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Boyunla alakalı, 1.65 - 1.70 gibiysen 5 kg yeterli olur. Ama unutmaki bedenler tek olmaz, elbiseyi kendin diktirmiyorsan iki beden incelmen gerekecek.

• Peki şu anki bedenin ve kilon nedir?

• 161 falan ?

Erkekler Ne Diyor 13

• 4 kilo 1 beden eder genelde, kilo dengeli dağıldıysa vücuduna her yerden verirsin kiloyu tek bir yerden gitmez

• Kilo kaybeden bölge önemli tabi.

• dokuz kilo vermelisin

• bence rakamlarla fazla uğraşmamalısın hiçbir beyin güzellik ya da aşk için rakamlarla hesaplama yapmaz

• kilo vermeden de bir beden incelebilirsinki

• 3 yeter

• 35.000 kaloriyarım saatlik koşuyla ort. 400 kalori yakarsın..

• 15 kilo verdim 6 beden inceldm ben

• yuruyusu ekle . cok faydasini gorursun . ben sadece yuruyodum :D

• maşallah :) iyi vermişsin . bende yarın kararlı olarak başlıyorum da :) yürüyüşü de listeme eklemeliyim

• 1.5 ayda verdim. benim vücut yapım çok çabuk kilo alıp veermeye müsait bide günde 7-8 km yürüyorum

• Öncekileri Göster
  • Senın çapına bağlı :D

• 5-6 kilo sanırım

• o senin kalıbına göre değişir. boy önemli, kemik yapın önemli, vücut şeklin önemli. ölçülerini vermelisin.

• 5 kg vermen gerekir bence en az.

• 2-3 kg yeterli sanırım

Kızlar Ne Diyor 10

• 4 kilo 1 beden demek

• 3 veya 4 kilo

• 5 kg civarı tahminen

• anlıyorum seni ama..yoo kavga edemezsin benimle çok zor.

• gülücük olmazsa kavga ediyormuş gibi olur.. bilirsin ki yazıda mimik kullanma şansımız yok

• yarım kilo da çok az olur .. bence gülmediğin halde o gulucuk sımgesını buraya yazıyorsun ( :) )

• Öncekileri Göster
  • ben 3 kilo verince yeterli oluyor ama spor yapmadan zayıflarsan 4-5 kilo vermen gerekir

• kilona, boyuna, kemik ve kas yapına bağlı olmak üzere 4-7 kilo arası. minimum 4 maksimum 7 diyim.

• 4 5 kilo versen 1 beden incelebilirsin.vucut yapınada bağlı biraz.

• 3,4 k,lo bir beden inceltir

• 4 kilo vermen gerek

• 10 kg kadar

• sallamadım. 25 e yakın verdim ve 2 beden küçüldüm

• fazla salladın.

• normalde verilerde 7 kg diye gecer 5-6 kg aslında

Yükleniyor...