Nasıl uyku getirilir yaa pofff!

Sabah erken kalkıp işe gitceksiniz lakin hiç uykunuz yok gelmiyor kaçmış gitmiş, nasıl uyku getirilir yaa pofff!

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 19

• sahsen ben hayal etmekten yada bısıler dusunmekten uyuyamam aksı halde hemen zıbarırım... sende boyle bı durum var mı onu bılmıyorumm...

• süt iç uyursun:)

• Belliki iyice dinlenmişsin ve vücut uyku istemiyor o zaman işin zor. Gelmez o uyku ama sen genede yoğurt ye ayran iç süt iç bol bol

• sevdiğinizle yanı yatakta olduğunuzu düşünün...

• what :))

• sen var sen..?

• hayal kurmaktan uyuyamıosun bu sefer :))))

• bişey yapmanıza gerek yok öğle yemeğinden sonra muhtemelen uykunuz gelir rahat rahat yatarsınız:)

• getirilmez ve uyumadan gidersin ise o gun

• :)

• hakkat öyle oldu gibi :)

• tüm gün yorulup akşam nefis bir uyku çekmek. hep öyle yapıyorum. fakat ertesi gün tekrar aynı şe. uykusuz

• Uyku getirmeee, demek ki fazla uykuya ihtiyacın yokl. Oturup uyku getirme yöntemleriyle uğraşacağına , o sğrenin tadını çıkar, Filim izle, Müzük dinle, Dans et, kendini tatmin et, yemek ye, kıyafetlerini ütüle, söküklerini dikiver.vs..vs...

• film izle yatakta

• öss testlerinden bi kaçını bul ders çalışmayı dene (kesin çözüm)

• hap felan hikaye ben coğrafya kitabı okuyarak uyurum.

• hakkat ya hep uykumu getirmiştir :))

• Kitap oku uyuyamazsanda en azından kitap okumuş olursun

:))) bende işe yaramadı kitap sardı tüm kitabı bitirdim sabah saat 6 filan uyumuştum :))

• ahah çok ii ya :))

• mantıklı ama :))

• Hem öneriyorsun hem işe yaramadı diyorsun :))) süpermiş:d

• uykum geliyor ama pc'nin başından kaldıramıyorum kendimi :P

• Gözlerini kapat sağ tarafına dön ve sevgilinin kolları arasında olduğunu hayal et. Teninin tenine deydiğini seni sarıp sarmaladığını düşün ( yüzüne tatlı bir gülümseme-tebessüm geldim ?) işte ozaman kendini derin uçsuz bucaksız O'nlu rüyalara bırak şimdi ...

İyi geceler

• :)))

• uzanip hic birsey düsünmeden gözlerini kapat ve öylece yerinde dur dakikalarca belki yardimci olur arada yapiyorum oluyor :)

• Haa, bu iş için standart uygulamalar var. İçlerinden birisini uyguladığın an şıp diye uyuyorsun. Bir bardak ılık süt iç örneğin.

• Nova sabahları işe gitmez.

• çok ii yaa :))

• Yanlış anlaşılma olmasın.Öğlenleri ve akşamlarıda gitmez.Gecede gitmez.

• vaayy :)

• Uykun gelince uyu. Başka çaresi yok.

• gelse :)

• aynı durumdayım. sanırım uykunun gelmesini beklemekten başka çare yok.

• daha hızlı nası getiririz acaba :)

• hap alıp uyuyasım var, lakin alınca devrim dönüyor

• işte hap alınca devrim oluyor o :) saol yine de, öğrenmenin yaşı yok :)

• :)

• nevrin olmasın? :D

Kızlar Ne Diyor 8

• geçen aynı şey banada oldu delirdim resmen süt içtim 2 bardak banyo yaptım koyun bile saydım malesef 3 gibi dalabildim.sebepsiz bir uykusuzluktu allah tekrarından korusun.

• evet yaa uykusuzluk gerçekten kötü bişi.. Allah korusun..

• çabalam uykusuz kalacaksın zaen tadını çıkar bari :)

• Malesef uyku kaçınca gelmiyor.Karanlık slow bir müzik dnle ya da film seyret o zaman gelir belki.

• Sıcak bir duş alıp ardından da ılık bir süt iç.Sonra yatağa uzan gözlerini kapat.Mutlaka uykun gelecektir

• aynen o durumdayım ve burda takılıyorum işte :/

• koyun sayyyy:)

kendi kendine ninni okuuu:))

• link tak kulaklığı aç son ses bak nasıl geliyor uykun

• Ayni sorun bende de var :-)) Bir bilsem caresini..

Yükleniyor...