• Sor
  • Bence

Nasıl uyku getirilir yaa pofff!

Sabah erken kalkıp işe gitceksiniz lakin hiç uykunuz yok gelmiyor kaçmış gitmiş, nasıl uyku getirilir yaa pofff!

En İyi Görüş

KizlarSoruyor'u Facebook'ta beğen, en ilginç sorular ve benceleri kaçırma

Erkekler Ne Diyor 20

• süt iç uyursun:)

• sevdiğinizle yanı yatakta olduğunuzu düşünün...

• hayal kurmaktan uyuyamıosun bu sefer :))))

• sen var sen..?

• what :))

• öss testlerinden bi kaçını bul ders çalışmayı dene (kesin çözüm)

• hakkat ya hep uykumu getirmiştir :))

• hap felan hikaye ben coğrafya kitabı okuyarak uyurum.

• uykum geliyor ama pc'nin başından kaldıramıyorum kendimi :P

• uzanip hic birsey düsünmeden gözlerini kapat ve öylece yerinde dur dakikalarca belki yardimci olur arada yapiyorum oluyor :)

• Uykun gelince uyu. Başka çaresi yok.

• gelse :)

• bişey yapmanıza gerek yok öğle yemeğinden sonra muhtemelen uykunuz gelir rahat rahat yatarsınız:)

• Kitap oku uyuyamazsanda en azından kitap okumuş olursun

:))) bende işe yaramadı kitap sardı tüm kitabı bitirdim sabah saat 6 filan uyumuştum :))

• Hem öneriyorsun hem işe yaramadı diyorsun :))) süpermiş:d

• mantıklı ama :))

• ahah çok ii ya :))

• tüm gün yorulup akşam nefis bir uyku çekmek. hep öyle yapıyorum. fakat ertesi gün tekrar aynı şe. uykusuz

• sahsen ben hayal etmekten yada bısıler dusunmekten uyuyamam aksı halde hemen zıbarırım... sende boyle bı durum var mı onu bılmıyorumm...

• Belliki iyice dinlenmişsin ve vücut uyku istemiyor o zaman işin zor. Gelmez o uyku ama sen genede yoğurt ye ayran iç süt iç bol bol

• getirilmez ve uyumadan gidersin ise o gun

• hakkat öyle oldu gibi :)

• :)

• Uyku getirmeee, demek ki fazla uykuya ihtiyacın yokl. Oturup uyku getirme yöntemleriyle uğraşacağına , o sğrenin tadını çıkar, Filim izle, Müzük dinle, Dans et, kendini tatmin et, yemek ye, kıyafetlerini ütüle, söküklerini dikiver.vs..vs...

• film izle yatakta

• Gözlerini kapat sağ tarafına dön ve sevgilinin kolları arasında olduğunu hayal et. Teninin tenine deydiğini seni sarıp sarmaladığını düşün ( yüzüne tatlı bir gülümseme-tebessüm geldim ?) işte ozaman kendini derin uçsuz bucaksız O'nlu rüyalara bırak şimdi ...

İyi geceler

• :)))

• Haa, bu iş için standart uygulamalar var. İçlerinden birisini uyguladığın an şıp diye uyuyorsun. Bir bardak ılık süt iç örneğin.

• Nova sabahları işe gitmez.

• vaayy :)

• Yanlış anlaşılma olmasın.Öğlenleri ve akşamlarıda gitmez.Gecede gitmez.

• çok ii yaa :))

• aynı durumdayım. sanırım uykunun gelmesini beklemekten başka çare yok.

• daha hızlı nası getiririz acaba :)

• hap alıp uyuyasım var, lakin alınca devrim dönüyor

• nevrin olmasın? :D

• :)

• işte hap alınca devrim oluyor o :) saol yine de, öğrenmenin yaşı yok :)

Kızlar Ne Diyor 8

• Malesef uyku kaçınca gelmiyor.Karanlık slow bir müzik dnle ya da film seyret o zaman gelir belki.

• koyun sayyyy:)

kendi kendine ninni okuuu:))

• link tak kulaklığı aç son ses bak nasıl geliyor uykun

• geçen aynı şey banada oldu delirdim resmen süt içtim 2 bardak banyo yaptım koyun bile saydım malesef 3 gibi dalabildim.sebepsiz bir uykusuzluktu allah tekrarından korusun.

• evet yaa uykusuzluk gerçekten kötü bişi.. Allah korusun..

• çabalam uykusuz kalacaksın zaen tadını çıkar bari :)

• Sıcak bir duş alıp ardından da ılık bir süt iç.Sonra yatağa uzan gözlerini kapat.Mutlaka uykun gelecektir

• aynen o durumdayım ve burda takılıyorum işte :/

• Ayni sorun bende de var :-)) Bir bilsem caresini..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Yükleniyor...