Popo arası kılları nasıl alırsınız ?

Popo arası kıllar vardır onları nasıl alırsınız ve genital bölgeyi temizlerken popoya doğru giden kıllar vardır onları alırken ayna kullanır mısınız

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ameliyat eldiveni kullan.. tutuğunu kopartıyor arkadas :)

• evet ben bunu yapiyorum ama bi yapan ben miyim diye merak ettim hihi

• Öncekileri Göster
    • evet aynen öyle oluyor :) eger kıl fazlaysa cim bicme makinesini de deneyebilirsin :)

• :DD:

Erkekler Ne Diyor 11

• Asıl bu soru erkeklerin başının belasıdır bana kalırsa. En zor şey vesselam. Bayanlar bir epilasyon merkezine gitse takriben 100 liraya bu bölgeyi komple temizletebilirler ömür boyu. Ama ben gitsem "afedersiniz, götümdeki kılları alır mısınız?" diye. Olmaz yani garip sonuçta... "Neden aldırıyorsun?" diye sorsa patlarım valla...

• nerde 100 lira bana da soyle gidim

• Öncekileri Göster
    • İnsan vücudunda tek bir tüy bile gereksiz değildir. Onların çıkması seninde belli bir boyu geçmeden kesmen gerekiyor malesef kardeşim. DÜzen böyle. Epilasyon yaptırmanın zararları olacağını düşünüyorum ben.

• İnsan yaradılışının mükemmelliği konusunda bir sıkıntı yok. Gereksizden kastım, uğraştırması vs. Yoksa elbette kılların farklı yararları vardır. Onu demek istemedim.

• bazen kadayıf gibi oluyor o zaman traşlıyorumjiletle,ağda yap yada tüy dökücü krem kullanaynaya bakmaya lüzum yok.el kararı idare et.yani göz kararı gibisevgilin de yardımcı olur sana.yada kuaför.ama genede içine sinmiyorsa aynaya bak kardeş...

• bole deme kıl benı zevke getıyor alma sen alıcaksan da ben bılmıyorum ben hıc almadım

• 26gün

ben sir kullandım bir ara çok acıtmaya başladı jilet falan kullanıyorum arada

• ayna ve ağda iklisi bu konuda en büyük yardımcıların olacaktır...ağda bantları kullan..

• bu konuda baari fikir beyan etme :D

• ağda acıtmıyor mu ya? ben genelde ön ve arka için tür dökücü kullanıyorum

• 26gün

orayada tüy dökücü sür

• niye çok mu anal takılıyosun neden sorun ki sana o kıllar ?

• temizlik anal icin oldugunu senden ogrendim analada karsiyim saygilar

• agdayı denedın mı

• agda orya nasil gonulur heryere bulasir

• Öncekileri Göster
    • hihi ben yaptiramam baskasina

• kendınde yapamayacagına gore tuy dokucu krem kullan

• ben jiletlee alıyorum alıştım artık aynaya gerek yok bnce

• ağda yapsınlar kuaföre git hallederler orada

• Ben de çok merak ediyorum nasıl yapıyorsunuz bu soruyu merakla takip edicem. Gizli cevap seçeneğinide açık bırakmış arkadaş sağolsun en ince ayrıntısına kadar yazarsanız sevinirim :D Ben ayna kullanmıyorum:D

• siz zaten killisiniz farketmiyo xD

• Ama temiz çocuk olmamız gerekiyo bizim deee ;))

• aynen katılıyorum sana, merakla bekliyoruz sonuçlarını :D

Kızlar Ne Diyor 6

• Önden bakınca arkanı görebiliyorsan ayna kullanmana gerek yok :DHiç anlamıyorum sizi yanı başındakini kabak gibi bırakıyorsunuz diğerine aynısını yapmıyorsunuz.

• aynaya gerek yok.kuaförde aynaya gerek kalmadan aldırırsın.ama allaha şükür tüylerim oralara kadar çıkmaz..

• Ağda ve ayna birebir çözümdür.

• En temizi kuaföre git ağda kazanına girip çıkmış gibi olursun.

• 26gün

Tabiki kufor yapistiriyo siri bir cekiyo tertemuzsin

• ağdayla vs iyi oluyor fakat çok yoruyo ya ama en iyisi lazer epilasyon 2 ayda bir 100 milyon verdin mi önün arkan tertemiz olur :D

• nerde bu 100tl iki ayda bir

• Öncekileri Göster
    • link

saffet örs

• evet bnde seninle aynı fikirdeyim aaa bk ortak bir noktamız cıktı

Yükleniyor...