Popo arası kılları nasıl alırsınız ?

Popo arası kıllar vardır onları nasıl alırsınız ve genital bölgeyi temizlerken popoya doğru giden kıllar vardır onları alırken ayna kullanır mısınız

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ameliyat eldiveni kullan.. tutuğunu kopartıyor arkadas :)

• :DD:

• evet aynen öyle oluyor :) eger kıl fazlaysa cim bicme makinesini de deneyebilirsin :)

• bahsettiğiniz eldiven bildiğimiz steril latex eldiven mi? teknikte bildiğimiz yolma mı oluyor :)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 9

• bazen kadayıf gibi oluyor o zaman traşlıyorum

jiletle,ağda yap yada tüy dökücü krem kullan

aynaya bakmaya lüzum yok.el kararı idare et.yani göz kararı gibi

sevgilin de yardımcı olur sana.yada kuaför.

ama genede içine sinmiyorsa aynaya bak kardeş...

• ben jiletlee alıyorum alıştım artık aynaya gerek yok bnce

• bole deme kıl benı zevke getıyor alma sen alıcaksan da ben bılmıyorum ben hıc almadım

• ağda yapsınlar kuaföre git hallederler orada

• ayna ve ağda iklisi bu konuda en büyük yardımcıların olacaktır...ağda bantları kullan..

• ağda acıtmıyor mu ya? ben genelde ön ve arka için tür dökücü kullanıyorum

• bu konuda baari fikir beyan etme :D

• agdayı denedın mı

• kendınde yapamayacagına gore tuy dokucu krem kullan

• hihi ben yaptiramam baskasina

• bulassın butun kılları alır ama sen yapma bırısının yapması lazım

• Öncekileri Göster
  • niye çok mu anal takılıyosun neden sorun ki sana o kıllar ?

• temizlik anal icin oldugunu senden ogrendim analada karsiyim saygilar

• Asıl bu soru erkeklerin başının belasıdır bana kalırsa. En zor şey vesselam. Bayanlar bir epilasyon merkezine gitse takriben 100 liraya bu bölgeyi komple temizletebilirler ömür boyu. Ama ben gitsem "afedersiniz, götümdeki kılları alır mısınız?" diye. Olmaz yani garip sonuçta... "Neden aldırıyorsun?" diye sorsa patlarım valla...

• İnsan yaradılışının mükemmelliği konusunda bir sıkıntı yok. Gereksizden kastım, uğraştırması vs. Yoksa elbette kılların farklı yararları vardır. Onu demek istemedim.

• İnsan vücudunda tek bir tüy bile gereksiz değildir. Onların çıkması seninde belli bir boyu geçmeden kesmen gerekiyor malesef kardeşim. DÜzen böyle. Epilasyon yaptırmanın zararları olacağını düşünüyorum ben.

• Aklımda çok düşük bir şey olarak kalmış. 475 liraymış tüm genital bölgeler için... İstersen neresi olduğunu söyleyebilirim. Bayan olsam tüm vücuduma epilasyon yaptırırdım. Uğraşamam ömrüm boyu al al nereye kadar...

• Öncekileri Göster
  • Ben de çok merak ediyorum nasıl yapıyorsunuz bu soruyu merakla takip edicem. Gizli cevap seçeneğinide açık bırakmış arkadaş sağolsun en ince ayrıntısına kadar yazarsanız sevinirim :D Ben ayna kullanmıyorum:D

• aynen katılıyorum sana, merakla bekliyoruz sonuçlarını :D

• Ama temiz çocuk olmamız gerekiyo bizim deee ;))

• siz zaten killisiniz farketmiyo xD

Kızlar Ne Diyor 5

• ağdayla vs iyi oluyor fakat çok yoruyo ya ama en iyisi lazer epilasyon 2 ayda bir 100 milyon verdin mi önün arkan tertemiz olur :D

• evet bnde seninle aynı fikirdeyim aaa bk ortak bir noktamız cıktı

• link

saffet örs

• kayserinin neresinde :) erkeklere de oluyor mu

• Öncekileri Göster
  • Ağda ve ayna birebir çözümdür.

• En temizi kuaföre git ağda kazanına girip çıkmış gibi olursun.

• aynaya gerek yok.kuaförde aynaya gerek kalmadan aldırırsın.ama allaha şükür tüylerim oralara kadar çıkmaz..

• Önden bakınca arkanı görebiliyorsan ayna kullanmana gerek yok :D

Hiç anlamıyorum sizi yanı başındakini kabak gibi bırakıyorsunuz diğerine aynısını yapmıyorsunuz.

Yükleniyor...