• Sor
  • Bence

Sol memem sağ mememden küçük neden?

diye biri size soru sorduğunda aklınıza son gelecek şey ne olurdu.?

Güncellemeler:
son şey nedir
aslında maksadım meme kanseri olmuş birinin karşınıza çıktığında aklınıza göğsünü aldırdığını düşünebilme ihtimalini çözmek istemiştim.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• ilk aklıma gelen;sevgilimin memeleri,kalksa yukari kalksa.vermem seni ellere,memelerin yere sarksa.son aklıma gelen;ilişkimiz değişmemeli..aşkımız bitmemeli..incitmemeli..gitmemeli..memeli..meme..

Erkekler Ne Diyor 22

• çoğu insanın sağı solu birbirini tutmaz zaten:D aslında dikkatli bakınca kimse simetrik değildir;)

• Kadınların çoğunda bu durum söz konusu diye biliyorum. Bunu bildiğimden ve memem dediğine göre aklıma kulak memesi gelirdi en son.

• bu soruyu soranın bir erkek olduğu :)

• O zaman onun mantığıda beyninden küçük olması gerekiyor ki, doğru düzgün bunu karşısındaki insana söyleyebilirken, karşısındakinin bu gibi kötü bir deneyim yaşamış insanın hakkında değişik ve sağlıksız düşünmesine sebep olabilir. Muck <3

• akla gelen en son ve korkutucu şey olabilir.kötü bir deneyim akla ilkini getirir.mersi.

• Öncekileri Göster
    • dediklerimi algıladığını sanmıyorum

• Algıladım ve saygı duyuyorum. Sorun burada değil peki sen benim dediklerimi algıladın mı ?

• Sımetrı degıl derdım :D

• Okuyacağınız şeyler gerçeklerden alınmıştır. :)+ Nasılsın.- İyi sayılmam. sen ?+ İyidim, 10 saniye önce. sorun ne ?- Çok saçma birşey.+ Bir sürü saçma şey var, bu bunlardan hangisi o zaman.- Sanırım. boşversek olmaz mı ?+ Sence ?- Sanırım, sağ memem sol mememden küçük.+ Ağrı falan yoksa, büyük bir problem sayılmaz. ilerde düzelir heralde.- Emin değilim, aslında.+ Canını sıkma, yemek yedin mi ?.- Bakmak ister misin lan ?+ Aslında...Bu siteye erişim mahkeme kararıyla engellenmiştir.

• Göğüslerin çıplak olduğunda büyük olanına soğuk destek uygula küçülür bir süreliğine saygılar

• cevaplardan anlayabileceğiniz dediğiniz ihtimal zayıf gözüküyor. sorunuz amacına ulaşmış bir anlamda

• aaaaa ! :o Görmeden hayaatta inanmam :ı :ı

• soruyu okusana. meme deyince nevrin döndü

• hakket soruyu okumadan sazanlık yapmışım.Sanırım aklıma gelcek ilk şey senin düşüncelerini tamamen memelerinde toplamak kadın lez olarabilir.Fakat olaki bu ihtimal çok uzak o zaman laf olsun torba dolsun mantığla sormuş olabilir

• Benim bildiğim kadarıyla bütün insanlar böyle... Sol ve sağ eşit değil...Örneğim ; Sol ayak sağ ayaktan büyüktür, sağ el sol elden büyüktür, sağ göğüs sol göğüsten vs. vs.Sağ kol ve sol kol uzunluğu aynı değil mesela.

• genelde farklıdır zaten

• Olur öyle.

• beni aşar bacım .anlayana sor derim .

• ilk gelen şey memelerini çıplak halde sol memen büyük olacak şekilde canlandırmaktır.son gelen şey de bir arkadaşım.

• :)

• platin meme yaptıysa nasıl temizlenir

• genetik...

• yakin sayilir bence dedigim..

• kadınların %70 gibi bir oranla çoğu kadında var bu durum

• bisiklet lastiğindeki sibobun memesi olurdu :)))

• Ne zaman fark ettin ? Yada nerden çıkarrtın esittir onlar

• Geçmiş olsun. Her insanda bir organ diğerinden daha büyük olabilir. Genellikle insanlarda iki el ve iki ayak çoğunlukla birbirinin aynı ebadında olmazlar. Burada memelerden birinin büyük olması çoğunlukla bir sorun yaratmaz. Ancak, yine de rutin bir meme muayenesi olmanız yararlıdır.Eksiyi kim verdi ayak üstü :D uzman doktor öyle diyor istersen doktora git genelde oyleymiş

• Öncekileri Göster
    • Soruyuanlamadıkmıyoksasizmianlatamadınızhadibensoruyuanlamadımburdakiherkesanlamışalbudaayrıyazılmış ya da

• :)

• diğer yarımız farklıdır hep

• olsada yesek

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...