Sigara kandan ne zaman temizlenir?

Ya dünden beri 4'e yakın sigara içtim ama nasıl desem pall mall bir kaç tanesi bir kaçıda yakıp söndürdüm. Sizce ne zaman temizlenir bu kandan? bir daha içmiycem kendime söz verdiim.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sigara kanı kirletmez. Akciğerlerine çektiğin dumandan eser kalmamıştır şu an. Kendine verdiğin söz çok güzel..

• ama iki üç saat önce içtim daha

Erkekler Ne Diyor 10

• pall mall sa işin zor.

• Niye ki hafif diye biliyodum pall mall turuncu?

• İmamı çağır kefeni hazırla abdesti al cuma sabahı gidicisin

• .espri yaptın galiba nerde gülcez burda mı

• Günde bir paket içiyorum bırakmak istiyorum entry'ni göreceğim güne kadar bekliyorum bebe

• temiz hava al b0l bol su iç :))

• 1adet sigaranın içindeki zehir 48 saatte atılıyor die biliorum ben

• şuna bir daha sigara vermeyin

• bayat ekmek bol bol ye bide yoğurt panzehir var yoğurtta bütün pisliği alıo

• Yoğurdu tuzlasam falan bir şey değişir mi ya da ayran içsem

• bisey olmaz yeterki ye yani

• sadece 4 tane mi içtin 3 gün sürer eğer öncedende kullandıysan 2 ay sürüyor

• Önceden elimi bile sürmedim ama pasif içiçiydim, ya dört olmasa da 6 falandır ama yakıp söndürdüm falan dibine kadar içmedim yani

• 48 saatte temizlenir o zaman dert etme

• 3 gün falan olması gerek tüm vücudun kendıne gelmesı için normal bir süre.

• 20 DakikaSonra Kan basıncınız düzelirKalp atışlarınız normale dönerEl ve ayak ısınız normale döner 8 SaatSonra Kanınızdaki nikotin ve karbonmonoksit düzeyi yarıya düşerKanınızdaki oksijen seviyesi normale döner 24 SaatSonra Karbonmonoksit vücudunuzdan tamamen atılırAkciğerleriniz sigaranın neden olduğu mukusu temizlemeye başlarKalp krizi riskiniz azalmaya başlar 48 SaatSonra Vücudunuzdaki nikotin tamamen temizlenirKoku ve tat duyularınızda artış kaydedilir 72 SaatSonra Nefes almanız kolaylaşırEnerji seviyeniz yükselir

• Doğru mu bu? çok teşekkürler!

• doğru araştırdım ole gönderdim

• rica ederim

• bır şeyden mı korkuyorun :D Merak etme az ıçtınse bışey olmaz zaten cıyerlerın de kanında temızlenır.

• Yok hayır bir şeyden korkmuyorum asla ama merak ettim kaç günde geçer diye pişman oldum da

• onemlı değil az içtinse vucutta sureklı her sanıye mılyarlarca hucre olup yenısı çıkıyor kan huçrelerı yenılenıyor az ıçtınse vucut kendını en kısa surede kotu şeylerden arındırır dışarı atar merak etme

Kızlar Ne Diyor 2

• bileklerinizi kesip bana gelin. cork cork yapayım.

• kaç yaşındasın sen

• 18

• Öncekileri Göster
    • yok test için değil sadece merak ettim aileme söyledim zaten

• onlar ne dedi

Yükleniyor...