Bogazda aşırı balgam

Annemin bogazında devamlı balgam oluşuyor, yutkunamıyor geceleri ve yemek yerken çok rahatsız olur sizin başınza böyle bişi geldimi ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• doktora gitmeli balgamın kaynağını öğrenmelisiniz astımdan dolayıda balgam oluyo çünkü .balgam söktürücü ilaçlar ve bitkiler var onları kullansın ıhlamur çayını sıcak suda demledikten sonra içsin oda balgam söktürücü özelliği vardır mentol ieren şeyleden kaçınsın gece yatmadan önce hergün ılık süt içsin geçmiş olsun

• ö.dğl

• peki sagl

• bornovada

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 3

• ğğğğğğğğğhhhhhhhyyyyyyyyyyyyyuuuuuuuuuuuuuppppp+tüüüüüüüüüüüü yapsın dışarı atsın inşallah düzelir geçmiş olsun

• o kdar basit olsa buraya yazmazdım

• Aşırı balgam pek iyi değil doktora gitmesi lazım ciddi sorunlara neden olabilir.

• gitti zaten doktorlardan yarar yok o yuzden daha once karşılaşmış birileri varmıdır diye bakınıyorum yazık kadına of :/

• Geldi halada ugrasiyorum 1 senedir balli sutler bilindik bitkiler bilmemneler antibiyotikler balgam sokuculerle ugrasiyorum ama yok gecmiyo 15 dkda bir balgam olusuyo konusurken bogazimda birikiyo hep atma istegi olusuyo 5 dk bogazim rahat kalmiyo arkadaslarimin yaninda utaniyorum doktora gitmekten yoruldum hepsi ayni tarz ilaclari verdi gecmiyo acaba bir hastaligimizmi var gogusle cigerle ilgili buseferde korkudan gidemiyorum:(

• talcid , ferro sanol , panto bunları verdılermı :(

Erkekler Ne Diyor 4

• geldi banyoya gitsin kapı pencereyi kapatsın sıcak suyu açsın 40-45 dk içerde kalsın o balgamı atar

• Sigara kullanıyorsan ondan olabilir.

• yok kullanmıyor hiç bişi

• Bir ara oluyordu. Her ikram edilen sigarayı alıyordum, ve inanılmaz bir boğaz ağrısı yaşıyordum. Sigara değiştirmeyince düzeldi.

• bende var ama sadece sabahları oluyo kı oda sıgara kullandıgımdan asırı tatlı tuekttıgımden

Yükleniyor...