YETER ARTIK KİLO VERMEK İSTİYORUMMMMM YARDIMCI OLUN LÜTFENN:(((?

Gizli Üye
Öncelikle hepinizin sağlıcakla kalmanız dileğimle ben 20 yaşındayım 185 boyum var küçükken gayet normal kilolu bir insandım fakat ergenlik çağında birden kilo almaya başladım abur cubur poğaçalar börekler vs işte karbonhidrat dediğimiz besinleri çok tükettim ve gazlı içecekler olsun Şu an tam 100 kiloyum o kadar moralim bozuk ki aslında burada suçluda benim biraz çünkü çok önemli bir şey var ergenlik dönemimde eşcinsel olduğumu anladim ve devamlı yemek yedim durdum insanların dalga geçmesini hep yaşadım dışlandım lisede de böyle oldu hep dalga konusu oldum milletin derdi benim apışaram olmuştu ben bugün karar verdim artık kesinlikle kilo vereceğim dedim ama daha önce böyle bir girişimde bulunmadım ne yapmaliyim ne yemeliyim ne kadar süre spor yapmaliyim yaza 3 ay var ve ben yaza başka birisi olarak girmek istiyorum bunu gerçekten istiyorum göbeğim ve kalçam çok var göbeğimi çekmekten gına geldi artık dışarıya çıktığım zaman bol şeyler giyince aynada kendime bakınca iyice moralim bozuluyor hic yakışmıyor daha da kilolu gösteriyor hep dar şeyler giyiyorum zayıf durayim diye nasil kilo vermeliyim sizce neleri yemeli ve yememeliyim bizim evimize yakın spor yeri var halka açık olanlardan orada spor yapayim diyorum her gün düzenli ama ne kadar yapmaliyim ve yüzüm şişik biraz kilo verince bu geçer mi göbeğimde çatlaklar oluştu spor yapıp kas yapsam o çatlaklar geçer mi lütfen yorum yapin nolursunuz
YETER ARTIK KİLO VERMEK İSTİYORUMMMMM YARDIMCI OLUN LÜTFENN:(((?