Erkeklerin boyu kaç yaşına kadar uzar?

erkekler kaç yaşına kadar uzar, bunun belirli bir yaşı var mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 21 ile 23 yaş civarı. Bol basket bol kalsiyum .) Agırlık çalışmak agır fitness yapmak boyunuzu kısaltabilir.

• kısaltmazda durdurur doğru söylüyosun.

• evet ergenlik döneminde agırlık çalışmayın

• kısalır mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• yiğit diye bi arkadaşım var boyu 1.60 kız arkadaşı da 1.70 ama çocuk çok üzülüyo boyu kısa diye anneside üzülme oğlum erkekler 30 una kadar uzar diyo

• napsın oğlu üzülüyo diye işte anne yüreği :D

• annesi abartmış biraz

• 19 yasina kadar

• o biraz daha uzarsa vallahi intaar edecem ben.(((

• birisi işte.

• hayrola kim o :)

• uzamassin artik.

• spor yaparsa 24 kadar yolu var ama ergenliği tamamlayınca milim milim uzuyorlar

• 1.70 ol yeter işte

• 10 cm çok zor ya 2 3 cm anca

• 1.77 im zaten bi 10 cm daha uzasam fena olmaz hani

• 21 - 22 yaşına kadar . Tabi kişinin beslenmesine , genlerine görede bu değişir .

• askerde de uzuyorlar sonrası yok sanırım

Erkekler Ne Diyor 10

• maksimum 22 yaşa kadar...

• 20-21 arasinda boy attim ben. en ust sinirmis o yaslar

• bol sans :)

• bakalım bende araştırıyım biraz bende o tür sporlara başlayabilirim teşekkür ederim.

• hayir, spor boy uzamasini durdurmaz aksine hizlandirir ( omurlarini baskilayacak cok fazla kas gelistirme ve agirlik yapmiyorsan tabi ) . kucukken klasik bale ve dansa basladigim icin ayni zamanda aletsiz yer ve hava jimnastigi yapiyordum. omurgani acarak uzamani kolaylastirir.

• Öncekileri Göster
  • 21

• sen tam kac yasındasın boyun kac ? valla aıle genıne ve senın yapına baglı mesela benım abım hatırlıorum 20 yaslarnda 3-4 cm uzadı gec gelısıosan ergenlge gec gırdyse 20 yı gecer erken gırdysen 19 da durabılır alakası var ... cogunlukla beslenmeden gecer sık sık yemek ye ve asıll barfıkseeeee terstennnnn :D

• 1.60-65 civarı bişeydir tahminen annemle babam.

• ıyı bea boyun sende aılen kısaysa erken uzamıssın o zaman 19 yasındaysan 1-2 sene ıcınde tam boyunu alırsın 180 olursun kafana takma aılen uzun olsaydı bıraz da uzama sansın olur ama kemıklerını acıcak spor yaparsan katkısı dokunur acma germe harektlerı... gercı bz soluoz bnde yapabılsem kske cok ıstıom bnde ya ...babann boyu kc bu arada?

• şu an 19 yaşındayım boyum en son 1.77 felandı.Benim annemle babam çok kısalar bende abimle ben bizim aileye göre uzunuz.

• Standart oalrak bakarsan 22 olarak görebilirsin. fakat düzenli bir beslenme ve spor eşliğinde milim milimde olsa 25-26 ya kadar uzayabilirsin.

• en fazla 19

• 20

• 25

• Genetiktir.

• fazla olmamış mı biraz?

• 21-22 yaşına kadar uzar ancak 20'den sonra felan çok çok azalır uzama hızı. Boy uzatma egzersizleri var bakabilirsin.

• 20sinden sonra harikalar beklememek lazım

Yükleniyor...