Erkeklerin boyu kaç yaşına kadar uzar?

erkekler kaç yaşına kadar uzar, bunun belirli bir yaşı var mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 21 ile 23 yaş civarı. Bol basket bol kalsiyum .) Agırlık çalışmak agır fitness yapmak boyunuzu kısaltabilir.

• kısalır mı?

• evet ergenlik döneminde agırlık çalışmayın

• kısaltmazda durdurur doğru söylüyosun.

Kızlar Ne Diyor 8

• yiğit diye bi arkadaşım var boyu 1.60 kız arkadaşı da 1.70 ama çocuk çok üzülüyo boyu kısa diye anneside üzülme oğlum erkekler 30 una kadar uzar diyo

• annesi abartmış biraz

• napsın oğlu üzülüyo diye işte anne yüreği :D

• 19 yasina kadar

• 21 - 22 yaşına kadar . Tabi kişinin beslenmesine , genlerine görede bu değişir .

• spor yaparsa 24 kadar yolu var ama ergenliği tamamlayınca milim milim uzuyorlar

• askerde de uzuyorlar sonrası yok sanırım

• o biraz daha uzarsa vallahi intaar edecem ben.(((

• hayrola kim o :)

• birisi işte.

• uzamassin artik.

• 1.70 ol yeter işte

• 1.77 im zaten bi 10 cm daha uzasam fena olmaz hani

• 10 cm çok zor ya 2 3 cm anca

Erkekler Ne Diyor 10

• 20sinden sonra harikalar beklememek lazım

• 25

• fazla olmamış mı biraz?

• Genetiktir.

• 20

• sen tam kac yasındasın boyun kac ? valla aıle genıne ve senın yapına baglı mesela benım abım hatırlıorum 20 yaslarnda 3-4 cm uzadı gec gelısıosan ergenlge gec gırdyse 20 yı gecer erken gırdysen 19 da durabılır alakası var ... cogunlukla beslenmeden gecer sık sık yemek ye ve asıll barfıkseeeee terstennnnn :D

• şu an 19 yaşındayım boyum en son 1.77 felandı.Benim annemle babam çok kısalar bende abimle ben bizim aileye göre uzunuz.

• ıyı bea boyun sende aılen kısaysa erken uzamıssın o zaman 19 yasındaysan 1-2 sene ıcınde tam boyunu alırsın 180 olursun kafana takma aılen uzun olsaydı bıraz da uzama sansın olur ama kemıklerını acıcak spor yaparsan katkısı dokunur acma germe harektlerı... gercı bz soluoz bnde yapabılsem kske cok ıstıom bnde ya ...babann boyu kc bu arada?

• 1.60-65 civarı bişeydir tahminen annemle babam.

• en fazla 19

• maksimum 22 yaşa kadar...

• 21

• 20-21 arasinda boy attim ben. en ust sinirmis o yaslar

• ne kadar boy attın kaç cm aşağı yukarı

• Öncekileri Göster
    • bakalım bende araştırıyım biraz bende o tür sporlara başlayabilirim teşekkür ederim.

• bol sans :)

• Standart oalrak bakarsan 22 olarak görebilirsin. fakat düzenli bir beslenme ve spor eşliğinde milim milimde olsa 25-26 ya kadar uzayabilirsin.

• 21-22 yaşına kadar uzar ancak 20'den sonra felan çok çok azalır uzama hızı. Boy uzatma egzersizleri var bakabilirsin.

Yükleniyor...