Arkadaşlar çok üzülüyorum lütfen derdime bir çare olun olur mu lütfen?

Gizli Üye
Arkadaşlar benim kalbimde 5 yaşından beri titim bozukluğu var ve yaşım oldu 18 hala var ilaç tedavisi görüyorum ve bugün doktora gittim bana bir açıklama yaptı normal de bn tekvandocuyum ve müsabakalara filan bazı belgeleri hazırlatıp giriyordum ama bugğn bana artık tekvandoyu unut dedi arkadaşlar ağlamaktan harap oldum lunapark da bile o aletlere binemiyorum koşamıyorum heyecan yasak cinsellikte bile engel olabilir sürekli nefesim kesiliyor okulda yolda her yerde olabiliyor Allah ım bn sana ne yaptım da verdin bu derdi diyorum gerçekten çok üzüldüm ama halada ağlıyorum lütfen bir çare?
Arkadaşlar çok üzülüyorum lütfen derdime bir çare olun olur mu lütfen?