Sünnet olurken çok acıdı mı?

Sünnet olurken çok acıdı mı ?Nasıl bişey , nasıl bir duygu ?Merak etmişimdir hep soramadım kimseye :)

Güncellemeler:
genjler 5* verelim soru kitlemiz artsın hade bakalım

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• kesilirken birşey hissetmiyorsunda. kesmeden önce iğne yapıyorlar ya işte o berbat bişey :( iğneden hep korkarım zaten :s kesildikten sonra ki 1 hafta boyunca da acıyor işte.

• kıyamam :D

• :D kıyma bana :D gelip geçiyor işte her acı gibi.

• banada kuşbaşı :))

Erkekler Ne Diyor 21

• Güzel bir duygu evet kesiyolar felan

• Tabi acıdı lan senden bir parça koparsalar acımazmı :(Herşeyimdi o benim :( ühü ühü :'(

• hiç bişey hissedmedim..hatta bir süre gülümsedim bile..ciddiym..ama sünnetten 1 kaç saat sonra bayağı bir acı hissettim

• çükümüze iğne vuruyolar daha ne olsun (:

• bi sızlama oldu yani

• hatırlamıyorum uyuşturuyolar zaten fazlasıyla

• Acıyor tabiki.Acıdan çok herkesin ortasında olunca utanma ağır basıyor.

• ne acımaması geberdim lan birde 14 yaşında olunca daha fena herkesin ortasında pipin ortada

• öldüm resmen :)

• beyler sünnetin can acısı değil manevi acısı önemli eğer bir acırsa bir ömür acır..şaka değil yoksa nolcak sık dişini geçsin..ama özel hayatında kendini beğenmezsen her ilişkide sünnetini düşünüp ağlarsan vay haline..yandında haberin yok..işte bu acı hiçbirşeye benzemez..işte o yüzden sevgili Muhafazakarlar bir zahmet çocuğunuz sünnet olacaksa özellikle cinsel organıyla duygusal bağ kurmasın.. çünkü bu son derece ciddi psikolojik sorunlara yol açar..

• arkadaşlar bende sünnetsizim ve nişanlım sünnet olmamı istio yardım edin nolurr

• manyak mısın

• Off o ne acıdır öylee :D olduda bitti maşallah :D

• benim ameliyatta güzel bir hemşire vardı ona bakarken sünnet olduğumu unutmuşum klhkfdsa

• komi nbr ;) bensiz haxler falan cıx olmadı yani

• Öncekileri Göster
    • yazmam kim olduğunu söyle :/

• Ben olmadigimi ispat icin bi' deneme yorumudur.
      Kom, mesajin cevapsiz kalacak. Iyi geceler.

• hatırlamıyormm kii

• Acısa nörecektin gelip uff mu yapacaktın ?zaten kafasından uyuşturucu iğneyi basıyor ne acıyacak işerken sıkıntı çekiyorsun sadece

• sende çok şımardın nedir bu afra tafran bakıyorum sana bayadır neyin coşkusunu yaşıyosan.

• Öncekileri Göster
    • eski haline dön. seni ne çok severdim ben yapma abi sen bari yapma.

• Sen kimsin yahu özelden yaz hele

• Acıdı :\ Ama fazla kesti doktor, zenciydim yoksa :\

• fasdfksdfjk ahahahahah ahahahah

• Öncekileri Göster
    • geçmiş olsun :)

• Geçeli çok oldu ya. Ama zenciydim yani kayıtlara geçsin :\

• acısı sonradan geliyor :)

• acıyor ama ben sünnet olmamaktan yanayım :DD zaten şimdi çogu kişi olmamaktan yana... faydası oldugu gibi zararı da olan bir işlem sünnet

• yokk yaa saadece bir doktorun igne vurdugunda az acidi ama tabiki benn onu degerlendirmedim doktor tümden alcak sandimm ortaligin anasini aglatmistim yasim 10 yasinda olmustumm !

• 7-8 yaşındayken olmuştum, acımadı. ancak geleneksel yöntemle sünnet olmamıştım, hastanede oldum...

Kızlar Ne Diyor 2

• arı sokar gibi la.bir adet sancısı değil yani.

• hemen bir karistirmaa adet falan !

• Öncekileri Göster
    • nerden biliyon

• trans kadınım.

• Allah'ım hiç güleceğim yoktu yaaa :D napacan ?

• hep merak ettim de kimseye soramadım :D

• Öncekileri Göster
    • hacı o değilde susamda arı sokmasına benzetmiş sanki bilio sünnet oldu :D:D

• Bizim ağrılarımızın yanından bile geçemez orası kesin :))

Yükleniyor...