Kabız olmamak için ne yapabilirim?

ben 8 ay büyük tuvalete çıkamadım karnımda taş gibi oldu eeee o kadar kuru şey yersem olacağı bu neyse tuvalete gitmekte istemiyordum malum acı vs. sonra hastaneye gittik doktorlar beni ameliyata aldılar bağırsaklarımı çıkarmışlar soba borusu şeklindeymiş ve ben guinnes rekorlar kitabına girmek üzereyim bu gerçektir kabız olmamak için ne yapabilirim

Güncellemeler:
gerçek ya inanmakta zorluk çekebilirsiniz tabikii bende sizin yerinizde olsam inanmazdım ama gerçek işte ben biraz tembelimdir

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 24

• :D Fitil. :D

• Sizlere çoğu bayanın yaptığı bir hatayı söyleyeyim! Çay'ı şekersiz içmeniz unutmayın ki fabrikada yaş çayın içerisine bir sürü kimyasal karıştırılıyor bu kimyasalların en önemli yan etkisi kabızlık yapması çaya atacağınız az miktarda şeker bile bu kimyasalların yoğunluğunu etkisiz hale getirmeye yeterli oluyor... Ben ne zaman ishal olsam hemen büyük bir bardak şekersiz sadece dem çay içiyorum ve inanın 1 saatte ishal'im kesiliyor... Ki kadınlar metabolizmaları gereği kabız olmaya daha meyilli canlılar benden sizlere tavsiye kabızlık sorunu çekmek istemiyorsanız çay'a az da olsa şeker ilave edin... Trabzon/of'dan saygı ve selamlarla... :-):)

• ilginç ama 8 ay dayanmak gerçekten rekor

• ben kabız olmamak için her gün kabuklarıyla beraber elma kuru kayısı üzüm portakal mandalina filan yiyorum ve her gün çıkıyorum büyük wcye bazen ishal olarak da çıkabiliyorum kabızlık konusunda çok uzmanlaştım artık kabızlık neden oluşur ve kabızlığın çözümleri nelerdir ve bağırsakları harekete geçirmenin yolları nelerdir hepsini biliyorum çok fazla elma ve armut yemek kabızlığa yol açıyor çünkü içinde pektin denilen bir madde var o vücuda çok alındığında kabızlık yapabiliyor

• 8 ay yapmazsan yaptığındada bir ay yaparsın heralde .şakamısın

• barsakların düğümlnedimi senin?

• ve bağırsak düğümlenmesi de kabızlığa yol açabiliyor ve karın ağrısı ile başlıyor ilk belirtisi bağırsak düğümlenmesinin bazen ben sabahları aç karna armut da yiyorum sabah uyanınca hep aç karna meyve yiyorum üstüne bir bardak su içiyorum ve sonra bir sürü yemek yiyorum ve akşama veya sabahları büyük wcye çıkıyorum

• yoooo

• Her sabah kuru kayısı ye. Kakan gelincede tuvalete gidip yap bütün kızlar yapıyorlar bunu.

• elmaları ve armutları kabukları ile yemek çok faydaları ve dahada kabızlığı engellerler ve elmanın ve armudun kabuklarında bolca lif bulunur ve elmadada ve armuttada bolca lif vardır

• :):)

• Bağırsakların soba borusu şeklinde olana kadar ,gider borusu şeklinde olsa sorun kalmazdı sanırım:)

• genellikle ıspanak,pırasa gibi lifli sebzeler öneriliyor...ben şahsen kuru ve doğal siyah renkte olan kayısı öneriyorum...günde sabah aç karına 3-4 tane yemek düzene sokuyor...

• 8 ay kısmına inanmamamızın temel nedeni perhiz listesi verilmediğini iddia etmendir.barsaklarının ne kadarı kesildi veya çıkarıldıdan kastın nedir?cevabına göre diğer sorularım gelecek.

• çıkan şeyin resmini çekseydin, 8ayda bir insan müstakil 2+1 odalı bir evin temelini doldurur yaa:D

• 8 ay büyük tuvalete çıkmamak mı?8 hafta bile olmadan hastanelik ve lağmanlık olursun zaten.

• Nemi yapabilirsin , doktorlar sana diyet listesi vermiş olmalı , ameliyattan sonra ne yersen iyidir ne yersen zararlıdır liste yaparlar .Gerçekten ameliyat oldun mu ?

• yalnız değilmişim efenim yine de bir soğuma oldu tabi.

• okuyunca seni anımsadım. bende neden anımsadım diyorum:D

• üstelik zıçmıyor efem.

• tam senin eşin çıktı bak :)))

• icin de küflenmesi senin ise bu kuflenmeye bagli ölmen gerekiyordu. buna inananin ben aklini fikrini.

• soba borularina selam ederim :D

• doktor bey gerçekten bak mucize

• Ahanda şapka çıkartıyorum :D

• büyük geçmiş olsun. guinnes para verdi mi?

• hahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

• Zeytin yağı iç bol bol. İçinde patlıyormuş hacı ya. Allah bakmış.

• link bunu dene

• hahahahahaaaaaaa

• Sekiz hafta bile desen inanmakta zorlanırdım ama sen sekiz ay diyorsun. Neyse daha önce duymadığım bir şey. Bunun çözümünü burada bulman imkansız. Ameliyatı eden doktorları dinle yeter.

• hareketsiz isen onu aradan kaldır.dengesiz beslenme...4-5 güne sinemaki çayı demle.

• bu arada 8 ay değil 8 gün olabilir.insan kakasını yapamazsa ölür bee:))

• doga beni 8 saat bile yalnız bırakmaz. Serumla beslenip sonda takarsan çişe bile çıkmazsın, oh mis!

• herşeyi içine atıyon, içinde tutma bukadar

• Cool story bro.

• Kardeşim buna cevap verebilsek biz de "atma" dalında guinnese gireriz heralde..:))) çok geçmiş olsun gerçekse de doktorların sana ne söylediyse onu yap yani biz nerden bilelim

• yahu unutulur mu 8 ay tuttuktan sonra aaa aa :):))

• ya doktor ilaç veriyor bi çay adı söyledi ama unuttum

• vayyyy be

Kızlar Ne Diyor 25

• 8 ay nasıl dayandın? 8 ay yapmadıysan 2 ayda falan anca tuvaletten çıkarsın herhalde.

• 1 litre süt içtiğin zaman 15 dakika içinde ishal yapar ve kabızlıktan kurtulursun. geçmiş olsun.

• 8ay yuh nasil olur ya boyle birsey bir tanidigim bir hafta cikamadigi icin olumlerden dondu:S ezaneye git dulcolax al..

• ohaaaw

• şaka gibi... lifli yiyecekler tüketmelisin...bol bol su iç. çorba ye sıvı tüket

• için ulmuştur senin :d ne yaptn ya :d nasıl durdun öylekitaba ne dıye gıreceksın 8 ay s*camayan kız dıye mı?

• Doktorun verdiği ilaçları kullan. Yiyeceklerine dikkat et. Düzenli ve sağlıklı beslen. Beslenme bozukluğundan oluyor.

• Bol bol kuru kayısı ye.Gerçekten çok işe yarıyor.Bol su iç.Lifli yiyecekler ye.Form çayı iç.

• Lavman?

• gotsuz adamın esi olmalısın .

• :))

• Saçmalama nasıl zehirlenmedin zehirlenir ve ölürdün

• 8 aydır b*kun içinde kurumadı mı ya:S

• 8 ay?öfff ıçın kokmustur ya:Sbol bol kuru kayısı ve süt ıç

• Şahsen 2 gün tuvalete gitmesem patlarım nasıl bir bağırsak yapın ve bünyen varmış ya ama bana mantıklı gelmedi insan ölür be içinde çürür onca yediğin bana hiç mantıklı gelmedi hiççç

• ne yaptin sen yaa

• saka gibi yaa.. doktorlara sor biz ne anlarik

• GotsüzAdam'ım beden ikizisin desene :S

• bu kez bir seneyi zorla bence, kendi rekorunu kır. Ayakta alkışladım. Analar neler doğuruyor, hey gidiii.

• tembellikle sıçmamanın arasında ne mantık olabilir ? bir basınç yapmıyor mu kardeş uyarı , sinyal falan hı? :D:D

• :D:D:D

• uyari, sinyal. hahahahaha

• Zilleri takip oynayi verin gariiiGari de gariii

• ahahahaah

• hahhahaha

• muhahahaahaaaa

• Yok artık. Gerçek mi bu söylediklerin?

• dünyanin 8. harikasi sen olmalisin

• yok artık :D ciddi misin?

• valla doğru

• Anaaam. Patlamadın mı?

• şu 8 ay muhabbetine inanmadım ama neyse. lifli gıdalar ye. Kuru kayısı tavisye ederim. bol bol su iç.

Yükleniyor...