Kafa Derisi Soymak {Resimli} ?

Gizli Üye
4Senedir kafa derimi soyuyorum ve bu aliskanliğimi durduramıyorum bu son bu son ile başladi bu Hastaliğim ilk zamanlarda hep kanıyordu ama artık kanamiyor kafa derim ve durumdan gerçekden sikayetcyim..
Buna nasil son verebilirim acaba?
Birdaha yapmicagim diyorum bakiyotum 2-3saat sonra tekrar elim kafamda :/
Kafa Derisi Soymak {Resimli} ?
ilerde bu şekilde görünmek korkutuyor beni.. yorumlarınıza gerçekten ihtiyacım var sizce bir doktora falan mi gitsem bilmiyorum..
Kafa Derisi Soymak {Resimli} ?

Bu resim mesela benim lafamdan bir deri :/ cok hosuma gidiyor bununyapmak ama :/ ya

Kafa Derisi Soymak {Resimli} ?